Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologines ligos 49

QUOTE(minne777 @ 2014 07 29, 06:41)
Visgi kas neturi savo artimo zmogaus sergancio ar pats neserga tai nesupras...Kaip suzinai ta diagnoze viskas pasikeicia, ir bereiksmiai dalykai tampa tikrai bereiksmiais...
ne daktarai mes, ne viska zinom tik dalinames savo patyrimais,pasiguodziam cia savotiskai, issipasakojam..Gaila ,kad mano mamukas ne labai su kompu bendrauja,uzeitu cia paskaitytu,kiek daug zmoniu nepasiduodanciu, nes manoji tai pesimiste siktiek, aisku nekaltinu kiekvienas zmogus savaip juk isgyvena verysad.gif



Labai sutinku su teiginiu,kad isgirdus diagnoze iskart persirikiuoja vertybes.

Labai vargina gydymo pradzios laukimas.Jau trecia savaite,vis tyrimai, atsakymu laukimas,o laikas eina.Ar cia daugumai taip?Suprantu,kad eiles,viskas uztrunka,o noris taip greciau..
Atsakyti
Pasimelsiu ir aš už Willow
Atsakyti
QUOTE(Aminija @ 2014 07 29, 20:51)
Labai sutinku su teiginiu,kad isgirdus diagnoze iskart persirikiuoja vertybes.

Labai vargina gydymo pradzios laukimas.Jau trecia savaite,vis tyrimai, atsakymu laukimas,o laikas eina.Ar cia daugumai taip?Suprantu,kad eiles,viskas uztrunka,o noris taip greciau..


Neskubėkit. Kol yra jėgų džiaukitės gyvenimu.
Minne, gal į mylinčius gyvenimą kreipkitės.
Mila, galiu tik pagirti už kantrybę. Merginos, ji gi pasakoja jums kaip yra dirbama reanimacijoje iš tiesų, o ne pagal supermamas biggrin.gif (pati dirbau, bet neturiu nei jėgų, nei noro apie tai rašyti, nes dabar esu kitame gyvenimo etape).
Įkvėpkit, iškvėpkit...ir džiaukitės, tuo, kad esat. Pagaliau pasidžiaukim karšta vasara 4u.gif
Atsakyti
Tai 10 mergaites uz willow malda....Maniskis sunkiai atsigaudineja labai po narkozes.niekaip pazadint negali doh.gif .draskosi ir dabar skambinau.nepilnai dar atsigavo.nezinau jau abejoju.kad teisingai padariau.kad vaziavau...
Atsakyti
o kas pasikeite,kad nuvaziavai?as paveluosiu,nes mazyli migdau
tai ramiau atgulus papoteriausiu.
Atsakyti
QUOTE(šiandien besišypsanti @ 2014 07 29, 07:50)
Neskubėkit. Kol yra jėgų džiaukitės gyvenimu.
Minne, gal į mylinčius gyvenimą kreipkitės.
Mila, galiu tik pagirti už kantrybę. Merginos, ji gi pasakoja jums kaip yra dirbama reanimacijoje iš tiesų, o ne pagal supermamas biggrin.gif (pati dirbau, bet neturiu nei jėgų, nei noro apie tai rašyti, nes dabar esu kitame gyvenimo etape).
Įkvėpkit, iškvėpkit...ir džiaukitės, tuo, kad esat. Pagaliau pasidžiaukim karšta vasara  4u.gif



Suprantu, ka norit pasakyti,bet ir liga tokia,kurios negydomos nesinori ilgai nesiotis.
Atsakyti
QUOTE(ida1 @ 2014 07 29, 20:50)
Tai 10 mergaites uz willow malda....Maniskis sunkiai atsigaudineja labai po narkozes.niekaip pazadint negali  doh.gif .draskosi ir dabar skambinau.nepilnai dar atsigavo.nezinau jau abejoju.kad teisingai padariau.kad vaziavau...



Kažko nesupratau, aš tik prisimenu, kad visus kartus pabusdavau, kai mane plekšnodavo per skruostus ir šaukdavo cardu ar pavarde. Žinoma, kas prieš tai buvo, nežinau. Tiesa, po galvos op. pabudau apie penktą, nes mano vyras atėjo ir aš jau dairiausi į šonus ir mes pasikalbėjom. Man irgi darė ryte op.

