Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologines ligos 49

Kontrastas gali kauptis-pjūvio , lūžio , biopsijos ir pan. vietose. Kiek aš suprantu, esmė ne tame, kad jis kaupiasi,o tame-kaip jis kaupiasi.
Atsakyti
QUOTE(NERA @ 2014 08 05, 15:06)
Kontrastas gali kauptis-pjūvio , lūžio , biopsijos ir pan. vietose. Kiek aš suprantu, esmė ne tame, kad jis kaupiasi,o tame-kaip jis kaupiasi.


niekad neturėjau tokių smile.gif
dar kaupiasi išsėtinės sklerozės židiniuose, bet ta irgi nesergu.
Atsakyti
QUOTE(kastuvas @ 2014 08 05, 16:09)
niekad neturėjau tokių smile.gif
dar kaupiasi išsėtinės sklerozės židiniuose, bet ta irgi nesergu.

niekas dar net neaisku.jau panikas keliat nono.gif nors ir as pati tokia blush2.gif Tai kam tada radiologai reikalingi.jei pacios jau galim mrt atsakymus vertint...Mes is santariskiu grizom.net nezinau kokios cia tos nuotaikos.pavyko paankstinti vizita pas chemoterapeute.beveik dviem savaitem.Po operacijos bus praeje 23d.nu kitaip jau ne prokur neiseina pakliut.Skirs greiciausiai ta pacia chemija kaip ir pries tai.nes jau mes 7men be jos gyvenam.galima bus kartot.Sake prie vyro ligos net chemijos pasirinkimas nedidelis.niekur mums nesiseka verysad.gif Pas ruolia buvau nu nepatiko snd visiskai.papildu vel kruva prirase.bet turbut nieko nepirksim.Turesiu laiko paskaitinesiu apie juos.del idomumo.Lidolium savo nepaskyre.bet pasigyre.kad toki turi doh.gif .Apie mauda uzklausiau.sake ji prie carcinomu netinka.tik prie sarkomos g.gif .literaturoj kitaip raso...Parasysiu Karaliunaitei laiska.o ka nuo to juk blogiau nebus.Willow dziugu .kad pasirodet.laukiam mes cia jusu 4u.gif
Atsakyti
ida, o nenorit antros nuomonės iš užsienio? Mūsų atveju tai labai labai pasiteisino.
Atsakyti
QUOTE(NERA @ 2014 08 05, 16:40)
ida, o nenorit antros nuomonės iš užsienio? Mūsų atveju tai labai labai pasiteisino.

na jie aiskina kad viskas tas pats visam pasauly.bet zinokit as jau su uzsieniu as nesusitvarkysiu....Kalbos trukumas.ir siaip nesusiorentuosiu as ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ida1 @ 2014 08 05, 15:44)
na jie aiskina kad viskas tas pats visam pasauly.bet zinokit as jau su uzsieniu as nesusitvarkysiu....Kalbos trukumas.ir siaip nesusiorentuosiu as ax.gif


galiu tau paverst smile.gif metus vertėja dirbau, kol dar smegenų mts neužspaudė galutinai biggrin.gif jei jau nesusidorosiu, mamos prašysiu, ji medicininių terminų vertime turi nemažai patirties. taip kad jei nori, pirmyn, galim bandyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kastuvas @ 2014 08 05, 17:10)
galiu tau paverst smile.gif metus vertėja dirbau, kol dar smegenų mts neužspaudė galutinai biggrin.gif jei jau nesusidorosiu, mamos prašysiu, ji medicininių terminų vertime turi nemažai patirties. taip kad jei nori, pirmyn, galim bandyt smile.gif

tai kokiu cia dokumentu reikia?i koki platu uzsieni cia rasyt?as be orentacijos siuom klausimu.
Atsakyti
QUOTE(ida1 @ 2014 08 05, 16:15)
tai kokiu cia dokumentu reikia?i koki platu uzsieni cia rasyt?as be orentacijos siuom klausimu.


čia jau reik rašiusių klaust smile.gif ligos istorijos pradžiai, ką dar siūst nežinau.
Atsakyti
Kastuvai, nelaidok savęs be laiko nono.gif
Pas mus nieko naujo. Mama lyg ir pradeda tikėti ateitimi. Planuoja kitą vasarą keisti namo stogą. Labai noriu ir tikiuosi, kad turės galimybę tai padaryti.
Visoms sveikatos ir bent lašo optimizmo.
Atsakyti
sveikos, merginos,

ateinu cia Jusu patarimo.... Gal kuri susidurusi esate...
teciui plauciu v., taikyti 4 chem kursai. bet viena beda ne beda - dar ir stuburo isvarza prisidejo, rytoj isleis is ligonines - siuncia i reabilitacija. Gal zinote, kokios jam proceduros galimos? seimos gyd sako, kad tinka tik sausas masazas ir vandens vonios. neurologai sako, kad galima ir elktros proceduras, nes plauciai aukstai, o juosmuo ir klubas zemai.... tipo, nemaiso.
man baisu, kad nesuaktyvintu ko nors.....
priesaky dar laukia spinduliai.....

gal turit kokios patirties siame reikale.
dekui ir stiprybes, jegu visoms!!!

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kastuvas @ 2014 08 05, 15:39)
ne, čia aš savo mrt nuotraukose pamačiau tris dideles baltas dėmes - sukauptą kontrastą. nu ir man čia jau mts įrodymas. galvoju, ar dar išgyvensiu vasarą (atsiprašau tų, kurie irgi su mts galvoje - tai nėra mirties nuosprendis, bet aš sunkiai pakeliu šią žinią ir man viskas atrodo labai juoda).

Laikykis, gal nėra taip blogai....

O jums kokio organo liga?

Aš ir labai nerami. Mamai blogėja kasdien. Nežinau, ką ryt rasiu.
Atsakyti
QUOTE(Giedre.vs @ 2014 08 05, 21:46)
Laikykis, gal nėra taip blogai....

O jums kokio organo liga?

Aš ir labai nerami. Mamai blogėja kasdien. Nežinau, ką ryt rasiu.

Kiaušidžių vėžys. 2 stadija. 2. Aš, kai pagalvoji, medicinos stebuklas. 22 m. susirgau plius dar su kiausidziu veziui nebudingom mts smegenyse. ax.gif
Atsakyti