Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologines ligos 49

willow, apkabinu stipriai stipriai

Prašau, Dieve, išgydyk willow, prašau

kartok kaip mantrą
Atsakyti
QUOTE(willow @ 2014 08 02, 08:58)
rolleyes.gif
Hm... kaip skauda? Kada skauda? Nuo ko neskauda? Gerdavau ibumetiną 400, nepadėjo... Vienintelis dxmthn'as padėjo, nes skausmas buvo nuo smegežn ų edemos. Mano MRT atsakymas:  daugybiniai mts židiniai abiejuose smegenų pusrutuliuose ir mažose snegenėlėse su dešinės pusės smegenų edema. Gavau 5 švitinimus po 5 grey. Atsargoj palikta tiek ppat, bet sakė sakė tikrint rugsejo pradžioj, nes švitinimas veiks mėn.

Nežinau, ar nuo dxmthzn'o kojas skauda? Man - ne.

Remedy, džiaugiuos už tave.

As be zodziu...stipriai stipriai apkabinu jus.stiprekit.tikekit.galvoju apie jus..
Papildyta:
QUOTE(kastuvas @ 2014 08 02, 11:12)
Pirmadienį. Tik neįsivaizduoju per kiek laiko bus rezultatai.

kastuveli tikiuosi MRT issklaidys tavo abejones ir baimes.Ibumetin ir man nuo galvos nepadeda.tik dvi citramono su nospa.Atsakymai buna uz poros dienu.
Papildyta:
QUOTE(nida44 @ 2014 08 02, 12:41)
willow, apkabinu stipriai stipriai

Prašau, Dieve, išgydyk willow, prašau

kartok kaip mantrą

o jeigu pats uz save kalbi.vardinti varda ar sakyti mane blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ida1 @ 2014 08 02, 17:32)
As be zodziu...stipriai stipriai apkabinu jus.stiprekit.tikekit.galvoju apie jus..
Papildyta:

kastuveli tikiuosi MRT issklaidys tavo abejones ir baimes.Ibumetin ir man nuo galvos nepadeda.tik dvi citramono su nospa.Atsakymai buna uz poros dienu.
Papildyta:

o jeigu pats uz save kalbi.vardinti varda ar sakyti mane blush2.gif



Aš sakau: mane.

Mergaitės su galvomis: o jei pagėrus aspirino, kuris skystina kraują?. Aš kasdien sugeriu dvi ir man palengvėja, per karščius net būtina
Atsakyti
man atrodo, radau savo ligą. pradėjo galvą skaudėt tai kraujospūdį pasimatavau... 82/60 doh.gif dabar tik reikia sugalvot kaip be kavos pasikelt kraujospūdį ir gal nustos skaudėt!
Atsakyti
QUOTE(kastuvas @ 2014 08 02, 21:05)
man atrodo, radau savo ligą. pradėjo galvą skaudėt tai kraujospūdį pasimatavau... 82/60  doh.gif  dabar tik reikia sugalvot kaip be kavos pasikelt kraujospūdį ir gal nustos skaudėt!


Valgyt daug suraus, willow auksciau jau rase - net druska laizyt. gert "Vytauta"... Dar kazkur girdejau - kulnais i zeme pakalt..
Papildyta:
Taip -gerasis Dieve, isgydyk Willow, Idos vyra, suteik Idai jegu, kastuveliui, Evutei - sveikatos, stiprybes, jegu ... tegu liga traukiasi, traukiasi, traukiasi ir palieka mus visas ramybej.
Maldeles - ir i lova.. Sveikit ir stiprekit!!! Ryt bjauriai karsta diena..
Atsakyti
Sveikatos visoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Pas mus tai liūdna situacija.
Džiugu tik, kad su sese ryšį atradom.
Atsakyti
QUOTE(Giedre.vs @ 2014 08 02, 23:49)
Sveikatos visoms 4u.gif  4u.gif  4u.gif
Pas mus tai liūdna situacija.
Džiugu tik, kad su sese ryšį atradom.

