Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologines ligos 49

QUOTE(willow @ 2014 08 14, 10:04)
pirmadienį skambinsiu ir bandysiu antradienį, nes sukakoja 3 sav kai po ligoninės o dr. Ivanauskas parašė po 3 sav. Gal gi priims.... rolleyes.gif


willow, o ar yra kokie specifiniai simptomai, kuriuos įvardintum kaip MTS galvoje sukeltus simptomus?
Atsakyti
QUOTE(willow @ 2014 08 14, 09:17)
Ir įstiklintas, ir apšildytas. Man tai tas mišinys labai skanu, bet čia skonio reikalas smile.gif Pabandykit mažą kiekį, jei nepatiks, nebus gaila.
Šiandien labai džiaugiaus savimi (tpfu tpfu tpfu), pati nuvažiavau į Antakalnio polikliniką be jokios palydos. Na kojos tai nelaiko, ypač negaliu lipt laiptais, jei nera turėklų, neatsistoju ant aukštesnio laiptelio nors paiusk. Daktarė sakė, jog galėjo švitinimas kokį nervą apkalkint.....

laba,
as po operacijos irgi sunkiai i virsu ropsdavaus.ale as ligonineje treniravaus.kai nieks nemato,nusileidziu i pirma auksta ir lipu iki antro.tada kylu liptu..ir sanatorijoje taip...ir namie..dabar su maziuym be sustojimo maunu...man12diena lygiai metai po operacijos.
Atsakyti
QUOTE(nida44 @ 2014 08 14, 11:17)
willow, o ar yra kokie specifiniai simptomai, kuriuos įvardintum kaip MTS galvoje sukeltus simptomus?

Pagrindinis požymis - koordinacijos sutrikimas. Nepagalvok, kad tai yra nesiorientavimas erdvėj, galvos svaigimas ir užmetimas į šoną einant lygioj vietoj jau yra koordinacijos sutrikimas. Man jie pasireiškė labai nežymiai. Dabar daug labiau. O galvos skausmas - tai edemos požymis, nuo jos galvelė skaudėjo.
Kaip Tu?
Papildyta:
QUOTE(ragana69bb @ 2014 08 14, 12:22)
laba,
as po operacijos irgi sunkiai i virsu ropsdavaus.ale as ligonineje treniravaus.kai nieks nemato,nusileidziu i pirma auksta ir lipu iki antro.tada kylu liptu..ir sanatorijoje taip...ir namie..dabar su maziuym be sustojimo maunu...man12diena lygiai metai po operacijos.

Aš kuo daugiau vaikštau, tuo labiau pavargstu, tuo silpnėja kojos. Kartais rytais iš po miego kokia pora val visai neblogai einasi namie.
Atsakyti
Sveikos visos šaunuolėlės, Ida, Wilow, Nera ir visos visos, daug daug sveikatos jums. Seniai nerašiau, gal dėl to, kad jaučiausi tikrai gerai, tai ir nebuvo apie ką rašyti. Apskritai šįmet po pernykštės krizės, kai pradėjo bioterapiją buvo geri ištisi septyni mėnesiai. Tačiau paskutiniam tyrime pablogėjo LDH rodiklis, čia toks fermentas, kuris svarbus prie melanomos. Skauda galvą jau seniai, nestipriai, bet iš ryto visada, o šiąnakt tai lyg kokia siūbuojanti pasijutau. Pasiskaičiau Wilow tavo nusakytus požymius, jie dar labiau sustiprina mano įtarimus. Be to, skauda šoną, kažkur apie inkstą, na čia gal dar tik nervą užspaudė. 29 rugpjūčio kompiuteris, gal reiktų ir MRT bandyti pasidaryt.
Česą pavaduojanti daktarė išraše parašė 'gydymas bus tęsiamas iki ligos progresavimo". Žinojau tai, bet gal ne taip tiesmukai. Tolimesnio gydymo neįsivaizduoju, chemoterapija melanomos neveikia
Atsakyti
QUOTE(Karme @ 2014 08 14, 15:02)
. Tačiau paskutiniam tyrime pablogėjo LDH rodiklis, čia toks fermentas, kuris svarbus  prie melanomos. Skauda galvą jau seniai, nestipriai, bet iš ryto visada, o šiąnakt tai lyg kokia siūbuojanti pasijutau. Pasiskaičiau Wilow tavo nusakytus požymius, jie dar labiau sustiprina mano įtarimus. Be to, skauda šoną, kažkur apie inkstą, na čia gal dar tik nervą užspaudė. 29 rugpjūčio kompiuteris, gal reiktų ir MRT bandyti pasidaryt.


ojei, tik pagal mano požymius nieko nesidiagnozuokit. Kiekvienam viskas būna individualiai prie mūsų ligos, ir kito pavyzdys netinka. Kad pasidarysit daugiau tyrimų tai nepakenks, tik jau, del Dievo, iš anksto nieko blogo negalvokit. Laikykitės.
Atsakyti
QUOTE(willow @ 2014 08 14, 12:56)
Pagrindinis požymis - koordinacijos sutrikimas. Nepagalvok, kad tai yra nesiorientavimas erdvėj, galvos svaigimas ir užmetimas į šoną einant lygioj vietoj jau yra koordinacijos sutrikimas. Man jie pasireiškė labai nežymiai. Dabar daug labiau. O galvos skausmas - tai edemos požymis, nuo jos galvelė skaudėjo.
Kaip Tu?
Papildyta:

Aš kuo daugiau vaikštau, tuo labiau pavargstu, tuo silpnėja kojos. Kartais rytais iš po miego kokia pora val visai neblogai einasi namie.



