Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologines ligos 49

QUOTE(Aminija @ 2014 07 25, 17:46)
Sakykit, gal galetumete siek tiek pakomentuoti apie kainas pas gydytoja Ruolia? Apie liga suzinojom neseniai, viskuo domiuosi, skaitau, kiek pirmine konsultacija kainuoja zinau, registraturoje suteike informacijos, bet kaip toliau? Buciau labai dekinga.


aš su siuntimu be jokių pinigų

ida, dar yra karaliūnaitė, apie žoles ji tikrai išmano
Atsakyti
QUOTE(minne777 @ 2014 07 25, 20:05)
O kokia knyga ten apie mauda?:)ar yra konkreciau aprasyta Maudos vartojimas onkologiniams susirgimams?

skaitau liaudies medicina pagal Bolotova.taip ten yra aprasytas maudos naudojimas prie onko.
Papildyta:
QUOTE(nida44 @ 2014 07 25, 20:29)
aš su siuntimu be jokių pinigų

ida, dar yra karaliūnaitė, apie žoles ji tikrai išmano

aha zinau.as jau praitais metais su ja bendravau.buvau kitu vaistu patikejus.tai tas zoles ir uzmeciau blush2.gif
Atsakyti
Gal zinot kur isigyti tos MAUDOS ? Arba kontaktus zolininku kokiu?
Atsakyti
QUOTE(nida44 @ 2014 07 25, 06:29)
aš su siuntimu be jokių pinigų

ida, dar yra karaliūnaitė, apie žoles ji tikrai išmano



Man idomu, kiek jo gydymo priemones kainuoja? Ar pas ji reikia reguliaruai lankytis? Pats gydymo principas tp idomu, kadangi iki Vilniaus mums tolokai.aciu:)
Atsakyti
QUOTE(Aminija @ 2014 07 25, 21:13)
Man idomu, kiek jo gydymo priemones kainuoja? Ar pas ji reikia reguliaruai lankytis? Pats gydymo principas tp idomu, kadangi iki Vilniaus mums tolokai.aciu:)


Uz jo zoliu misini ir patarimus 100 litu. Israso mazdaug metams, As jau du kartus pas ji buvau.Toks charizmatiskas daktaras, pakelia nuoaika,suteikia vilti ....ir man toli iki Vilniaus, bet pasiskambinau I registratura,paklausiau ar neisvykes kur ir viskas. Prie jo kabineto gyva eile. Pirma karta kai buvau nereikejo moket registraturoj, o siemet jau reikejo.
Atsakyti
QUOTE(Dija69 @ 2014 07 25, 09:37)
Uz jo zoliu misini ir patarimus 100 litu. Israso mazdaug metams, As jau du kartus pas ji buvau.Toks charizmatiskas daktaras, pakelia nuoaika,suteikia vilti ....ir man toli iki Vilniaus, bet pasiskambinau I registratura,paklausiau ar neisvykes kur ir viskas. Prie jo kabineto gyva eile. Pirma karta kai buvau nereikejo moket registraturoj, o siemet jau reikejo.



Aciu labai, butinai vaziuosim! Sudetinga butu siek tiek, jei tektu daznai zoleliu issirasyti, bet atsakydama nuraminot:)
Atsakyti
QUOTE(minne777 @ 2014 07 25, 21:49)
Gal zinot kur isigyti tos MAUDOS ? Arba kontaktus zolininku kokiu?

as ne zinau.turbut reikia zolininko aplink savo vietoves ieskot g.gif .as is vilniaus vaziavau i vaistazoliu vaistine.paklausiau ir apie mauda.Dave telefono numeri kas daro.bet rekomenduoti as jo negaleciau.nes pati dar nieko nezinau..Baisinis karstis lauke.laikykites 4u.gif .visom sveikatos..
Papildyta:
QUOTE(Aminija @ 2014 07 25, 23:57)
Aciu labai, butinai vaziuosim! Sudetinga butu siek tiek, jei tektu daznai zoleliu issirasyti, bet atsakydama nuraminot:)

Tikrai malonus zmogus Ruolia.ir vilti suteikia.malonu pabendraut.tik mums zoleiu jokiu neisrase.tik papildu visokiu.Ateiti liepe po puses metu.bet kad per ta laika liga atsinaujino verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(minne777 @ 2014 07 25, 20:49)
Gal zinot kur isigyti tos MAUDOS ? Arba kontaktus zolininku kokiu?

Labas,

Žinau žolininkę Vilniuje, kuri anksčiau maudą pardavinėjo. Daug kam padėjo. Ar dar parduoda, nežinau...
Kaina - kiek galit, tiek mokat. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mora* @ 2014 07 26, 10:12)
Labas,

Žinau žolininkę Vilniuje, kuri anksčiau maudą pardavinėjo. Daug kam padėjo. Ar dar parduoda, nežinau...
Kaina - kiek galit, tiek mokat. 4u.gif

gal galit kontaktus i az 4u.gif .noreciau pabendraut.ji tik mauda ar dar ka turi g.gif
Atsakyti
Galbut klausimas nuskambes savanaudiskai, bet kaip susitvarkote su emocijomis tos moterys, kuriu artimieji serga? Serga mano tetis, prie jo visada esu tvirta, bet snd jau pratruko vyras, sake, kad nebenori buti namuose del tvyrancios nuotaikos.. O man sunku susiimti, vis galvoju apie tai, kad liga baisi ir stadija bloga.Tikrai puola depresija...
Atsakyti
QUOTE(Aminija @ 2014 07 26, 12:40)
Galbut klausimas nuskambes savanaudiskai, bet kaip susitvarkote su emocijomis tos moterys, kuriu artimieji serga? Serga mano tetis, prie jo visada esu tvirta, bet snd jau pratruko vyras, sake, kad nebenori buti namuose del tvyrancios nuotaikos.. O man sunku susiimti, vis galvoju apie tai, kad liga baisi ir stadija bloga.Tikrai puola depresija...

Suprantu.tikrai puola depresija...Kaip padeti nezinau....Tiesiog stengtis negalvoti i prieki.gyventi sia diena.uzsiimti fizine veikla.kiek galima ir imanoma pries ligoni buti stipriai.Mes ligoniu parama... verysad.gif
Atsakyti
Gal bandykit persiorientuoti ne į ligą, o į gydymą, sveikimą. Pagalbą chemoterapijos metu ir po jos jūsų tėčiui, tokių jūsų minčių, kaip baisu kaip baisu jam mažiausiai reikia. Juo labiau jei kenčia jūsų šeima. Su vyru stenkitės optimistiškai, skirkite viens kitam kiek įmanoma daugiau laiko.
Yra sėkmnigai besigydančių, jau rašė jums. Žmogus daržus sodino, derlių raško, su dar sunkesne stadija. Suteikit tikslą, planus, dalinkitės geromis emocijomis apie anūkus.
Kreipkitės į psichologus, onkopsichologijos centre teikiama pagalba ligoniams ir artimiesiems, gal lengviau bus išsikalbėjus.
Atsakyti