Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologines ligos 49

Kol kas kiek padariau telpa šaldytuve. Daug ko šiemet dar nedariau. Ir kopūstams, ir kopūstų-burokėlių-morkų rauginimui dar per anksti, raugiu vėlai rudenį, tai nešu į balkoną.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo willow: 13 rugpjūčio 2014 - 13:51
QUOTE(willow @ 2014 08 13, 15:48)
Kol kas kiek padariau telpa šaldytuve. Daug ko šiemet dar nedariau. Ir kopūstams, ir kopūstų-burokėlių-morkų rauginimui dar per anksti, raugiu vėlai rudenį, tai nešu į balkoną.

Moku raugti tik agurkus ir kopūstus, būtų gerai išmokti, kaip raugiat burokėlius ir morkas. Kada turėsit jėgų ir noro pasidalinkit receptais blush2.gif
Atsakyti
Niekaip ypatingai nedarau - kaip ir kopūstus, tiesiog daržoves pjaustau stambiai: kopūstus ketvirčiuoju, o ketvirčius pagal kopūsto dydį dar į dvi ,tris ar keturias dalis, burokėlius griežinėliais,morkas įstrižais griežinėliais, dedu sluoksniais, viršutinis kopūstų, druska, cukrus, kaip ir kopūstams, slėgti, skystis tb virš daržovių per 2 pirštus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo willow: 13 rugpjūčio 2014 - 21:04
Nesu valgiusi raugintų morkų. Ar skanu? Willow, tavo balkonas turbūt įstiklintas, nes paprastame per šalčius stiklainiai susproginėtų?
Atsakyti
QUOTE(korcula @ 2014 08 13, 10:40)
Laba diena,  smile.gif

mano mamai buvo skirtas Megace geriamoji suspencija. Vartojo apie pusę metų - tikrai padėjo. Aš turiu likus apie 2/3 buteliuko - jeigu nuspręsite vartoti - parašykite, dovanoju. Bet reikia būtinai vartoti be pertraukos ir nuolat. Mums 3 kartus kompensavo, kitus kartus pirkome patys. Gydytojai labai nenoriai rašo receptus, nes kaina šio preparato yra tikrai nemaža.

Ne dėl savo mamos paklausiau. Yra su mano mama tokia jauna moteris, vaikai jos maži, o ji taip nevalgo, gal kokius 30 kg tesveria verysad.gif Visaip ją įkalbinėjam visi valgyti, bet beviltiškai.


Ida - smagu dėl vyro. mirksiukas.gif Kuo daugiau gerų žinių.
Aš tai foto atostogų panos sumečiau pažiūrėt, ech kaip buvo smagu, liūdna, kad rugsėjis ateina.
Atsakyti
QUOTE(willow @ 2014 08 13, 23:03)
Niekaip ypatingai nedarau - kaip ir kopūstus,  tiesiog daržoves pjaustau stambiai: kopūstus ketvirčiuoju, o ketvirčius pagal kopūsto dydį  dar į dvi ,tris ar keturias dalis, burokėlius griežinėliais,morkas įstrižais griežinėliais, dedu sluoksniais, viršutinis kopūstų, druska, cukrus, kaip ir kopūstams, slėgti, skystis tb virš daržovių per 2 pirštus.

Ačiū, kad pasidalinot, reiks pabandyti, kažkaip atrodo, kad morkos labai skanu g.gif .
Atsakyti
QUOTE(ida1 @ 2014 08 13, 09:10)
ltikrai neturim kuom puikuotis verysad.gif .Siai dienai noriu pasidziaugti.vakar vyrui iseme siulus.siandien isbraskejo i darba doh.gif .Dvi savaites po smegenu operacijos...Jauciasi 4u.gif


Ida1, kaip smagu, kaip smagu 4u.gif tyliai (kad nenubaidyciau laimes ir sekmes) dziaugiuosi su jumis, linkedama visko visko ko geriausio jums ir jusu puikiausiai seimukei. Jegu, jegu, sveikatos, sveikatos, stiprybes stiprybes, uchvatos, uchvatos 4u.gif Jau kas kas, o jus tai viso to nusipelnet.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nireglina @ 2014 08 13, 21:12)
Nesu valgiusi raugintų morkų. Ar skanu? Willow, tavo balkonas turbūt įstiklintas, nes paprastame per šalčius stiklainiai susproginėtų?

Ir įstiklintas, ir apšildytas. Man tai tas mišinys labai skanu, bet čia skonio reikalas smile.gif Pabandykit mažą kiekį, jei nepatiks, nebus gaila.
Šiandien labai džiaugiaus savimi (tpfu tpfu tpfu), pati nuvažiavau į Antakalnio polikliniką be jokios palydos. Na kojos tai nelaiko, ypač negaliu lipt laiptais, jei nera turėklų, neatsistoju ant aukštesnio laiptelio nors paiusk. Daktarė sakė, jog galėjo švitinimas kokį nervą apkalkint.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo willow: 14 rugpjūčio 2014 - 09:20
Aš nustebus, labai maloniai -tiek wilow, tiek idos vyras vyras juda kruta patys, mums visoms turėtų būti gėda dejuoti ir skūstis dėl kiekvieno skausmelio blush2.gif Šunuoliai thumbup.gif
Aš dabr intensyviai verdu pomidorų padažą ir kitokias košes makalošes. Acto irgi stengiuosi tik minimaliai, o kai galiu keičiu obuolių sultimis ar citrinas spaudžiu. Raugti moku tik agurkus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(willow @ 2014 08 14, 10:17)
Ir įstiklintas, ir apšildytas. Man tai tas mišinys labai skanu, bet čia skonio reikalas smile.gif Pabandykit mažą kiekį, jei nepatiks, nebus gaila.
Šiandien labai džiaugiaus savimi (tpfu tpfu tpfu), pati nuvažiavau į Antakalnio polikliniką be jokios palydos. Na kojos tai nelaiko, ypač negaliu lipt laiptais, jei nera turėklų, neatsistoju ant aukštesnio laiptelio nors paiusk. Daktarė sakė, jog galėjo švitinimas kokį nervą apkalkint.....

saunuole willow 4u.gif .kada pas rutkauskiene?
Atsakyti
QUOTE(ida1 @ 2014 08 14, 09:49)
saunuole willow 4u.gif .kada pas rutkauskiene?

pirmadienį skambinsiu ir bandysiu antradienį, nes sukakoja 3 sav kai po ligoninės o dr. Ivanauskas parašė po 3 sav. Gal gi priims.... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo willow: 14 rugpjūčio 2014 - 10:04
QUOTE(willow @ 2014 08 14, 11:04)
pirmadienį skambinsiu ir bandysiu antradienį, nes sukakoja 3 sav kai po ligoninės o dr. Ivanauskas parašė po 3 sav. Gal gi priims.... rolleyes.gif

mes pas ja ketvirtadieni.
Atsakyti