Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologines ligos 49

QUOTE(ida1 @ 2014 08 05, 16:34)
  Apie mauda uzklausiau.sake ji prie carcinomu netinka.tik prie sarkomos g.gif .literaturoj kitaip raso...Parasysiu Karaliunaitei laiska.o ka nuo to juk blogiau nebus.Willow dziugu .kad pasirodet.laukiam mes cia jusu 4u.gif

na mano vyras geria mauda, ir seip skaitoma, kad net nesergant v patartina profilaktiskai per metus isgerti jos kursa, nes ji ir seip stiprina imuniteta.
Papildyta:
Nors dabar jums Ida reikia operacijos, chemoterapijos, o tik veliau vartoti visokias maudas ar zoleles bei papildus.
Atsakyti
QUOTE(NERA @ 2014 08 05, 16:06)
Kontrastas gali kauptis-pjūvio , lūžio , biopsijos ir pan. vietose. Kiek aš suprantu, esmė ne tame, kad jis kaupiasi,o tame-kaip jis kaupiasi.

Ocia tas kontrastas pats kaupiasi tose vietose,ar gydytojai cia pazymi,kai itartina vieta ...nu man kazkaip neaisku blush2.gif Mam itarimas dvi vietos...bet apie kontrasto kaupima nieko neuzsiminta g.gif
Atsakyti
Nu kastuvai, po galais! Atsakymas - poryt? Nu neprisigalvojam visko, a?
Atsakyti
QUOTE(ida1 @ 2014 08 05, 16:15)
tai kokiu cia dokumentu reikia?i koki platu uzsieni cia rasyt?as be orentacijos siuom klausimu.

Kol kas išsiversk ligos pavadinimą ir ieškok ligoninės kuri specializuojasi jame. Aš galiu duoti ligoninės JAV kontaktus, čia jau mūsų trečioji nuomonė ax.gif Švedijos dar turiu mirksiukas.gif Ligoninės puslapyje paprastai reikia supildyti anketą . Tuomet jau ligoninės atstovas rašo , aiškiniesi kainą ir reikiamus dokumentus.
Kastuve, nori spyrio į uodegą? Baigiam tą savidiagnostiką mirksiukas.gif
skorpe, kontrastas kaupiasi pats-pritingas jis.Tiksliau jis tik pažįmi netolygias vietas, o tada mes jau puolam viduriuoti. Mums rankoj rodo stiprų kaupimasi, darė operaciją, kad pažiūrėtų kas ten-o ten kaulo sušiurkštėjimas dėl netolygiai prisitvirtinusio raumens doh.gif
Atsakyti
QUOTE(NERA @ 2014 08 06, 08:21)
Kol kas išsiversk ligos pavadinimą ir ieškok ligoninės kuri specializuojasi jame. Aš galiu duoti ligoninės JAV kontaktus, čia jau mūsų trečioji nuomonė  ax.gif  Švedijos dar turiu mirksiukas.gif Ligoninės puslapyje paprastai reikia supildyti anketą . Tuomet jau ligoninės atstovas rašo , aiškiniesi kainą ir reikiamus dokumentus.
Kastuve, nori spyrio į uodegą? Baigiam tą savidiagnostiką mirksiukas.gif
skorpe, kontrastas kaupiasi pats-pritingas jis.Tiksliau jis tik pažįmi netolygias vietas, o tada mes jau puolam viduriuoti. Mums rankoj rodo stiprų kaupimasi, darė operaciją, kad pažiūrėtų kas ten-o ten kaulo sušiurkštėjimas dėl netolygiai prisitvirtinusio raumens  doh.gif

aciu noreciau JAV kontaktus.galima is Svedijos.bet skaiciau kad svedai daugiausia pazenge sarkomu ligu gydyme.tai gal mums netinka g.gif Tada bandysiu kaip nors ir su kuom nors pildyt.gal kastuvelis pades mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(braske01 @ 2014 08 05, 23:09)
na mano vyras geria mauda, ir seip skaitoma, kad net nesergant v patartina profilaktiskai per metus isgerti jos kursa, nes ji ir seip stiprina imuniteta.
Papildyta:
Nors dabar jums Ida reikia operacijos, chemoterapijos, o tik veliau vartoti visokias maudas ar zoleles bei papildus.

mes jau po operacijos.gydymas chemoterapija musu ilgas.trunka apie penkis menesius.kazka tarpuose galetume ir pavartot.
Atsakyti
Ida, nežinau ką tau patars kitos, bet aš manau, kad visokius papildus ir žoles geriau vartoti ne tarp chemijų, o joms jau pasibaigus. Nebent pas jus tarpai tarp chemijų bus labai ilgi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nireglina @ 2014 08 06, 09:05)
Ida, nežinau ką tau patars kitos, bet aš manau, kad visokius papildus ir žoles geriau vartoti ne tarp chemijų, o joms jau pasibaigus. Nebent pas jus tarpai tarp chemijų bus labai ilgi  g.gif

taip as zinau.musu chemijos kas tris savaites.del jos veiksmingumo ir taip kyla abejones...Paziuresim.
Atsakyti
ida, mūsų chemijos irgi kas 3 savaites. Jei jaudineisi dėl tarpų, tai čia pagal protokolą, priklausomai nuo chemijos viskas normalu.
Atsakyti
Kastuve, po galais, nustok!!!!!!!!!!!!!! Kai žinosi, tada šnekėk. Kad Tau nieko nebūtų 4u.gif Žoles tarp chemijų draudžia ir Ruolia. Aš irgi tam turiu planą, tik drastiškesnį, pažiūrėsiu, ką daryt po konsultacijos su Rutkauskiene.... Dabartam ruošiuos... Man netinka toks vartojimas, nuvažiavau, prisipirkau žolių ir vualia.... Veikimą ir tyrimus reik labai žiūrėt.... Neužsikelt hemoglobino, nes labai geras itr aukštas nerodo sveikatos, geriau skystesnis kraujas, labiau organizmas valosi... Dėl žolių visgi rekomenduočiau Balvočiūtę, Rulia labai jau papildus kiša, se primygtinai....

Ida, aš dar turiu idėją pas homeopatus (musmirės ir kt....) , tai dabar ieškau kur... Gal bandėt?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo willow: 06 rugpjūčio 2014 - 09:12
http://www.moteris.l...8#ixzz39aq9dfJA
Atsakyti
yahoo.gif mts nėra, jei gerai išgirdau ką sesutė telefonu sakė. užtat yra kažkokia 25 mm cista prie žandikaulio. nežinau kas ten per biesas, o daktarė nekelia ragelio jau pusantros valandos sėkmingai. nežinau, važiuot ar penktadienį pasiklausiu eidama kraujo tyrimo darytis.

o galvą tai vis tiek skauda...

paskaičiau willow straipsniuką. varau arbūzo pirkti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kastuvas: 06 rugpjūčio 2014 - 13:15
QUOTE(kastuvas @ 2014 08 06, 14:14)
yahoo.gif mts nėra, jei gerai išgirdau ką sesutė telefonu sakė. užtat yra kažkokia 25 mm cista prie žandikaulio. nežinau kas ten per biesas, o daktarė nekelia ragelio jau pusantros valandos sėkmingai. nežinau, važiuot ar penktadienį pasiklausiu eidama kraujo tyrimo darytis.

o galvą tai vis tiek skauda...

paskaičiau willow straipsniuką. varau arbūzo pirkti biggrin.gif


thumbup.gif gal nuo tos cistos ir skauda, kažkur matyt užspaudžia 4u.gif šaunios naujienos nuskaidrinot dieną wub.gif
Atsakyti