Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologines ligos 49

jovdim kaip jusu mama?Angele kaip vyras?Willow kaip jus?Visom sveikatos ir jegu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ida1 @ 2014 08 12, 17:49)
jovdim kaip jusu mama?Angele kaip vyras?Willow kaip jus?Visom sveikatos ir jegu 4u.gif

Ačiū, kad nepamirštat, aš vis skaitau, kaip kitiems sekasi, bet kadangi mamukui nėra viskas taip sklandu, tai labai ir nesipasakoju. Labiausiai mamai banguoja nuotaikos, kartais visai nieko, o kartais paskambina raudodama, kad važiuočiau jos gelbėt verysad.gif. Suieškojau onkopsichologę, žadėjo aplankyti mamą. Guli ji dabar urologiniam skyriui, Santariškių klinikose, po švitinimo nustojo veikti jos šlapimo pūslė, dabar turi dvi nefrostomas, jau beveik mėnesį su antibiotikais, kurie kas be ko vidurius ir apetitą išreguliavo, užtai chemija vis atsitolina, bet neprarandam vilties.
Smagu, vakar buvau pas ją ligoninėj, jos palatoj guli tokia močiutė irgi su v., ji ten padejavo, kad yra nr. 1 į kitą pasaulį, tai mano mamukas kai puolė karingai jai aiškint, kad niekas čia nežino, kas pirmas ir kam kiek lemta, ir kad nereikia savęs nurašyti thumbup.gif , lygiai taip, kaip ir mes ją auklėjam, vadinasi yra tas tikėjimas kažkur ir pas ją.
Sveikačiukės visiems 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jovdim @ 2014 08 12, 17:13)
Ačiū, kad nepamirštat, aš vis skaitau, kaip kitiems sekasi, bet kadangi mamukui nėra viskas taip sklandu, tai labai ir nesipasakoju. Labiausiai mamai banguoja nuotaikos, kartais visai nieko, o kartais paskambina raudodama, kad važiuočiau jos gelbėt  verysad.gif. Suieškojau onkopsichologę, žadėjo aplankyti mamą. Guli ji dabar urologiniam skyriui, Santariškių klinikose, po švitinimo nustojo veikti jos šlapimo pūslė, dabar turi dvi nefrostomas, jau beveik mėnesį su antibiotikais, kurie kas be ko vidurius ir apetitą išreguliavo, užtai chemija vis atsitolina, bet neprarandam vilties.
Smagu, vakar buvau pas ją ligoninėj, jos palatoj guli tokia močiutė irgi su v., ji ten padejavo, kad yra nr. 1 į kitą pasaulį, tai mano mamukas kai puolė karingai jai aiškint, kad niekas čia nežino, kas pirmas ir kam kiek lemta, ir kad nereikia savęs nurašyti thumbup.gif , lygiai taip, kaip ir mes ją auklėjam, vadinasi yra tas tikėjimas kažkur ir pas ją.
Sveikačiukės visiems  4u.gif

Banguotom nuotaikom.cia mes visi pasizymim 4u.gif .sito jau nuo musu neatimsi....Tikekim..
Atsakyti
NERA, Ida, po truputį vyras, vaikšto vis kiek tvirčiau. Būna ir nesilaikydamas, tik atsargiai ir reikia atsargos pasilaikymui, nes lygsvaros būna pritrūksta. Pykina vis, o chemija buvo prieš daugiau nei dvi savaites. Tai sportui sunkiau atsidėt. Dabar natūrali ergoterapija pjausto obuolius obuolienei smile.gif Vakar marinavom agurkus, pomidorus ir šparagines pupeles, tai pagal savo skonį darė, man liko techniniai darbai, sudėt, užsukt ir tt. Valgytojas didžiausias, po chemijų gerai rūgštelės, kai pykina kiek nuima. Važinėjam tyrimams, kiek pakilo rodikliai, vėl geriamą chemiją tęsia.

Giedre, kai labai spingsta, tai gal statys zondinį maitinimą? Vyras kurį laiką ir po reanimacijos turėjo rijimo sutrikimą, tai taip ir maitino.

jovdim, stiprybės tavo mamai. Gerai, kad įsidėmi, kad nusirašyt nereikia. O nuotaikos aišku banguotos. Mano vyrui nelengva, kad fizinių jėgų nėra kiek reikia, dėl to ir sunkiau jaustis gerai.
Atsakyti
QUOTE(Angele @ 2014 08 12, 21:18)
NERA, Ida, po truputį vyras, vaikšto vis kiek tvirčiau. Būna ir nesilaikydamas, tik atsargiai ir reikia atsargos pasilaikymui, nes lygsvaros būna pritrūksta. Pykina vis, o chemija buvo prieš daugiau nei dvi savaites. Tai sportui sunkiau atsidėt. Dabar natūrali ergoterapija pjausto obuolius obuolienei smile.gif  Vakar marinavom agurkus, pomidorus ir šparagines pupeles, tai pagal savo skonį darė, man liko techniniai darbai, sudėt, užsukt ir tt. Valgytojas didžiausias, po chemijų gerai rūgštelės, kai pykina kiek nuima. Važinėjam tyrimams, kiek pakilo rodikliai, vėl geriamą chemiją tęsia.

Giedre, kai labai spingsta, tai gal statys zondinį maitinimą? Vyras kurį laiką ir po reanimacijos turėjo rijimo sutrikimą, tai taip ir maitino.

jovdim, stiprybės tavo mamai. Gerai, kad įsidėmi, kad nusirašyt nereikia. O nuotaikos aišku banguotos. Mano vyrui nelengva, kad fizinių jėgų nėra kiek reikia, dėl to ir sunkiau jaustis gerai.

