QUOTE(Nissa @ 2014 08 16, 03:28)
Dabar toks nerimas, nes vieni sako, kad neleistume biopsijos daryti, kad negerai, jei išjudins plaučius imdami mėginį. Bandžiau internete skaityti apie plaučių vėžį, bet irgi gerai nesupratau ar ta biopsija būtinai reikalinga? Mums tokios mintys kyla, gal tegul nekankina jo su ta biopsija, jeigu ir taip iš jau atliktų tyrimų pasakė, kad III stadija. Gal galėtumėte kas atsiliepti ar patarti ar būtina atlikti biopsiją. Ar ji skausminga ir pavojinga senam žmogui?
P.S Neperskaičiau visų žinučių, bet didžiausios stiprybės ir jėgų jums visoms...
Sausa statistika: negydomas zmogus su plauciu veziu isgyvena nuo 2 iki 4 menesiu, operuojamas arba gydomas isgyvena iki 1 metu. 5 procentai ligoniu gydomi isgyvena iki 9 metu. Sioje temoje yra nevienas pacientas, kuris patekes i tuos 5 procentus
Vezys pats neislips is plauciu, kad ir ka ivairios bobutes sakytu. Pritariu Willow, ka ten judinti, jei jau tas vezys tupi? Biopsija imama tam, kad istirtu, kokios chemijos vezys "bijo", nuo kurios jis "mirsta". Procedura tokia: duodama bendra narkoze ir paimamas mikroskopinis gabalelis vezio pazeisto plaucio. Tada tiriamas mikroskopiskai, taikant ivairias chemijas, ziurint, i kuria reaguoja. Radus tinkancia chemija, skiriamas gydymas.
Jusu valia ir apsisprendimas, kuriai statistikai norit priklausyti
Sveikos, mergaites
Pas mus viskas taip pat, be pakitimu, tad ir rasyti neturejau ka.
Skaiciau straipsni apie Ausros Vartu mergele Marija, ten tikrai stebuklinga vieta, isitikinau nekarta
Kas turit galimybe, tikrai vaziuokit, tikrai pades
Viena idomybe, raso, kad paveikslas kopijuotas nuo Italijos Madonos paveikslo. O skaitydama istorinius veikalus apie Barbora Radvilaite, skelbiama, kad ji pozavo Ausros Vartu Mergeles paveikslui.
Stai ir zinok, kur tiesa. Bet cia neesme