Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologines ligos 49

Labas brangiosios,

seniai bebuvau, kazkaip kai viskas gerai nesinori ir uzeiti pas jus, nors vis retkarciais ilendu ir paskaitineju kaip sekasi jums. Nors dazniausiai cia uzsukama su blogomis ziniomis, bet as noriu inesti ir geru ziniu, neseniai vyras praejo vel medicinine apziura, viskas buvo gerai, tik kur operuotas skrandis, kazkokia puslele pamate, skyre daryti biopsija, vyras ziauriai pergyveno, nes vien zodis biopsija jam vel sukele ligos gryzimo baime, bet atvykus biopsijai , gydytoja pasake apziurejus, kad ne nedarys biopsijos, kad cia taip buna ir viskas atrodo pas ji geriau nei pas sveikus zmones thumbup.gif , vienu zodziu nuo gydymo pabaigos tuoj sueis 2m ir nors v buvo skaitomas agresyvus bei sparciai besivystantis, taciau po gydymo jis isnyko kaip jo ir nebuve thumbup.gif . Taip kad stebuklu buna, nepameskite vilties 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(s3mka @ 2014 08 03, 14:18)
Labas.

Atsiprasau, kad uzklystu cia kaip jaunas menulis... O ir nuotaika s... Mano teciu ir plauciuose dideja auglys ir metastazes. Dar skirs kazkokia chemija, bet, pasak gyd, viltis lb maza. As cia su klausimu: jei ji labai dusina, ar imanoma isigyti deguonies ar kazka, kas bent kiek palengvintu kvepavima? Sakau, gal kas susidurete, nes tik sitam forume dar kazkiek randu jegu kovoti toliau  verysad.gif


Galima išsinuomoti pačiam - 180 lt per mėnesį, sako, kad skiria šeimos gyd. tada lyg nemokamai, iš karto skambinkit ryt, labai blogai, kai dusina, žmogus kankinasi, nereikia to, padėkit jam
Atsakyti
QUOTE(braske01 @ 2014 08 03, 16:36)
Labas brangiosios,

seniai bebuvau, kazkaip kai viskas gerai nesinori ir uzeiti pas jus, nors vis retkarciais ilendu ir paskaitineju kaip sekasi jums. Nors dazniausiai cia uzsukama su blogomis ziniomis, bet as noriu inesti ir geru ziniu, neseniai vyras praejo vel medicinine apziura, viskas buvo gerai, tik kur operuotas skrandis, kazkokia puslele pamate, skyre daryti biopsija, vyras ziauriai pergyveno, nes vien zodis biopsija jam vel sukele ligos gryzimo baime, bet atvykus biopsijai , gydytoja pasake apziurejus, kad ne nedarys biopsijos, kad cia taip buna ir viskas atrodo pas ji geriau nei pas sveikus zmones thumbup.gif , vienu zodziu nuo gydymo pabaigos tuoj sueis 2m ir nors v buvo skaitomas agresyvus bei sparciai besivystantis, taciau po gydymo jis isnyko kaip jo ir nebuve thumbup.gif . Taip kad stebuklu buna, nepameskite vilties 4u.gif

as prisimenu jus 4u.gif dziaugiuosi.kad liga liko tik blogas prisiminimas.Taip ir toliau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ida1 @ 2014 08 03, 17:21)
as prisimenu jus 4u.gif dziaugiuosi.kad liga liko tik blogas prisiminimas.Taip ir toliau 4u.gif

As irgi jus gerai prisimenu, prisimenu ir jusu bailius zingsnius sioje temoje, o dabar matau isaugote i didele kovotoja, stipria moterim ir zmona, taip ir toliau, kovokite ir nugalesite thumbup.gif 4u.gif
Beje, mano vyras taip pat kiekviena diena kovoja vis dar, geria visokius antpilus, vartoja hemeopatinius zirnelius, nei minutei nepraranda budrumo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(braske01 @ 2014 08 03, 17:53)
As irgi jus gerai prisimenu, prisimenu ir jusu bailius zingsnius sioje temoje, o dabar matau isaugote i didele kovotoja, stipria moterim ir zmona, taip ir toliau, kovokite ir nugalesite thumbup.gif  4u.gif
Beje, mano vyras taip pat kiekviena diena kovoja vis dar, geria visokius antpilus, vartoja hemeopatinius zirnelius, nei minutei nepraranda budrumo mirksiukas.gif

jus pas Balvociute vazinejat.berods? .Ir mes gerem antpilus uzpilus ir tt smile.gif Nu kovotoja is manes tai ne kokia blush2.gif .taip ir likau pilna baimes ir panikos.tiesiog tai tapo iprasti gyvenimo palydovai...Aciu uz gera zodi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ida1 @ 2014 08 03, 17:58)
jus pas Balvociute vazinejat.berods? .Ir mes gerem antpilus uzpilus ir tt smile.gif Nu kovotoja is manes tai ne kokia blush2.gif .taip ir likau pilna baimes ir panikos.tiesiog tai tapo iprasti gyvenimo palydovai...Aciu uz gera zodi 4u.gif

taip pas balvociute, + pas hemeopate, + i Merkine vyras vazineja, bei i Uzpaliu kaima vaziuoja karta per metus is saltinio svento vandenelio parsiveza,...vienu zodziu nezinau kas jam padeda, galbut labiausiai tikejimas tais visais dalykais thumbup.gif .

Beje, o Vyte Vytule taip daugiau ir nebepasirode po atkritimo? Bent man neteko aptikti jos cia? g.gif
Atsakyti
Willow, begalinės stiprybės jums ir sveikatos. Stiprėkit, linkius efektyvių spindulių, kad kita MRT būtų gerų pokyčių. Laikykitės.