O tavo sesei (jei neklystu) kažko panašaus nebuvo? g.gif Kosulių, ryjimo sutrikimų?
Šiandien kaip ir geriau su tuo pertrinto maisto valgymu. Nežinau nuo ko čia priklauso g.gif Tik geriant tai panašiai.

sveikatos jūsų ligoniukams. O kaip jūs kovojat su nevalgymu?
Ta prasme su mano mama guli viena moteris, tokia ji man išsekus, o va su maistu visai nedraugauja. Jai norėtų tęsti gydymą, bet svorio per mažai. Visaip įkalbinėjam ją valgyti, bet beviltiškai. Žinau, kad duoda tokią kažkokią mikstūrą apetitui sužadinti, gal kas geriat? Ten gulinti viena moteris per porą mėnesių pasitaisė, svorio priaugo ją gerdama, nes valgyti pradėjo.
Atsakyti
QUOTE(Giedre.vs @ 2014 08 12, 22:49)
O tavo sesei (jei neklystu) kažko panašaus nebuvo? g.gif Kosulių, ryjimo sutrikimų?
Šiandien kaip ir geriau su tuo pertrinto maisto valgymu. Nežinau nuo ko čia priklauso g.gif Tik geriant tai panašiai.

sveikatos jūsų ligoniukams. O kaip jūs kovojat su nevalgymu?
Ta prasme su mano mama guli viena moteris, tokia ji man išsekus, o va su maistu visai nedraugauja. Jai norėtų tęsti gydymą, bet svorio per mažai. Visaip įkalbinėjam ją valgyti, bet beviltiškai. Žinau, kad duoda tokią kažkokią mikstūrą apetitui sužadinti, gal kas geriat? Ten gulinti viena moteris per porą mėnesių pasitaisė, svorio priaugo ją gerdama, nes valgyti pradėjo.

Turbūt, "Megace" vartojo.
Atsakyti
labas rytas 4u.gif .tegul tik nieks nepriima kaip girimasi.tikrai neturim kuom puikuotis verysad.gif .Siai dienai noriu pasidziaugti.vakar vyrui iseme siulus.siandien isbraskejo i darba doh.gif .Dvi savaites po smegenu operacijos...Jauciasi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ida1 @ 2014 08 13, 11:10)
labas rytas 4u.gif .tegul tik nieks nepriima kaip girimasi.tikrai neturim kuom puikuotis verysad.gif .Siai dienai noriu pasidziaugti.vakar vyrui iseme siulus.siandien isbraskejo i darba doh.gif .Dvi savaites po smegenu operacijos...Jauciasi 4u.gif

Labai džiaugiuosi už jus 4u.gif Jei žmogus gali gyventi įprastą gyvenimą, tai ko daugiau ir reikia. Ir būtinai 'girkitės' taip, čia tada ir mums tikėjimo daugiau drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(ida1 @ 2014 08 13, 10:10)
Siai dienai noriu pasidziaugti...

Puikiai nuskambėjo, Ida rolleyes.gif Sėkmės vyrui!
Atsakyti
QUOTE(Giedre.vs @ 2014 08 12, 22:49)

Žinau, kad duoda tokią kažkokią mikstūrą apetitui sužadinti, gal kas geriat? Ten gulinti viena moteris per porą mėnesių pasitaisė, svorio priaugo ją gerdama, nes valgyti pradėjo.


Laba diena, smile.gif

mano mamai buvo skirtas Megace geriamoji suspencija. Vartojo apie pusę metų - tikrai padėjo. Aš turiu likus apie 2/3 buteliuko - jeigu nuspręsite vartoti - parašykite, dovanoju. Bet reikia būtinai vartoti be pertraukos ir nuolat. Mums 3 kartus kompensavo, kitus kartus pirkome patys. Gydytojai labai nenoriai rašo receptus, nes kaina šio preparato yra tikrai nemaža.
Atsakyti
Sveikos,

gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif Na turbūt dešimtą kartą parašau beveik pilną žinutę ir, paspaudus bet kokį klavišą, lieka tuščia žinutė, negaliu, kaip pikta.

Ida, koks Jūsų vyras šaunuolis!!!!!! Negaliu atsistebėt, kiek jis turi valios, jėgų ir optimizmo!!! Taip ir toliau. Aš kol kas silpnomis kojomis ir svaigstančia galva, bet šiandien pirma diena be deksametazono. Galva kaip ir dilgčioja, keista, bet neskauda. Įtariu, kad ir psichologinis pripratimas atsirado. Žiūrėsim.

Angele, o jūs kuo konservuojat daržoves? Actu? Aš jau išgyvendinau jį iš virtuvės ir naudoju tik valymui. Jei neišvengiama, naudoju min kiekiais obuolių actą arba balzamiką. Konservuoju tik su natūraliomis obuolių, citrinų ar pomidorų sultimis bei viską raugiu. Kažkas kartą atnešė vyšnių, kai apžiūrėjau, man jos pasirodė įtartinos, tai užraugiau vyšnių actą - žiūrėsim kas gausis, bet dabar jau kvepia actu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo willow: 13 rugpjūčio 2014 - 11:01
Ida, smagu skaityti, kad tavo vyras taip greitai stiprėja. Man atrodo nerealu, kai praėjus 2 sav. po galvos operacijos, žmogus sugeba išeiti į darbą thumbup.gif
Willow, kur laikai raugintas daržoves? Reikia labai šalto rūsio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nireglina: 13 rugpjūčio 2014 - 12:46