Užjaučiu tave Giedre, nusilakstai turbūt tarp savo ligonių, gal mamai kiek geriau? Ar planuojat tęsti chemoterapiją? Stiprybės mamai ir jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Karme @ 2014 08 03, 08:54)
Užjaučiu tave Giedre, nusilakstai turbūt tarp savo ligonių, gal mamai kiek geriau? Ar planuojat tęsti chemoterapiją? Stiprybės mamai ir jums 4u.gif

Mano mamai chemijos nebuvo, jai darė švitinimą. Dabar tik palaikomasis gydymas. Švitinimo buvo padaryti 27 kartai.
Vakar buvo šiek tiek geriau, bet iš tikrųjų - tai viskas blogėja. Tačiau ta slaugos ligoninė man labai šilta, sutikau ir pažįstamų ir labai šaunių žmonių. Laukia ten manęs moterytės - visas pakalbinu.
Visi ten vieno likimo - kaip šeima pasidaro.

Ida, kaip tavo vyrukas?


Šiandien turiu nulėkti į ligoninę, o po to gal bent tortą vaikui nupirkt blush2.gif Tylusis pas mus gimtadienis.
Atsakyti
Labas.

Atsiprasau, kad uzklystu cia kaip jaunas menulis... O ir nuotaika s... Mano teciu ir plauciuose dideja auglys ir metastazes. Dar skirs kazkokia chemija, bet, pasak gyd, viltis lb maza. As cia su klausimu: jei ji labai dusina, ar imanoma isigyti deguonies ar kazka, kas bent kiek palengvintu kvepavima? Sakau, gal kas susidurete, nes tik sitam forume dar kazkiek randu jegu kovoti toliau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(s3mka @ 2014 08 03, 15:18)
Labas.

Atsiprasau, kad uzklystu cia kaip jaunas menulis... O ir nuotaika s... Mano teciu ir plauciuose dideja auglys ir metastazes. Dar skirs kazkokia chemija, bet, pasak gyd, viltis lb maza. As cia su klausimu: jei ji labai dusina, ar imanoma isigyti deguonies ar kazka, kas bent kiek palengvintu kvepavima? Sakau, gal kas susidurete, nes tik sitam forume dar kazkiek randu jegu kovoti toliau  verysad.gif

isprotesiu kaip baisu verysad.gif .tikrai skaiciau ankstesnese temose.kad galima ta deguoni issinuomuoti.tik nezinau kaip blush2.gif .parasys gal zinancios...Laikykis tos minties kad dar skiria chemija.nors labai maza viltis bet dar yra.
Atsakyti
QUOTE(ida1 @ 2014 08 03, 14:48)
isprotesiu kaip baisu verysad.gif .tikrai skaiciau ankstesnese temose.kad galima ta deguoni issinuomuoti.tik nezinau kaip blush2.gif .parasys gal zinancios...Laikykis tos minties kad dar skiria chemija.nors labai maza viltis bet dar yra.

As irgi, Ida1, pagalvoju, kad nuprotesiu, bet negaliu, nes yra mazyle, kuri jaucia mano nuotaikas. Taip ir apgaudineju save: paziuriu i dukriuka, nusisypsau; pagalvoju apie teti - apsiverkiu. Skiria ta chemija, bet jau zinau, koks scenarijus laukia: po dvieju kursu padarys plauciu nuotrauka, pamatys, kad niekas nevyksta i gera, tada viska nutrauks...
Atsakyti
QUOTE(s3mka @ 2014 08 03, 16:02)
As irgi, Ida1, pagalvoju, kad nuprotesiu, bet negaliu, nes yra mazyle, kuri jaucia mano nuotaikas. Taip ir apgaudineju save: paziuriu i dukriuka, nusisypsau; pagalvoju apie teti - apsiverkiu. Skiria ta chemija, bet jau zinau, koks scenarijus laukia: po dvieju kursu padarys plauciu nuotrauka, pamatys, kad niekas nevyksta i gera, tada viska nutrauks...

Nesiprogramuok i prieki.padarys plauciu nuotrauka ir pamatys kad chemija veikia..Tik sita mintis pades isgyventi.ir tau ir ligoniui.Stiprybes tau.tikejimo.
Atsakyti