Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologines ligos 49

http://alfa.lt/strai...r#ixzz37oVWXBiM g.gif
Atsakyti
QUOTE(skorpe555 @ 2014 07 18, 14:07)
As ir labai noriu pasidaryti tuos tyrimus,bet gydytoja seimos pasake ,kad neverta ,nes ir taip esu rizikos grupei....kaip suprasti? Nori suzinoti ,save nuraminti,kaip jau bus taip ,bet zinai...o cia neverta,kad taip ar taip sergu...nors mano tevai abu sveiki,tik viena ssenelis  sirgo.Patarkite? Ir, ar tikrai su siuntimu nemokamai?
Papildyta:

Gal man primigtynai reikalauti to siuntimo!  g.gif

Jei turi normalią šeimos gydytoją turi duoti, ne jai spręst everta neverta, tavo gyvenimas ne jos. Kita vertus, gydantis onkologas irgi gali išrašyti, jei pasakysit, kiek šeimos sirgo. Na galiausiai susimokėsit netoli 60Lt. Man išrašė V.Rudaitis siuntimą, bet aš jį pamečiau, ir pamačiau jau pas Janavičių, kad kažkur dingo. Nieko, susimokėjau....
Atsakyti
QUOTE(willow @ 2014 07 18, 14:38)
Jei turi normalią šeimos gydytoją turi duoti, ne jai spręst everta neverta, tavo gyvenimas ne jos. Kita vertus, gydantis onkologas irgi gali išrašyti, jei pasakysit, kiek šeimos sirgo. Na galiausiai susimokėsit netoli 60Lt. Man išrašė V.Rudaitis siuntimą, bet aš jį pamečiau, ir pamačiau jau pas Janavičių, kad kažkur dingo. Nieko, susimokėjau....


Man chemoterapeutė išrašė, nors jau ir sergu. Išvis, jie konsiliume pasitarė netgi ir į mano ligos istoriją kaip rekomendaciją tai įrašė. Dabar prisiskaičiau, kad su BRAC genų mutacijom sergančiųjų kiaušidžių v. ilgesnis išgyvenamumas, tad juokas pro ašaras - laukiu atsakymo ir tikiuos, kad turiu vieną iš mutacijų!
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2014 07 17, 19:18)
Darinukas nebutinai gali buti piktas 4u.gif Porai draugiu rado panasius darinukus, isoperavo, nepikti jie buvo, gyvena sau ramiai. drinks_cheers.gif O kaip limfmazgiai? Padideje? Jei ne-vadinasi, galit aprimti, tikrai darinukai nepavojingi 4u.gif

Nesamone.Pas mane nebuvo padideja limfmazgiai ir vistiek rado vezi.Nebutinai turi buti padideja limfmazgiai
Papildyta:
QUOTE(Nireglina @ 2014 07 17, 21:04)
Labai teisingas požiūris  drinks_cheers.gif  Negraužk savęs iš anksto.
Nesuprantu savo mamos. Lyg ir nėra pasidavusi, kovoja- gydosi, tiriasis, aktyviai ėmė domėtis sveika mityba, ieško alternatyvių gydymo metodų, bet tuo metu ne kartą mums yra pasakius, kad jai tiek beliko. Atseit daugiausiai 5 m. Nežinau kaip reaguoti. Ką turėčiau jai sakyti? Dabar visi gyvenam tartum kokiame laikinume. V pakibo virš mūsų lyg koks Damoklo kardas. Tos, kurios sergate pasakykite, ar įmanoma nors kuriam laikui užmiršti ligą? Norėčiau mamai kaip nors psichologiškai padėti, bet nebežinau kaip tai padaryti. Nerandu tinkamų žodžių.

Galiu tik viena pasakyt,kad kai mano mama sirgo veziu as daugiau isgyvenau negu kai pati susirgau.Ir jums taip pat juk jusu mama,o mes visos labai mylime savo artimuosius.O kaip jus padesit juk neguosite pastoviai dar blogiau bus.Kol gydymas bus apie tai visada ir galvos,o veliau jei viskas gerai bus tai ir pasimirs.
Atsakyti
QUOTE(kastuvas @ 2014 07 18, 17:23)
Man chemoterapeutė išrašė, nors jau ir sergu. Išvis, jie konsiliume pasitarė netgi ir į mano ligos istoriją kaip rekomendaciją tai įrašė. Dabar prisiskaičiau, kad su BRAC genų mutacijom sergančiųjų kiaušidžių v. ilgesnis išgyvenamumas, tad juokas pro ašaras -  laukiu atsakymo ir tikiuos, kad turiu vieną iš mutacijų!