Man blogai. Galvos skausmas laukinis - jau 7 mėnesius, silpnumas baisus, vos einu, vemiu kone kasdien, anoreksija - numečiau turbūt apie 15 - įlindau į elegantiškus jaunystės drabužius - vo taip. Nebepakeliama, sustabdžiau savavališkai vaistus, jei dėl jų, per porą savaičių turėtų pagerėti. Jei ne, vaistus vis tiek nuims, jei liga progresuoja. Siaubas, o turiu pabaigti projektą, pinigai jam pervesti. Galvos MRT rugsėjo 8 d.
Atsakyti
QUOTE(nida44 @ 2014 08 14, 17:08)
Man blogai. Galvos skausmas laukinis - jau 7 mėnesius, silpnumas baisus, vos einu, vemiu kone kasdien, anoreksija - numečiau turbūt apie 15 - įlindau į elegantiškus jaunystės drabužius - vo taip. Nebepakeliama, sustabdžiau savavališkai vaistus, jei dėl jų, per porą savaičių turėtų pagerėti. Jei ne, vaistus vis tiek nuims, jei liga progresuoja. Siaubas, o turiu pabaigti projektą, pinigai jam pervesti. Galvos MRT rugsėjo 8 d.

Hmmm.... bet juk per tuos 7 mėn darei KT ar MRT - nieko baisaus nerado? gal operacijos vietoj skysčiai kaupiasi? Juk randai irgi edemą gali iššaukti (čia aš taip mąstau...)
Atsakyti
QUOTE(willow @ 2014 08 14, 19:08)
Hmmm.... bet juk per tuos 7 mėn darei KT ar MRT - nieko baisaus nerado?  gal operacijos vietoj skysčiai kaupiasi? Juk randai irgi edemą gali iššaukti (čia aš taip mąstau...)


Operacija daryta prieš dvejus metus. MaRT prieš pusantro mėnesio. Linkstu į pašalinius vaisto poveikius, jau du metai aš ant jų sėdžiu. Ką tik iš miško - vos nenualpau, o paskui namie vėmiau, akyse visą laiką dvejinasi, vos matau. Nusipirkau alaus ir keptos duomos, lengviau

Karme, aš geriu bioterapiją, štai kas su manimi darosi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nida44: 14 rugpjūčio 2014 - 19:27
QUOTE(nida44 @ 2014 08 14, 12:17)
willow, o ar yra kokie specifiniai simptomai, kuriuos įvardintum kaip MTS galvoje sukeltus simptomus?

Mano mamai tai buvo mieguistumas ir koordinacijos sutrikimas (tempė koją, ranka pasidarė silpna), bet čia kaip kam turbūt.
Atsakyti
QUOTE(nida44 @ 2014 08 14, 20:26)
Karme, aš geriu bioterapiją, štai kas su manimi darosi

Nida, aš irgi vartoju bioterapinius vaistus, dabrafenibą ir trametinibą, nuo spalio pabaigos, taigi jau devyni mėnesiai. Man nuo jų tik iš pradžių buvo stiprios reakcijos, bet tada dar ir antinksčiai buvo blogai, tai reakcija buvo dviguba. Dabar į vaistus pastebimos reakcijos nejaučiu. Mano pablogėjimas gali reikšti tik ligos progresavimą, pati vaistų vartojimo aš nesiryžčiau nutraukti, nors ir galvočiau, kad jie nebeveikia. Atsiprašau, kad neatsimenu, o koks tavo atvejis ir kaip tau paskyrė bioterapiją? Aš tai klinikinių tyrimų programoj gavau.
Atsakyti
labas rytas,

nu nenori dievulis, kad man būtų gerai, nenori....jis mane nori dabaigt.... Pradėjo skaudėt dešinę koją. Vakar. Maniau, kad vakar peršlapus pašalau, nes patekau į rytinį lietų ir nuo kelių iki batų peršlapau kiaurai, po to teko šlapiai pabūt apie pora valandų. Nebuvo šilta. Po pietų pradėjo skaudėt, kaip skauda sąnarius. Tryniau diclac'u. Praėjo. Paskui vėl įsiskaudėjo, vel tryniau. Taip kelis kartus, ir naktį. Ryte vėl skauda blauzdą, bet baisiausia, kad kai paspaudžiu skauda labiau....

Nida, o tu nebandei su daktare šnekėt ir pabandyt deksametazoną? Jei nuo jo praeitų, gb kad pooperacinis randas kaupia edemą????
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo willow: 15 rugpjūčio 2014 - 08:36
wilow, kurią blauzdos vietą sauda? antkaulio uždegimo negali būti? g.gif
nidut, norėčiau sakyti, kad gal nereikėjo nutraukti vaistų, bet dar labai gerai žinau, kad žmogaus intuicija irgi galinga, todėl tyliai lauksiu pagerėjimo unsure.gif nežinau kodėl bet man atrodo, čia ne rando bėdos, o psichosomatinės-tas svorio kritimas, anoreksija. O tik nuo alaus pagerėja ar dar nuo ko?
Atsakyti