Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologines ligos 49

QUOTE(minne777 @ 2014 07 25, 10:58)
Sveikutes,deja ir man tenka uzsukt i sia tema:( Mano situacija man atrodo jau beveik be isities...Vakar atejo mamos kepenu vezio rezultatai po chemijos kursu,taigi augliukas nesumazejo plius issplito...Nuosprendis baisus, gydymas nebepades,tiksliau gydytojai atsisako gydyt jau...ar taip galima???
Nebezinom ko griebtis, paskaiciau apie liaudies medicina..kaip sakant skestantis ir siaudo griebiasi..Ka manot apie gydyma Mauda arba musmires uzpilais? gal kas is artimuju gydes,gal pavyko prailgint laika?
Ansciau buciau ziurejus i tai skeptiskai,bet dabar kitos iseities jau nebera...

Jei su anglų kalba nėra problemų, bandykite paieškoti užsienyje onko centrų, surinkite medžiagą ir nusiųskite. Nepriims, tai nepriims, bet juk nieko neprarasite.

Atsakyti
QUOTE(Raison @ 2014 07 28, 14:12)
Jei su anglų kalba nėra problemų, bandykite paieškoti užsienyje onko centrų, surinkite medžiagą ir nusiųskite. Nepriims, tai nepriims, bet juk nieko neprarasite.

minne777, ten kur guli mano mama priima visus sunkius onkologinius ligonius. Vieną tokią beviltišką atvežė - visi ją nurašė, o ji žinok vaikšto, atsigavo. Gal ir laikinai, bet jos veide net šypseną matau, pagerėjo jai. O jos jau niekas ir niekur neėmė. Pabandyk paskambinti ten. Nors dauguma ligonių ten ypatingai sunkūs. Bet jie ir į namus važinėja, jei čia Vilniuje.
Atsakyti
QUOTE(kastuvas @ 2014 07 28, 10:48)
neutrofilai pakile jau, nors ikandimai dar puliuoja ir kasdien po keleta nauju kraujosruvu atsiranda  blink.gif


Parašyk rezultatus, kai žinosi. Kažkodėl turiu įtarimą, kad ir trombai bus nuvažiavę žemyn unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedre.vs @ 2014 07 28, 13:56)
minne777, ten kur guli mano mama priima visus sunkius onkologinius ligonius. Vieną tokią beviltišką atvežė - visi ją nurašė, o ji žinok vaikšto, atsigavo. Gal ir laikinai, bet jos veide net šypseną matau, pagerėjo jai. O jos jau niekas ir niekur neėmė. Pabandyk paskambinti ten. Nors dauguma ligonių ten ypatingai sunkūs. Bet jie ir į namus važinėja, jei čia Vilniuje.


o kur ta ligonine randasi? Mes ne is Vilniaus,bet cia ne problema tas atstumas..svarbu kad tik suteiktu kas pagalbos,o su ja ir vilties...
As labai pikta ant daktaru kad jie atsisako gydyt,juk taip is ligonio atimama viltis pasveikt...
Atsakyti
QUOTE(NERA @ 2014 07 28, 15:04)
Parašyk rezultatus, kai žinosi. Kažkodėl turiu įtarimą, kad ir trombai bus nuvažiavę žemyn unsure.gif


