Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologines ligos 49

susisiekiau seip netaip su Vyte Vytule, stai ka ji raso:

Labas!
Aciu, kad domitės. Man irgi labai idomu kaip Jums visoms sekasi. Tik po Emily netekties supratau, kad per daug man sunku. Tikiuosi, kad pas dauguma viskas tvarkoje. Kaip Jūsų vyras? Ar ir toliau taip pat puikiai laikosi?
As nuolat tikrinuosi, papildomai pasidariau alogenine denditriniu ląstelių vakcinacija(tai tokia pat kaip kad dariau anksciau, tik šiuo atveju ima gimininga kraują ir gamina vakcina).
O siaip tai viskas gerai.
Linkėjimai visoms ir sveikatos dideles!

super naujienos thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(ida1 @ 2014 08 04, 12:41)
sveikos.maniskis jau namuose siandien.tik dziaugsmo nera verysad.gif .histologiniam v.. dar suagresyvejo tapo G3.toliau chematerapeuto konsultacija.

mano vyrui irgi buvo G3, o dabar pati matai jau beveik 2m po viso gydymo, taip kad nenuleisk nosies 4u.gif

NERA, Nida, Wilow, Angele ir visoms kitoms kam reikia siunciu po balionele ir daug daug sveikateles 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(braske01 @ 2014 08 04, 21:54)
susisiekiau seip netaip su Vyte Vytule, stai ka ji raso:

Labas!
Aciu, kad domitės. Man irgi labai idomu kaip Jums visoms sekasi. Tik po Emily netekties supratau, kad per daug man sunku. Tikiuosi, kad pas dauguma viskas tvarkoje. Kaip Jūsų vyras? Ar ir toliau taip pat puikiai laikosi?
As nuolat tikrinuosi, papildomai pasidariau alogenine denditriniu ląstelių vakcinacija(tai tokia pat kaip kad dariau anksciau, tik šiuo atveju ima gimininga kraują ir gamina vakcina).
O siaip tai viskas gerai.
Linkėjimai visoms ir sveikatos dideles!

super naujienos thumbup.gif
Papildyta:

mano vyrui irgi buvo G3, o dabar pati matai jau beveik 2m po viso gydymo, taip kad nenuleisk nosies 4u.gif

NERA, Nida, Wilow, Angele ir visoms kitoms kam reikia siunciu po balionele ir daug daug sveikateles 4u.gif



Atsiprasau, kad klausiu, bet kokia diagnoze buvo Vyte Vytule, matyt, senokai ji nebesirodo, nes nepamenu jos... Bet vistiek labai smagu, kad zinios geros. smile.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(nida44 @ 2014 08 04, 20:43)
O aš šiandien kone staugiu, nes skauda galva. Aspirinas nepadėjo, išgėriau ibumetino 400, bet irgi nelabai, matyt, per ilgai užleidau, vis tikdėdamasi stebuklo. Čia oras ar kas, ar prieš orų permainas. Gyventi neįmanoma



Nida44, o kada Jums buvo paskutinis MRT ir kada bus sekantis tikrinimas?
Atsakyti
QUOTE(Caskada @ 2014 08 04, 22:00)
Atsiprasau, kad klausiu, bet kokia diagnoze buvo Vyte Vytule, matyt, senokai ji nebesirodo, nes nepamenu jos... Bet vistiek labai smagu, kad zinios geros. smile.gif 4u.gif

skrandzio vezys, kaip ir mano vyrui, stadija berots taip pat 3 .
Atsakyti
sveikos merginos,vel pas jus lendu su prasymu patarti.truputi priminsiu,draugei 4 tos st kruties vezys,nupjove jai ta kruti,praejo visus gydymus,ir dbr pradejo galvot,kad jai mat reikia pasidaryti operacija,ir isideti implanta...Kaip jus manot?Vienas gyd pritaria,kitas ne,bet ji tos minties neapleidzia,pasidalinkit prasau savo nuomonem,is anksto aciu.linkiu visom sveikti... 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas.gal kas zinot kur willow?jau ilgai nepasirodo...Mes i onkologinio tikiuosi is ten parvaziuosiu su kazkokiu aiskumu.o ne su dar didesniu nerimu.Vyras piktas ant savo v....nu sako dabar as tave tikrai sunaikinsiu.pirma karta pratinausi galvojau kad tu geras busi.na daba laikykis znypiuociau..Man gera ir baisu girdeti tokius zodzius.Visom sveikatos.kam jegu ir vities.Ir dar ramybes labai reikia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Moshino*** @ 2014 08 04, 23:44)
...pasidalinkit prasau savo nuomonem,is anksto aciu.4u.gif

Tegul džiaugiasi, kad gyvena, o ne galvoja, kaip tą pašalintą krūtį atstatyti. Jei būtų žemesnė st.- tada taip, o dabar vėl operacija, kuri beje yra sudėtinga, vėl organizmui krūvis, narkozė... doh.gif Aš tai nedaryčiau.

Ida, vilties jums šiandien 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nida44 @ 2014 08 04, 19:43)
O aš šiandien kone staugiu, nes skauda galva. Aspirinas nepadėjo, išgėriau ibumetino 400, bet irgi nelabai, matyt, per ilgai užleidau, vis tikdėdamasi stebuklo. Čia oras ar kas, ar prieš orų permainas. Gyventi neįmanoma

labas.oriukai tikrai mums nepadeda.skaudejo ir man,tai dabar tupiu kuo daugiau nmaeliuose.nors idomiai,skaudejo,kai dar nebuvo tokiu karsciu.bet as dexa pasileidau ir vsio,nebeskauda.dabar karta i savaite rytineje pusele leidziuosi.neskauda. blush2.gif
Atsakyti
Man galvos MRT daryta gegužės gale, dabar rugsėjo 8 d. Nežymus kontrasto kaupimas vienoje vietoje, neaišku kodėl.