Kai pagyja ligonis turintis mutantą BRCA gen, jam kas tris men priklauso pilna KT ar MRT (nepamenu jau, rašiau pernai rugpjūčio - rugsejo men) - tai daug patikimesnės patikros nei įprastinės neturintiems to mutanto, tik niekas nepasako, laiko paslapty, nes taupo pinigus ir nereikia sukt galvos, kaip surast tom patikrom laiką. Man Janavičius pasakė.
Papildyta:
QUOTE(skorpe555 @ 2014 07 18, 14:32)

Kuriam įmonę mirksiukas.gif Gaminsim supervaistą ax.gif
Atsakyti
Gal mūsų vaikaičiai ar provaikaičiai ir sulauks tų vaistų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(willow @ 2014 07 18, 22:11)
Kai pagyja ligonis turintis mutantą BRCA gen, jam kas tris men priklauso pilna KT ar MRT (nepamenu jau, rašiau pernai rugpjūčio - rugsejo men) - tai daug patikimesnės patikros nei įprastinės neturintiems to mutanto, tik niekas nepasako, laiko paslapty, nes taupo pinigus


Teciui nustatyta geno mutacija, praejo 2 metai po zarnyno vezio operacijos ir chemoterapijos, pradzioj vaziuodavom tikrintis kas 3 menesiai, dabar kas puse metu, visa ta laika tik vidaus organu echoskopija ir kraujo tyrimas, kiek pas onkologe prasiau KT ar MRT atsakymas vienas - kam cia svitint be reikalo, jei pas jus viskas gerai? Tai kaip tyrimams tai pinigus taupo, o kai jau reikia metastazes isplitusias gydyt, tai taupyt nebereikia? doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alanija: 18 liepos 2014 - 22:09
QUOTE(Alanija @ 2014 07 18, 22:08)
Teciui nustatyta geno mutacija,

nebandet tirtis pati? mano ziniomis kai jau nustatyta geno mutacija seimos nariams tyrimai kompensuojami 4u.gif
buvau pas genetika... supratau kad be reikalo nuejau, nes mama viena serganti, gavau rekomendacija tikrintis kai sueis 50 m pagal programa... bet ... neramu.... kai kreipiaus pas gyd del virsijusiu rodikliu gavau pylos kad be reikalo sveika budama daraus smile.gif nes kruties vezio rodiklis skirtas tik gydymo efektyvumui tikrinti, tikiu kad tai tiesa... vienok pageriau nakvisos praejo rankos skausmai, dingo guzai.... bet visiskai rami jau nesu smile.gif suprantu, kad sergaciu kontekste ne man skustis, bet neaplenkia jausmas, kad lyg darau viska profilaktiskai o garantiju jokiu neturiu biggrin.gif iki 50 metu dar geras gabaliukas ir tarpe nesiulo jokiu nei echo nei kazko kito.... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2014 07 18, 23:08)
.. kai kreipiaus pas gyd del virsijusiu rodikliu gavau pylos kad be reikalo sveika budama daraus smile.gif nes kruties vezio rodiklis skirtas tik gydymo efektyvumui tikrinti, tikiu kad tai tiesa...

Va čia kažkas ne taip:
- jei jau viršijo, tai turėjo visus tyrimus padaryt...kas ten per daktaras....
- man nei ligos nustatymo metu, nei dabar atkritus iki ketvirtos stadijos abu rodikliai idealiai arti nulio
- kiaušidžių vvėžio markeris 2012 viršijo beveik 30 kartų - jolio vėžio ten nebuvo...
Atsakyti
QUOTE(willow @ 2014 07 18, 23:18)
Va čia kažkas ne taip:
- jei jau viršijo, tai turėjo visus tyrimus padaryt...kas ten per daktaras....
- man nei ligos nustatymo metu, nei dabar atkritus iki ketvirtos stadijos abu rodikliai idealiai arti nulio
- kiaušidžių vvėžio markeris 2012 viršijo beveik 30 kartų - jolio vėžio ten nebuvo...

-man pakarotojo onkoliginiam markerius (2014 - 03 men) - jie buvo normos ribose... bet privaciai (profilaktiskai doh.gif 2014 01 29 kai dariaus nezymiai virsijo... ) ir galvok ka nori.. tuo metu ir ranka desine skaudeno ir krutis desine guzuose buvo.. po apsilankymo grybo g, gavau nakvisos pagert, po geru 3 sav kai pradejau nakvisa gert pakartoti tyrimai normu nevirsijo...... suprask kaip nori,... echo nieko blogo neparode, tai kaip ir tyrimus padare, nors apie gyd savo nuomone susidariau, daugiau neiciau ni uz ka smile.gif
- tai iseitu kad rodikliai visisikai ne rodikliai sad.gif mamytei po biskiuka kyla... normos ribose bet per kiekviena patikra kyla....
- o cia tai bent.. tai kuo tiket... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2014 07 18, 23:28)
. tai kuo tiket...  unsure.gif


Tiesiog žinokite, kad vėžio žymenys/markeriai dar ne viskas: jį turi patvirtinti arba paneigti biopsija, echoskopija, kompiuterinė tomografija, mamografija ar magnetinis rezonansas. O 100-nis rezultatas - po operacijos ištirta medžiaga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo willow: 19 liepos 2014 - 00:04
labas, visoms;) gal kuri zinote ir galetu atsakyti, ar sergant galima traukti danti? Dantis paslankus ir vos laikosi, bet zmogui labai skauda.
Atsakyti