Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologines ligos 49

willow,

Linkiu stiprybės ir kuo geriausių gydymo rezultatų 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Willow 4u.gif
kuo didziausios sveikateles,sustiprek ,mes su tavimi smile.gif
Atsakyti
willow.laukiam sugriztancios.daug sveikatos.stiprybes.jegu ir vilties..Galvoju apie jus...
Atsakyti
Willow,

laikykitės, visi laikykimės 4u.gif
Atsakyti
Mano draugės dukrai buvo išoperuotas žarnyne auglys, tai jai tiesiai į ligoninę pažįstamų pažįstami atsiuntė raudonas bokso pirštines kovoti su v. Dukra sėkmingai pasveiko, nors gydėsi ilgai ir su pakartotina operacija, tame tarpe, pašalino jei neklystu virš metro žarnų, buvo išvesta kažkaip ten į maišelį tuštinimosi reikalai. Praėjo jau virš dešimt metų, ji gal jau ir primiršo, o tos pirštinės keliauja toliau. Aš jų savo akim nemačiau, bet siunčiu Wilow tau jų virtualų paveikslą, užsimauk ant rankų ir nudobk tą brudą, labai palaikau tave.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karme: 25 liepos 2014 - 09:02
Sveikutes,deja ir man tenka uzsukt i sia tema:( Mano situacija man atrodo jau beveik be isities...Vakar atejo mamos kepenu vezio rezultatai po chemijos kursu,taigi augliukas nesumazejo plius issplito...Nuosprendis baisus, gydymas nebepades,tiksliau gydytojai atsisako gydyt jau...ar taip galima???
Nebezinom ko griebtis, paskaiciau apie liaudies medicina..kaip sakant skestantis ir siaudo griebiasi..Ka manot apie gydyma Mauda arba musmires uzpilais? gal kas is artimuju gydes,gal pavyko prailgint laika?
Ansciau buciau ziurejus i tai skeptiskai,bet dabar kitos iseities jau nebera...
Atsakyti
Willow verysad.gif laikykis! Siunciu linkejimus ir stiprybę iš laukinių Estijos papludimių!
Atsakyti
Wilow...siunciu savo jegu kiek turiu....tikiu pergale ,tu saunuole .... drinks_cheers.gif
Atsakyti
willow laikykis, o čia vietoj tų raudonų pirštinių, raudona gerai 4u.gif man kai teko gultis operuotis, tai aš net apatinius su raudonais bančiūkais tam įsigijau, iškart geresnė nuotaika wub.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deganti: 25 liepos 2014 - 11:50
QUOTE(minne777 @ 2014 07 25, 12:58)
Sveikutes,deja ir man tenka uzsukt i sia tema:( Mano situacija man atrodo jau beveik be isities...Vakar atejo mamos kepenu vezio rezultatai po chemijos kursu,taigi augliukas nesumazejo plius issplito...Nuosprendis baisus, gydymas nebepades,tiksliau gydytojai atsisako gydyt jau...ar taip galima???
Nebezinom ko griebtis, paskaiciau apie liaudies medicina..kaip sakant skestantis ir siaudo griebiasi..Ka manot apie gydyma Mauda arba musmires uzpilais? gal kas is artimuju gydes,gal pavyko prailgint laika?
Ansciau buciau ziurejus i tai skeptiskai,bet dabar kitos iseities jau nebera...

Mano mamai metastazes kepenyse, turejo pradėti chemija, bet po svitinimo su slapimtakiais netvarkoj, istikruju neaisku su kuo netvarkoj, tai chemike liepe gultis i ligonine, kad antibiotikus paleistu. Jai viename inskte nefrostoma, del tu uzdegimu gresia dar viena nefrostoma i kita inksta doh.gif . Zodziu, gal pasakys, kad chemija negalima g.gif
As mamai sakau nepergyvenk del tos chemijos(kazkodel atrodo, kad ji po jos greitai nusilptų, nes ir taip nieko gero)gyvenk sia diena ir megink viska, kad ir netradicinio, aisku nenusisuk nuo medicinos, butinai gydykis, bet nespjauk ir ant liaudies patarimų. Jos palatoj guli likimo drauge, kuriai gydytojai pranasavo, kad mirti turejo pries 2 metus, o ji gydosi visais imanomais budais, noreciau, kad ir mano mamukas turetu tiek entuziazmo smile.gif

Laikykites, jei gydytojai nenori padeti, mes visvien turime tiketi, o tikejimas yra didelė galia, kartais padaranti didelius stebuklus 4u.gif
Atsakyti
Willow, musu temos saule wub.gif tik nesugalvok pasiduoti nono.gif Praeis tas juodas liepos periodas(sako, liepa visiems sunki siais metais, ziu-ir katastrofu kiek), ir vel gyvenimas prasvis sviesiomis spalvomis 4u.gif
Visu musu mintys ir maldos dabar su Tavimi, Willow 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jovdim @ 2014 07 25, 13:23)
Mano mamai metastazes kepenyse, turejo pradėti chemija, bet po svitinimo su slapimtakiais netvarkoj, istikruju neaisku su kuo netvarkoj, tai chemike liepe gultis i ligonine, kad antibiotikus paleistu. Jai viename inskte nefrostoma, del tu uzdegimu gresia dar viena nefrostoma i kita inksta  doh.gif . Zodziu, gal pasakys, kad chemija negalima g.gif
As mamai sakau nepergyvenk del tos chemijos(kazkodel atrodo, kad ji po jos greitai nusilptų, nes ir taip nieko gero)gyvenk sia diena ir megink viska, kad ir netradicinio, aisku nenusisuk nuo medicinos, butinai gydykis, bet nespjauk ir ant liaudies patarimų. Jos palatoj guli likimo drauge, kuriai gydytojai pranasavo, kad mirti turejo pries 2 metus, o ji gydosi visais imanomais budais, noreciau, kad ir mano mamukas turetu tiek entuziazmo  smile.gif

Laikykites, jei gydytojai nenori padeti, mes visvien turime tiketi, o tikejimas yra didelė galia, kartais padaranti didelius stebuklus  4u.gif

idomu butu suzinoti kokiais ten bobulyte metodais gydosi mirksiukas.gif .kad 2 metus pratempe.As apie mauda skaitau.ivairiu ten schemu yra.manau kad nuo jos niekam blogiau nebus.Turim kazkuom tiket. 4u.gif Jusu mamai sustipret.ir kad antibiotikai padetu.kad galetumet toliau gydytis.Visom sveikatos....
Atsakyti