Pavaziave zemiau normos... siaip viskas pakankamai su krauju, ryt keliausiu lasintis. Be to, pasiskundziau galvos skausmais, uzsake MRT. Bus ko bijot dabar.
Atsakyti
Sveikos sergančiosios ir slaugytojos, visas išvardinti nesugebu, ne taip, kaip tu Nera, ačiū tau, tai ir nevardinsiu 4u.gif
Ir man rūpi Wilow, ištvermės ir sėkmės jai, Kastuvai, tau rytoj irgi mano palaikymas. Skaitau kaip daugelis čia rūpinasi savo mamom ar tėčiais, turbūt mano dukros irgi taip jaučiasi, tik aš vis galvoju, kad aš pati, aš pati... Dabar ir jaučiuosi neblogai, tik šiandien kažkas užpuolė. Gal kad išgėriau ryte Trifo tabletę, o nuo jo krinta spaudimas. Kelis kartus vos nenualpau, spaudimas buvo 77 ant 50. Dabar jau spaudimas virš 90 ir 60, atsigaunu. Trifo vis išgeriu, nedažnai, bet nieko panašaus nebūdavo. O gal čia jau šilumos smūgis ar jį kas esat patyrę ar matę iš arti? Ir dabar girdžiu kaip kitam kambary vyras klauso prognozę, siaubas kas laukia, gal net 35 laipsniai
Atsakyti
Po kažkurio chemijos kurso gėriau maudos užpilą. Išgėriau pusantro kurso ir recidyvas verysad.gif Tikėjau labai, kad suveiks, bet nepavyko. Dabar atsisakiau visų žolių ir papildų ( palikau tik diasporalį).
Pas Ruolią buvau, bet nepatiko man nei jis, nei jo bendravimo būdas, nei paskirtas gydymas. Merginos sako, kad anksčiau jis taip nesidrąskė dėl pinigų, o dabar komercija prasidėjo.
Ir dėl Karaliūnaitės: kažkokioj mugėj buvau prie jos priėjus. Kažkurį iš turėtų miksų pasiūlė, iš serijos žolės visiems gyvenimo atvejams.
Va kiek visko išpeikiau, bet kad taip jau gavosi. Atsiprašau, jeigu kam sudaužiau viltį. Čia tik mano nuomonė
Atsakyti
Merginos, o jei mes visos ryt pvz 22 val - visos vienu metu pasimelstume uz willow?? As kasdien dabar Dievulio paprasau jai sveikatos (pradejau tiket malda), bet jeigu taip visos? Gal butu stipriau?
Atsakyti
QUOTE(Liepa39 @ 2014 07 28, 22:49)
Merginos, o jei mes visos ryt pvz 22 val - visos vienu metu pasimelstume uz willow?? As kasdien dabar Dievulio paprasau jai sveikatos (pradejau tiket malda), bet jeigu taip visos? Gal butu stipriau?

Tikrai nieko pries,kartu dar ir uz Idos vyra ,nes juk rytoi laukia sudetinga operacija verysad.gif
Atsakyti
Karme, pritariu sad.gif - karstis ziaurus... As prisidedu vandens buteliuku is saldytuvo vaziuodama spirgintis ar kur nors kitur nosi is namu kisdama - ir sau tai pageriu, tai nemaciom sededama autobuse priglaudziu tai prie pilvo, tai prie sono, tai prie skrandzio - siek tiek vesina ir ne taip bloga - gal kam toks budas irgi kiek pades smile.gif
Papildyta:
QUOTE(skorpe555 @ 2014 07 28, 21:58)
Tikrai nieko  pries,kartu dar ir uz Idos vyra ,nes juk rytoi laukia sudetinga  operacija  verysad.gif

Gerai, tai ryt 22 val. - uz Idos vyra ir uz willow - visos, kas galim
Atsakyti
Visoms sveikatos ir stiprybes!

Laukiu rytojaus,paaiskes viskas galutinai,bus paskirtas gydymas ir pagaliau prades naikinti ta bjaurybe.Tik zinot,nezinau,gal cia sutapimas,bet faktas akivaizdus-kai suzinojom apie liga,iskart pasiskaitem ir pradejom taikyti priesvezines mitybos principus-na ir zinot,tete per savaite pastiprejo,nors jokiu papildu negeria,kraujyje cukraua imant tyrimus buvo rasta labai pagal norma,o sakoma,kas blogasis minta cukrumi,tas pradziugino.Ar yra kas labai derinate maista?Kokia jusu patirtis?
Atsakyti
QUOTE(minne777 @ 2014 07 28, 17:26)
o kur ta ligonine randasi? Mes ne is Vilniaus,bet cia ne problema tas atstumas..svarbu kad tik suteiktu kas pagalbos,o su ja ir vilties...
As labai pikta ant daktaru kad jie atsisako gydyt,juk taip is ligonio atimama viltis pasveikt...

http://www.hospisas....o...107&lang=lt

pabandyk pasiskambint, bet prieš vežant patarčiau pačiai atvažiuoti apsižiūrėti, ten katalikiška pakraipa, daug sunkių ligonių. Viena gydytoja ir socialinė darbuotoja - iš Onkologinio Vilniaus.
Manau, tau daugiau galėtų pasakyti paskaitę ligos istoriją, ar kokį dokumentą iš Onkologinio.
Papildyta:
jie dirba tik su onkologiniais ligoniais.
Atsakyti