Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologines ligos 49

QUOTE(kastuvas @ 2014 08 11, 13:30)
willow, štai: http://www.delfi.lt/...r.d?id=65499912

NERA, jaučiuosi neblogai. hemoglobinas pakritęs, tai jautieną valgau ir hematogenus. o šiaip neturiu kuo skųstis, nebent visokiais atsitiktiniais dalykais - tai nugarą paskauda, tai galvą, tai pilvą papučia... bet nieko labai rimto lyg ir. viską nurašau šalutiniam vaistų poveikiam ir chemoterapijai smile.gif ketinu rytoj išvažiuot ilsėtis į vienkiemį, atsijungt nuo visų internetinių kanalų ir ruoštis naujam chemoterapijos ciklui  rolleyes.gif

visom sveikatėlės  4u.gif

ida1, o tu nesijaudink, kaip jau moterys sakė, vis tiek chemoterapiją gausit, jei ten kas ir yra, tai sumuš kaip reikiant. svarbu vyras kovot nusiteikęs  cool.gif kaip jo savijauta, atsigavęs jau po operacijos?

smagu kastuveli.kad gerai laikaisi 4u.gif .gero tau poilsio.Nu jaudinuosi as blush2.gif .o maniskis jau laksto.taip pat kaip ir anksciau...
Atsakyti
QUOTE(kastuvas @ 2014 08 11, 12:30)

Ačiū, tik ten rašo, jog jei LTU toks gydymas neatliekamas, tai ir kasos nekompensuoja g.gif Tai velniam važiuot į užsienį? Ar neturėtų būt atvirkščiai: nesugeba LTU teikt paslaugos, apmoka iš ligonių kasų? kažkaip protu nesuvokiamas įstaymas.

Gerai pailsėk 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo willow: 11 rugpjūčio 2014 - 13:47
QUOTE(willow @ 2014 08 11, 13:46)
Ačiū, tik ten rašo, jog jei LTU  toks gydymas neatliekamas, tai ir kasos nekompensuoja  g.gif  Tai velniam važiuot į užsienį? Ar neturėtų būt atvirkščiai: nesugeba LTU teikt paslaugos, apmoka iš ligonių kasų? kažkaip protu nesuvokiamas įstaymas.

Gerai pailsėk 4u.gif


Dabar tingiu is naujo skaity, bet kaip as supratau yra taip: kompensuoja gydymo, kuris butu suteiktas Lietuvoje kaina. Na tai tarkim gamma knife issioperuoji o atgauni pinigu kaip uz visos galvos svitinima, nes tokia procedura butu suteikta Lietuvoje... Siaip reiktu perverst istatymus, Delfis neretai gryba pjauna.
Atsakyti
QUOTE(kastuvas @ 2014 08 11, 15:18)
Dabar tingiu is naujo skaity, bet kaip as supratau yra taip: kompensuoja gydymo, kuris butu suteiktas Lietuvoje kaina. Na tai tarkim gamma knife issioperuoji o atgauni pinigu kaip uz visos galvos svitinima, nes tokia procedura butu suteikta Lietuvoje... Siaip reiktu perverst istatymus, Delfis neretai gryba pjauna.


Pirmiausia, turbut, reiketu issiaiskinti, ar galima gydyti tuo Gamma Knife. Kaip mums paaiskino, auglys turi buti nedidelis, lyg ir kalbejo apie 1.5 cm. maciau Wikipedijoj, kad auglys turi buti ne didesnis kaip 3.5 cm.. Kaip is tikruju, neaisku.. Ir dar, ar su juo galima svitinti daugybines metastazes, nes tas Gamma knife juk tie patys spinduliai, tik daug stipresni ir labiau koncentruoti.. turbut pirmiausia reikia susizinoti, ar imanomas toks gydymas, o tada ieskoti finansavimo galimybiu...
Man irgi labai idomu daugiau suzinoti apie si gydyma.. jeigu kazka issiaiskinsit, parasykit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Caskada @ 2014 08 11, 16:49)
Pirmiausia, turbut, reiketu issiaiskinti, ar galima gydyti tuo Gamma Knife. Kaip mums paaiskino, auglys turi buti nedidelis, lyg ir kalbejo apie 1.5 cm. maciau Wikipedijoj, kad auglys turi buti ne didesnis kaip 3.5 cm.. Kaip is tikruju, neaisku.. Ir dar, ar su juo galima svitinti daugybines metastazes, nes tas Gamma knife juk tie patys spinduliai, tik daug stipresni ir labiau koncentruoti.. turbut pirmiausia reikia susizinoti, ar imanomas toks gydymas, o tada ieskoti finansavimo galimybiu...
Man irgi labai idomu daugiau suzinoti apie si gydyma.. jeigu kazka issiaiskinsit, parasykit  4u.gif

apie didy mums minejo gyd kvascevicius.jau buvau rasius.mts iki 2cm.pagrindinis auglys iki 3cm
Atsakyti
QUOTE(ida1 @ 2014 08 11, 16:53)
apie didy mums minejo gyd kvascevicius.jau buvau rasius.mts iki 2cm.pagrindinis auglys iki 3cm