NERA, kaip jūs laikotės? Vyras namuos sukasi, pykinimai po chemijos dar būna, vaikšto, be ramentų, nors buvo ir nesėkmingas ėjimas, kuris labai išgąsdino. Bet po truputį, su įtvarais geriau einasi, tik tas dėjimasis kiekvienam žingsniui. Širdelė ko tais pašokinėja, nors geria vaistukus. Karščiai ir veikia, nors namie sąlyginai nekaršta.

Giedre, pagirtina mintis eiti savanoriauti, tokių žmonių labai reikia manau. Mano viena giminaitė savanoriauja su ligoniais, o atėjo darbas per pačios didelę traumą ir gyvenimą lovoje. Sveikatos jūsų mamai, jums tikėjimo ir vilties, nors ir kaip sunku. Mano sesei 32 metai, pirma operacija buvo prieš 28 gimtadienį, antroji šiemet. Buvo patikra po operacijos ir švitinimo, viskas gerai. Gyventi įprastą gyvenimą, kai ko pasisaugant, žinoma vis tik operuota galva, todėl įvairių atgarsių būna.

braske01, labai reikia tokių žinių temoje. Ačiū, kad pasidalinot 4u.gif

s3mka, sveikatos tėčiui, jums stiprybės, didžiausia palaikytoja dukrytė, jūsų tėčio džiaugsmas, laikykitės visi. Draugė nuomavo kvėpavimo aparatą mamai, priminėt. Vyras taip pat prašė pasidomėti, o maža kas, tfu tfu tfu geriau jau nereiktų.
Atsakyti
QUOTE(s3mka @ 2014 08 03, 01:18)
Labas.

Atsiprasau, kad uzklystu cia kaip jaunas menulis... O ir nuotaika s... Mano teciu ir plauciuose dideja auglys ir metastazes. Dar skirs kazkokia chemija, bet, pasak gyd, viltis lb maza. As cia su klausimu: jei ji labai dusina, ar imanoma isigyti deguonies ar kazka, kas bent kiek palengvintu kvepavima? Sakau, gal kas susidurete, nes tik sitam forume dar kazkiek randu jegu kovoti toliau  verysad.gif



Sveika,

As prisijungiau neseniai,ryt teveli guldys gydymui,galutinai pakomentuos koks bus skirtas ir kokia stadija,nes buvo atliktas PET-CT.Nustate pries ji 3b,su nerimu laukiu rytojaus,kas nebutu islinde kur papilitimas.stiprybes Jums!
Atsakyti
O pas mus vakaras toks gražus buvo.
Tėvukas mano atvažiavo pas mamą. Kai mama užmigo, onkologiniai ligoniukai pakvietė jį į lauką. Ten jie su savo vaikais lukšteno levandas, kurias dės į pagalves ligoniams. Tokioje pavėsinėje.
Atvažiavau jo pasiimt ir toks gražus ramybės vaizdelis, visi lukštena levandas, plepa. Leidžiasi saulė. Gyvenimas atrodo ramus ir be galo gražus.

Neiškentus užlėkiau dar pas mamą. Ramiai miegojo.
Atsakyti
QUOTE(s3mka @ 2014 08 03, 15:18)
Labas.

Atsiprasau, kad uzklystu cia kaip jaunas menulis... O ir nuotaika s... Mano teciu ir plauciuose dideja auglys ir metastazes. Dar skirs kazkokia chemija, bet, pasak gyd, viltis lb maza. As cia su klausimu: jei ji labai dusina, ar imanoma isigyti deguonies ar kazka, kas bent kiek palengvintu kvepavima? Sakau, gal kas susidurete, nes tik sitam forume dar kazkiek randu jegu kovoti toliau  verysad.gif


mano tėvukui buvu tas pats. Turėjom mes tą deguonies aparačiuką. Kad jį gauti - mums išrašė gydytoja pulmunologė, tada reikėjo praeiti komisiją, kad patvirtintų. tada gavom raštą, kad kompensuoja pagal ligą. Mūsų atveju reikėjo skubiai, kadangi gyvenam rajone, tai ligoninė neturėjo mums net laikinai duoti, o ir pačioj ligoninėj visos vietos buvo užimtos. Tada plaučių gydytoja davė numerius kur kreiptis į Panevėžį dėl deguonies aparato ( gyvenam Ukmergėj), Skambinom gal apie 11 valandą vakare, tai tie žmogeliai vos išaušus ir atvežė. Pirmą mėnesį patys mokėjom už jo nuomą, tik ne 180 lt, kaip kažkas čia rašė, o 220 lt. Tada susitvarkėm visus popieriukus nemokamai nuomai. Tėvukui labai gerai būdavo nuo čio aparatėlio - žandukai ružavi pasidarydavo, atsigaudavo. Tik nereikia visą laiką juo kvėpuoti, kol dar nėra taip blogai, pakvėpuokit - padarykit pertrauką. kai tokie karšti orai, šis aparatėlis jam labai padėtų, palengvintų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilmukas36: 04 rugpjūčio 2014 - 09:16
QUOTE(braske01 @ 2014 08 03, 17:16)
Beje, o Vyte Vytule taip daugiau ir nebepasirode po atkritimo? Bent man neteko aptikti jos cia? g.gif

Ir aš jos pasigedau. unsure.gif
Atsakyti
Prasukau greitai paiešką ir suradau kelis variantus deguonies aparato nuomai:
http://www.deguoniesterapija.lt/
http://www.slaugosir...onies-aparatai/
Atsakyti