Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologines ligos 49

QUOTE(willow @ 2014 08 01, 16:15)
Idut, kas naujo?
Papildyta:

Parašysiu. Dabar esu silpnoka. panašu, kad galvos švitinimas kaip chemija: labai silpna (kaip sakė K. Brazauskienė - blauzdos labai skystos, galva svaigsta retkarčiais ir skonio pokyčiai doh.gif). Apie ateinančius karščius bijau net pagalvot....

pas mus viskas normaliai.vyras vaiksto.gal tik ne toks greitas kaip buvo smile.gif Koordinacija tokia letesne.bet manau atsistays.kad tik tiek bedos tebutu...Sulauksim histologinio.tada atgal i onkologini keliausim doh.gif Va sito as daugiausiai ir bijau..Willow o galvos nors nebeskauda?
Atsakyti
QUOTE(ida1 @ 2014 08 01, 15:32)
pas mus viskas normaliai.vyras vaiksto.gal tik ne toks greitas kaip buvo smile.gif Koordinacija tokia letesne.bet manau atsistays.kad tik tiek bedos tebutu...Sulauksim histologinio.tada atgal i onkologini keliausim doh.gif Va sito as daugiausiai ir bijau..Willow o galvos nors nebeskauda?

normaliai,geres tikrai.paskui tik kepuraite primena.man ir neskaudejo.
Atsakyti
QUOTE(ragana69bb @ 2014 08 01, 17:20)
normaliai,geres tikrai.paskui tik kepuraite primena.man ir neskaudejo.

aha maniskis irgi su kepuraite.neskauda nieko.jau siandien geriau negu vakar jautes.Pasirodo jau pas gydytoja ir namo prases doh.gif .sake pirmadieni apie namus pasikalbesim.
Atsakyti
QUOTE(ida1 @ 2014 08 01, 15:32)
.Willow o galvos nors nebeskauda?

Neskauda. Geriu dxmthzn'ą. Mažinu kas antrą dieną po vieną tbl nuo paskirto kiekio. Rytais visgi bjauri galva , sunki, ant skausmo ribos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo willow: 01 rugpjūčio 2014 - 16:30
Aaa, o as nebegaliu kentet galvos skausmo. Na, galiu, bet nebenoriu. Tik neisivaizduoju kuo ji malsint, bandziau ibuprofena - nepadejo. Turiu dar tramadolio is nuskausminanciu, bet cia dar ne toks skausmas, kad opiatus gert... o dar ir nuo deksametazono tradiciskai kaulus skauda. Fu. Baigiu nuprotet.

Ir, kas blogiausia, su kiekvienu galvos paskaudejimu vis labiau bijau MRT ir jo atsakymu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Liepa39 @ 2014 07 31, 01:20)
Aciu, labai issamus atsakymai smile.gif
Papildyta:

Papildyta:
As dar klausimuka turiu. Mano radioterapija jau persirito i antra puse.. Pykina ir visokiu kitokiu biesu darosi, bet viskas istveriama. O paskui laukia brachi. Pasidalinkit jei tokia kas perejot: ar bus baisiau nei dabar, ar ne; pasaliniu - daugiau? Su narkoze ja daro ar ne?... Zodziu jei kas kokiu patarimu ar patyrimu - busiu dekinga, nes kazko bijau as jos..

Liepa, uk daro su narkoze. lt tai zinau kad be. na man skaudejo , dave morfijaus. o nieko kai istraukia, kaip vaika isstumt. 4u.gif
Atsakyti
Labas visoms ir visiems!

Prisiduodu, aš pajūry wub.gif jazau kaip čia smagu, kaifuoju kasdien nuo oro,nuo smėlio,žmonių gausos. Seniai buvau tai euforijoj biggrin.gif


Šiaip viskas gerai man,nieko neskauda nieko blogo nejaučiu, cukraus vatą kapoju blush2.gif , o kas dėl tyrimų tai dar nieko nežinau, nes dar nepagavau giniaus. Po atostogų ax.gif

Willow, stiprėkit!

Ida1, smagu kad viskas praėjo ir kaip suprantu sklandžiai, tikrai labai džiaugiuosi už jus!

Liepa39, man darė brachyterapija. Neįsigasdinkit kad skaudės, nes tikrai neskauda. Suleidžia ketanovo ir nošpos prieš tai ir tenka pagulėt kol suderina aparatą kad tiksliai švitintų. Aš gulėdavau apie 40 min. Pats švitinimas man trukdavo apie 15. Bet sakė visoms skirtingai.
Atsakyti
QUOTE(kastuvas @ 2014 08 01, 20:09)
Aaa, o as nebegaliu kentet galvos skausmo. Na, galiu, bet nebenoriu. Tik neisivaizduoju kuo ji malsint, bandziau ibuprofena - nepadejo.