Ką reiškia - draskosi? Paaiškink daugiau.

Perskaičiau knygą Gyvenimas - kelionė, jos autorė apsilankė pas rabiną Jeruzalėje ir jis sakė, kad Mozė prašė Dievo išgydyti jo seserį tokiais žodžiais:

Prašau, Dieve, išgydyk Miriam, prašau.


Kartoju sau, sakiau ir dėl willow
Atsakyti
QUOTE(nida44 @ 2014 07 29, 15:09)
Nežinau, kaip kitas, mane jau pradėjo diorginti visokios neva optimistiškos istorijos, kaip viena boba sakė, kad kita boba - plampt ir pasveiko.

O man tos istorijos suteikia optimizmo. Mama taip pat į jas kabinasi. Statistika yra sausa. Į realias istorijas reaguoji kitaip.
Atsakyti
QUOTE(nida44 @ 2014 07 29, 22:18)
Kažko nesupratau, aš tik prisimenu, kad visus kartus pabusdavau, kai mane plekšnodavo per skruostus ir šaukdavo cardu ar pavarde. Žinoma, kas prieš tai buvo, nežinau. Tiesa, po galvos op. pabudau apie penktą, nes mano vyras atėjo ir aš jau dairiausi į šonus ir mes pasikalbėjom. Man irgi darė ryte op.

Ką reiškia - draskosi? Paaiškink daugiau.

Perskaičiau knygą Gyvenimas  - kelionė, jos autorė apsilankė pas rabiną Jeruzalėje ir jis sakė, kad Mozė prašė Dievo išgydyti jo seserį tokiais žodžiais:

Prašau, Dieve, išgydyk Miriam, prašau.
Kartoju sau, sakiau ir dėl willow

Nuvaziavus mano vizija nesutapo su realybe.Intubuotas.be samones.bando zadint nieko.tas sedasi rankom mojuoja pririso...Kol buvau dar karta zadina.jis atlieka kazkokius nevalingus judesius.i aplinka nereguoja.Skambinau apie 9 extubavo.pusiau samojingas.bet labai neramus.draskosi.sunkus isejimas is po narkozes.Taip paaiskino.nezinau reik ryto sulaukt.Dar net veze KT daryt.su operacija viskas gerai.ale kas jam yra....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ida1: 29 liepos 2014 - 21:45
QUOTE(ida1 @ 2014 07 29, 22:42)
Nuvaziavus mano vizija nesutapo su realybe.Intubuotas.be samones.bando zadint nieko.tas sedasi rankom mojuoja pririso...Kol buvau dar karta zadina.jis atlieka kazkokius nevalingus judesius.i aplinka nereguoja.Skambinau apie 9 extubavo.pusiau samojingas.bet labai neramus.draskosi.sunkus isejimas is po narkozes.Taip paaiskino.nezinau reik ryto sulaukt.Dar net veze KT daryt.su operacija viskas gerai.ale kas jam yra....


zidininiai neurologiniai simptomai 4u.gif ji migdo, slopina... kt dare, kad isitikinti, ar nera pazeidimu, kraujavimo.
paskambinkit dar ir laukit ryto, tada bus aiskiau.
Atsakyti
QUOTE(milaaa @ 2014 07 29, 23:02)
zidininiai neurologiniai simptomai 4u.gif ji migdo, slopina... kt dare, kad isitikinti, ar nera pazeidimu, kraujavimo.
paskambinkit dar ir laukit ryto, tada bus aiskiau.

aciu.paskambinau dar karta.miega.nurimau siek tiek...
Atsakyti
labas vakaras, visoms, aš jau namie. Dėkui visoms už palaikymą ir maldas, tikiu, kad viskas pagerėjo ir dėl to. Esu namie, jau vaikštau savom kojom, buvau plačiai aprašius viską, bet kažką paspaudžiau ir dingo.... Aprašysiu, kai bus daugiau laiko ir jėgų. Bandysim atsigaut ir tikėtis, kad užteko tų penkių švitinimo dozių.

Ida, stiprybės Jums, vyrui atsibundant reanimacijoj -apkabinu, mieloji.
Iki visoms
Atsakyti