Vyte, apkabinu, tu tokia šauni moderni moteris

willow, willow, atsiliepk
Atsakyti
Sveikos, merginos,

aš troškinuosi. Kompo per karščius tingiu jungt, o daugiau knygas, žurnalus skaitinėju. Išeidinėju iš dexamethazono, nuimdama po vieną tbl kas antra diena, tai ryte, tai po pietų. Jau dvi dienos nejuntu stipraus slėgio ryte pakaušy. Šiandien pirma diena stipresnės kojos, o ir galva svaigsta mažiau. Vakar išploviau PATI plytelių zoną, paskui dar ir kambarius praploviau. Noriu laukan, bet nėra laiko, vakare ar ryte nėr kam "išvest". Jei atsigausiu, kitą savaitą bandysiu tvarkyt grupę, kad gaučiau pilną pensiją, šią sav man per karšta.

Nida, kada tavo patikrinimas? Laikykis, NEPASIDUOK, mes dar per jaunos pasiduot.

Kastuve, kontrastą kaupia bile kas, nebūtinai mts, svarbu, kaip kaupia, jau ten išvadose parašys...

Laikykitės visos, būkit labai labai stiprios. Stiprybė padeda labai. Jei ne ji, nežinau, kaip būtų. Dabar skaitau sesers Faustinos dienoraštį, gal suteiks dar daugiau dvasios jėgų. Kai būna geriau, planuoju pavasarinius sodo priežiūros darbus, vos neužsisakiau sėklų, bet susivaldžiau. Reikia palaukt šį mėnesį tyrimų, po to chemikės sprendimo....
Atsakyti
QUOTE(willow @ 2014 08 05, 12:49)
Sveikos, merginos,

aš troškinuosi. Kompo per karščius tingiu jungt, o daugiau knygas, žurnalus skaitinėju. Išeidinėju iš dexamethazono, nuimdama po vieną tbl kas antra diena, tai ryte, tai po pietų. Jau dvi dienos nejuntu stipraus slėgio ryte pakaušy. Šiandien pirma diena stipresnės kojos, o ir galva svaigsta mažiau. Vakar išploviau PATI plytelių zoną, paskui dar  ir kambarius praploviau. Noriu laukan, bet nėra laiko, vakare ar ryte nėr kam "išvest". Jei atsigausiu, kitą savaitą bandysiu tvarkyt grupę, kad gaučiau pilną pensiją,
Laikykitės visos, būkit labai labai stiprios. Stiprybė padeda labai. Jei ne ji, nežinau, kaip būtų. Dabar skaitau sesers Faustinos dienoraštį, gal suteiks dar daugiau dvasios jėgų. Kai būna geriau, planuoju pavasarinius sodo priežiūros darbus, vos neužsisakiau sėklų, bet susivaldžiau. Reikia palaukt šį mėnesį tyrimų, po to chemikės sprendimo....

willow, JUS-NEREALI!!! Linkiu to, ko taip labai reikia-stiprybes ir jegu-fiziniu ir dvasiniu. Palaikom jus visos! Ir kartu su jumis laukiam pavasario!
Atsakyti
QUOTE(willow @ 2014 08 05, 13:49)
Sveikos, merginos,

aš troškinuosi. Kompo per karščius tingiu jungt, o daugiau knygas, žurnalus skaitinėju. Išeidinėju iš dexamethazono, nuimdama po vieną tbl kas antra diena, tai ryte, tai po pietų. Jau dvi dienos nejuntu stipraus slėgio ryte pakaušy. Šiandien pirma diena stipresnės kojos, o ir galva svaigsta mažiau. Vakar išploviau PATI plytelių zoną, paskui dar  ir kambarius praploviau. Noriu laukan, bet nėra laiko, vakare ar ryte nėr kam "išvest". Jei atsigausiu, kitą savaitą bandysiu tvarkyt grupę, kad gaučiau pilną pensiją, šią sav man per karšta.

Nida, kada tavo patikrinimas? Laikykis, NEPASIDUOK, mes dar per jaunos pasiduot.

Kastuve, kontrastą kaupia bile kas, nebūtinai mts, svarbu, kaip kaupia, jau ten išvadose parašys...

Laikykitės visos, būkit labai labai stiprios. Stiprybė padeda labai. Jei ne ji, nežinau, kaip būtų. Dabar skaitau sesers Faustinos dienoraštį, gal suteiks dar daugiau dvasios jėgų. Kai būna geriau, planuoju pavasarinius sodo priežiūros darbus, vos neužsisakiau sėklų, bet susivaldžiau. Reikia palaukt šį mėnesį tyrimų, po to chemikės sprendimo....

Nesuprantu,o kur tas kontrastas kaupiamas,del ko? Ar cia kur raso isvadose ,nelabai suprantu? g.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(skorpe555 @ 2014 08 05, 14:15)
Nesuprantu,o kur tas kontrastas kaupiamas,del ko? Ar cia kur raso isvadose ,nelabai suprantu?  g.gif  verysad.gif


ne, čia aš savo mrt nuotraukose pamačiau tris dideles baltas dėmes - sukauptą kontrastą. nu ir man čia jau mts įrodymas. galvoju, ar dar išgyvensiu vasarą (atsiprašau tų, kurie irgi su mts galvoje - tai nėra mirties nuosprendis, bet aš sunkiai pakeliu šią žinią ir man viskas atrodo labai juoda).
Atsakyti