Man ibuprofenas irgi nepadedavo. Bet Ibumetin 400 - padeda visada kai skauda. Galiu duot pabandyt, kad nereiktu pinu metyt smile.gif parasyk sms iki kur atvezt, ir atvesiu smile.gif

Papildyta:
QUOTE(vitar @ 2014 08 01, 09:56)
Radiologas tas pats išoriniam ir vidiniam švitinimui, bent man taip buvo


Man sake kad bus kita gydytoja, kuri dabar dar atostogauja g.gif hm, kazkaip greit tvarkos ten pas juos keicias.
O daktaras tada tikrai puikus, jei taip rupinosi. Del maisto isvis man nieks nieko neaiskino. Ir vaisiu atsisakyt negaliu, bet juos valgau po proceduros, tai, manau, nekenkia. O iki proceduros isvis beveik nieko nevalgau...
Aciu, vitar, uz patarimus..
Papildyta:
Galvoju: ant jokiu duru nemaciau to gerojo radiologo pavardes... Tai dabar tik dasilo, kad tiems, kas ateina tik ambulatoriskai pasisvitint, tai ir daktarai kiti, ir tvarka uztai kita turbut..
Atsakyti
QUOTE(kastuvas @ 2014 08 01, 20:09)
Aaa, o as nebegaliu kentet galvos skausmo. Na, galiu, bet nebenoriu. Tik neisivaizduoju kuo ji malsint, bandziau ibuprofena - nepadejo. Turiu dar tramadolio is nuskausminanciu, bet cia dar ne toks skausmas, kad opiatus gert... o dar ir nuo deksametazono tradiciskai kaulus skauda. Fu. Baigiu nuprotet.

Ir, kas blogiausia, su kiekvienu galvos paskaudejimu vis labiau bijau MRT ir jo atsakymu  doh.gif

rolleyes.gif


Hm... kaip skauda? Kada skauda? Nuo ko neskauda? Gerdavau ibumetiną 400, nepadėjo... Vienintelis dxmthn'as padėjo, nes skausmas buvo nuo smegežn ų edemos. Mano MRT atsakymas: daugybiniai mts židiniai abiejuose smegenų pusrutuliuose ir mažose snegenėlėse su dešinės pusės smegenų edema. Gavau 5 švitinimus po 5 grey. Atsargoj palikta tiek ppat, bet sakė sakė tikrint rugsejo pradžioj, nes švitinimas veiks mėn.

Nežinau, ar nuo dxmthzn'o kojas skauda? Man - ne.

Remedy, džiaugiuos už tave.
Atsakyti
QUOTE(willow @ 2014 08 02, 07:58)
rolleyes.gif
Hm... kaip skauda? Kada skauda? Nuo ko neskauda? Gerdavau ibumetiną 400, nepadėjo... Vienintelis dxmthn'as padėjo, nes skausmas buvo nuo smegežn ų edemos. Mano MRT atsakymas:  daugybiniai mts židiniai abiejuose smegenų pusrutuliuose ir mažose snegenėlėse su dešinės pusės smegenų edema. Gavau 5 švitinimus po 5 grey. Atsargoj palikta tiek ppat, bet sakė sakė tikrint rugsejo pradžioj, nes švitinimas veiks mėn.

Nežinau, ar nuo dxmthzn'o kojas skauda? Man - ne.

Remedy, džiaugiuos už tave.


Liepa, aciu, bandziau as ta ibumetina, nieko jis man nepadeda...

Skausmai ryte labiausiai, kai pabundu. Spaudziantys. Skauda dabar jau visur - ties smilkiniais, pakausi, kakta. Nuo ko neskauda nezinau, kartais tiesiog paima ir nurimsta ir vel netiketai uzeina. Ir dar ziauriai migdyt pradeda kai galva skauda, pasnaudziu ir be skausmo jau pabundu, kuriam laikui.
Chemoterapeute sake, kad bus tikriausiai smegenys patine. Atseit nuo chemoterapijos. Bet nelabai tikiu.
Atsakyti
QUOTE(willow @ 2014 08 02, 08:58)
rolleyes.gif
Hm... kaip skauda? Kada skauda? Nuo ko neskauda? Gerdavau ibumetiną 400, nepadėjo... Vienintelis dxmthn'as padėjo, nes skausmas buvo nuo smegežn ų edemos. Mano MRT atsakymas:  daugybiniai mts židiniai abiejuose smegenų pusrutuliuose ir mažose snegenėlėse su dešinės pusės smegenų edema. Gavau 5 švitinimus po 5 grey. Atsargoj palikta tiek ppat, bet sakė sakė tikrint rugsejo pradžioj, nes švitinimas veiks mėn.

Nežinau, ar nuo dxmthzn'o kojas skauda? Man - ne.

Remedy, džiaugiuos už tave.


Wilow, Jus esat tikrai stipri moteris, drauges mama po tokios diagnozes net telefonu nebepaskambindavo, o jus va laiskus mums rasot :-)
Ida1 smagu del jusu, smagu, kad viskas sklandziai @-}--
Kastuveli, kada jusu mrt, nes tie galvos skausmai tokie stiprus tikrai gasdinantys :-(
Atsakyti
QUOTE(Caskada @ 2014 08 02, 10:05)
Kastuveli, kada jusu mrt, nes tie galvos skausmai tokie stiprus tikrai gasdinantys :-(


Pirmadienį. Tik neįsivaizduoju per kiek laiko bus rezultatai.
Atsakyti