O kazin kaip del daugybiniu augliu... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Caskada @ 2014 08 11, 17:03)
O kazin kaip del daugybiniu augliu...  g.gif

nezinau zinok.bet gal neurochirurgai ir Lietuvoj zino g.gif .gal galima butu pradet nuo konsultaciju pas juos ...jie gal ir koordinates kokias duoda.neisivaizduoju
Atsakyti
Gal esate buvusios pas genetiką Janavičių? Kokia būna pirma konsultacija? Kiek laiko trunka maždaug? Rytoj einu, bandau planuotis dieną, reikia žinot maždaug kiek užtruksiu smile.gif

Dėl gamma knife, tai jis puikiai tinka ir prie daugybinių auglių, kiek skaičiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kastuvas: 11 rugpjūčio 2014 - 16:17
QUOTE(Caskada @ 2014 08 11, 16:03)
O kazin kaip del daugybiniu augliu...  g.gif

Tinka. Tik reiktų niuansus išsiaiškinti.
Papildyta:
QUOTE(kastuvas @ 2014 08 11, 16:14)
Gal esate buvusios pas genetiką Janavičių? Kokia būna pirma konsultacija? Kiek laiko trunka maždaug? Rytoj einu, bandau planuotis dieną, reikia žinot maždaug kiek užtruksiu smile.gif


Aš buvau. Pas jį ne daugiau 20min, dar kraujo paėmimas. Man tas paėmimas truko ilgai, nes be vvenų, kraujas užsispyrė, netelėjo, nes tokia povėplė ėmė, tai ten užtrukau.
NEPLANUOK. PLAUK PASROVIUI....
Atsakyti
Labas visoms,

Dziaugiuosi uz visas,kurios isgirdo geru ziniu,linkiu ir toliau sekmingai kovoto 4u.gif


Mano teveliui jau antra chemija siandien sulasejo,dziaugiuossi,kad kraujo rodikliai geri,kad galima testi gydyma,tik man toks klausimas iskilo-kaip zinia statistines prognozes plauciu v nera labai dziuginancios,bet idomu,ar galima chemijos ir svitinimo pagalba sunaikinti net ir didelius auglius visiskai? g.gif Ar tie,kurie nroperuotini,tiesiog primarinami svitinimo ir chemo pagalba ir vis tiek lieka organizme? Kiekvienas ligonis individualus,taciau apksritai idomu,kokios tokio gydymo galimybes g.gif
Atsakyti
QUOTE(NERA @ 2014 08 11, 10:23)
Skorpe, puikios žinios, na atsikvėpk pagaliau mirksiukas.gif Leisk sau bent truputį atsipalaiduoti mirksiukas.gif
ida, ar tikrai ten augliukas? Pas mus irgi KT rodo dėmes plaučiuose, bet po kažkeliolikto tyrimo nusprendė, kad ten likę tokie randai.
wilow, o  kaip šiandien jautiesi? Negali būti oro įtaka? Aš pati vakar tik į vakarą iš lovos pakilau unsure.gif
kastuve, kaip savijauta?
Giedre vs, kaip mama?
angele, kaip vyrui vaikščiot sekasi?
apie senos pažįstamos tėtį senai begirdėjom g.gif
visiems siunčiu didelį bučkį ir daug daug ramybės 4u.gif

Liūdna, bet kasdien vis blogiau. Kai suskamba telefonas širdis nurieda į kulnus.
Nebegali nuryti maisto, nuo n kartų pertrinto skystymėlio springsta, nuo vandens. Labai sunku pamaitint, sugirdyt ką nors. Pas ją į palatą tokią jauną moterį paguldė (man iš Onkologinio matytą).
Šiandien po darbo - variau dirbt kitur, kad tik kuo mažiau galvot.

Džiaugiuosi už visus, kam yra gerų žinių mirksiukas.gif Nuoširdžiai linkiu visoms kuo daugiau sveikatos 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aminija @ 2014 08 11, 20:22)
Labas visoms,

Dziaugiuosi uz visas,kurios isgirdo geru ziniu,linkiu ir toliau sekmingai kovoto 4u.gif
Mano teveliui jau antra chemija siandien sulasejo,dziaugiuossi,kad kraujo rodikliai geri,kad galima testi gydyma,tik man toks klausimas iskilo-kaip zinia statistines prognozes plauciu v nera labai dziuginancios,bet  idomu,ar galima chemijos ir svitinimo pagalba sunaikinti net ir didelius auglius visiskai?  g.gif Ar tie,kurie nroperuotini,tiesiog primarinami svitinimo ir chemo pagalba ir vis tiek lieka organizme? Kiekvienas ligonis individualus,taciau apksritai idomu,kokios tokio gydymo galimybes g.gif

Sveika.tikrai kiekvienas ligonis indviduaus.ir kokia ligos eiga bus jusu teciui neaisku.reik tiketis geriausio 4u.gif Siulyciau paskaityti senesnes temutes.pvz pora metu atgal.tada susidarytumet aiskesni vaizda apie plauciu v... verysad.gif Aisku jei turit laiko...
Atsakyti