Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologines ligos 49

QUOTE(skorpe555 @ 2014 07 28, 22:58)
Tikrai nieko  pries,kartu dar ir uz Idos vyra ,nes juk rytoi laukia sudetinga  operacija  verysad.gif

aciu.pasimelskit kas galit.ir mintimis pabukit .jau 8 operuos.sake laikys tikrai reanimacijoj verysad.gif .Vakar isivaizduokit skambinausi tokiai moterytei kuri tipo maldom gydo.nu siaip idomu buvo pabendraut.Suzinojus diagnoze pasake .cia jau Dievas nepades doh.gif .Isivaizduojat.as apsalus buvau....Ir apie mauda blogi atsiliepimai verysad.gif As apie wilow ir taip keis kartus per diena galvoju.tai tada siandien 22val visos 4u.gif .Laikykites mergaites per karscius.o ligonines palatose kas darosi.kaip pirtyje...
Atsakyti
ida, visa širdimi su Jumis, tikėkimės geriausio 4u.gif

Palikit Jūs tuos šarlatanus visus ramybėj, man ir vienas ekstrasensas pas kurį vaikščiojau su skausmais, gydė, gydė, kol aš tikros diagnozės nesužinojau, na bet aš kvaila jauna buvau, nebuvo forumo, nebuvo info, tada mano mama jį gerai "pakratė", kad kaip jau jis čia toks genijus, o nemato, kad vaikas onkoliga serga ir man smegenis pudrina, tai jo atsakymas buvo, kad aš greitai mirsiu baisiose kančiose, deja, deja...

Tikėjimo nereikia išsižadėti, ir Dievas tikrai padės, jei juo pats širdyje tikėsi, jis neišgydys, bet man asmeniška malda yra tam, kad susikaupti, kad atrasti savyje jėgų, ramybės, tos tvirtybės neišskysti. Mano santykis su Dievu asmeninis, man nereikia nei tarpininkų, nei bažnyčių.
Atsakyti
Ida, kumščius jau dabar laikom, o vakare visos suvienykim jėgas ir maldas. Tebūnie ramybė kiekvienos mūsų širdyje.
Atsakyti
Ida1, visa sirdim su Jumis. Tikiuosi, kad operacija bus sekminga.
Visoms sveikatos 4u.gif
Atsakyti
Ida,
laikykitės ir jums ir vyrui daug jėgų 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Ida1, laikykis! Pranesk kai ka po operacijos zinosi!


Pas mane prasti popieriai. Atkeliavau treciai chemijai, CA 125 ir HE4 pakile, tiesa, dar normos ribose. Ir tas galvos skausmas neramina. Jei nurims nuo dekso tai... doh.gif
Atsakyti
Aš irgi kasdien galvoju apie willow..tik man čia visai nesirašo. Prisijungsiu malda.
Nemoku parašyt, kas širdyje, tik labai tikiu ir tikiuosi, jog kaip sunku bebūtų Ji savyje turi stiprią viltį (ar tikėjimą) viską pereiti ir nugalėti.

Aš su jumis visomis noriu tiesiog pabūt tyliai.

ida1, palaikysiu maldoje ir jus su vyru, šįryt. Jam viskas bus gerai. Reanimacija ne todėl, kad kažkas blogai, reanimacija būna ir profilaktikai, kad stebėt ir suteikt visokeriopai gerą priežiūrą.
Atsakyti
Prisijungiu.. group.gif
Atsakyti
QUOTE(ida1 @ 2014 07 29, 07:30)
aciu.pasimelskit kas galit.ir mintimis pabukit .jau 8 operuos.sake laikys tikrai reanimacijoj verysad.gif .Vakar isivaizduokit skambinausi tokiai moterytei kuri tipo maldom gydo.nu siaip idomu buvo pabendraut.Suzinojus diagnoze pasake .cia jau Dievas nepades doh.gif .Isivaizduojat.as apsalus buvau....Ir apie mauda blogi atsiliepimai verysad.gif As apie wilow ir taip keis kartus per diena galvoju.tai tada siandien 22val visos 4u.gif .Laikykites  mergaites per karscius.o ligonines palatose kas darosi.kaip pirtyje...

Normalu, kad laiko reanimacijoj - ten bus daktarų priežiūra. O kas jus operuoja?
Linkiu, kad operacija pavyktų ir kuo lengvesnio gijimo. mirksiukas.gif
Atsakyti
Ida1, willow laikau kumščius!

Atsakyti

Ida1, Wilow nors esu cia pasyvi temos dalyve pagalvoju apie jus,bukit stiprios.


Vakar vaziavom su teciu y antra chemina bet nelasino..tyrimai blogi bilirubinas labai aukstas.Gydytojas nezino ar nuo chemijos kepenims blogai ar vel stentas kvailioja... ketvirtadieny vel kartosim krauja ir nuo rezultatu priklausys kaip pasisuks gydymo planas.

Po pirmos chemijos gal 4 diena atsirado pykinimas ir visai dingo apetitas sad.gif . Pasilpes tetis gan.. o dar nezmoniski karsciai... man salyginai sveikai slabna..
Atsakyti
Mintimis ir malda su jumis....
Atsakyti