Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologines ligos 49

dija69, pasižiūrinėk pincentas puslapyje atsiliepimų apie gydytojus. Žiūrinėk tame mieste kur tau patogiau. Aš ieškojau broliui praeitą vasarą taip. Tai buvau radus Klaipėdoj nemažai. Bet aišku jis nesikreipė. Kažkur buvau susrašius tas pavardes, bet dabar nerandu. Mano broliui I stadija inkstų vėžio. Jis operavosi Vilniuje. Dabar ten ir lankosi. Šiaip asas yra Ulys. Manau nedelski ir ieškok visais frontais.
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2014 07 23, 09:19)
dija69, pasižiūrinėk pincentas puslapyje atsiliepimų apie gydytojus. Žiūrinėk tame mieste kur tau patogiau. Aš ieškojau broliui praeitą vasarą taip. Tai buvau radus Klaipėdoj nemažai. Bet aišku jis nesikreipė. Kažkur buvau susrašius tas pavardes, bet dabar nerandu. Mano broliui I stadija inkstų vėžio. Jis operavosi Vilniuje. Dabar ten ir lankosi. Šiaip asas yra Ulys. Manau nedelski ir ieškok visais frontais.


O tai jus manote, kad nebelaukti pirmadienio ? As pirmadieni vaziuoju pas Uli, jis mane ir operavo. O galvos spaudima jauciu ir siandien .... keistas jausmas, tokio nera buve man.
As manau islauksiu pirmadienio , galiu nueiti pas savo seimos daktare, nors ji dabar atostogauja, na pas ja pavaduojancia, bet kas is to g.gif
Atsakyti
Juoda diena šiandien sad.gif Tėčiui pusę metų taikė chemoterapiją - kasos vėžys, tiesa ankstyva stadija su sėkminga chirurgine operacija. Prieš savaitę chemijos nedarė - liepė atvažiuoti po savaitės tyrimams. Šiandien gavo rezultatus: žymenys pakilę, skystis pleuroje ir prie širdies. Širdies echoskopijos sulaukti Santariškėse be šansų - rugsėjo mėnuo. Užrašiau į Kardiolitą. Bet nuotaikos žemiau žemės...
Atsakyti
QUOTE(Raison @ 2014 07 23, 13:53)
Juoda diena šiandien sad.gif Tėčiui pusę metų taikė chemoterapiją - kasos vėžys, tiesa ankstyva stadija su sėkminga chirurgine operacija. Prieš savaitę chemijos nedarė - liepė atvažiuoti po savaitės tyrimams. Šiandien gavo rezultatus: žymenys pakilę, skystis pleuroje ir prie širdies. Širdies echoskopijos sulaukti Santariškėse be šansų - rugsėjo mėnuo. Užrašiau į Kardiolitą. Bet nuotaikos žemiau žemės...

Neguldė tyrimams? Gulint padaro tą ar kitą dieną. Netraukė skysčių?
Atsakyti
QUOTE(Angele @ 2014 07 23, 13:21)
Neguldė tyrimams? Gulint padaro tą ar kitą dieną. Netraukė skysčių?

Neguldė. Guldys, kai pasidarysime tyrimus. Taikys kitą gydymą. Matyt ir dėl skysčių traukimo nuspręs po širdies echoskopijos. Gal dar pas pulmonolgą reikės nukeliauti.
Blogiausia, kai viskas netikėta. Bet juk kitaip ir nebūna.
Atsakyti
QUOTE(Raison @ 2014 07 23, 12:53)
Juoda diena šiandien sad.gif Tėčiui pusę metų taikė chemoterapiją - kasos vėžys, tiesa ankstyva stadija su sėkminga chirurgine operacija. Prieš savaitę chemijos nedarė - liepė atvažiuoti po savaitės tyrimams. Šiandien gavo rezultatus: žymenys pakilę, skystis pleuroje ir prie širdies. Širdies echoskopijos sulaukti Santariškėse be šansų - rugsėjo mėnuo. Užrašiau į Kardiolitą. Bet nuotaikos žemiau žemės...


Neliudekit, gal nera taip baisu,kaip atrodo. Juk saket ankstyva stadija. O kodel tokia ilga chemoterapija, ar cia normalu ?
Atsakyti
QUOTE(Dija69 @ 2014 07 23, 13:34)
Neliudekit, gal nera taip baisu,kaip atrodo. Juk saket ankstyva stadija. O kodel tokia ilga chemoterapija, ar cia normalu ?

Chemija buvo kartą į savaitę su poros savaičių petraukomis tarp ciklų. Tad ir išsitęsė ilgai. Tėtis labai sunkiai priima savo ligą ir su kiekviena bloga žinia vis sunkiau. Tai ir mums liūdesio ir nerimo daug prikapsėję - su kiekviena bloga žinia banga "užpila". Bet nieko, ryt gal bus šviesesnė diena.
Atsakyti
QUOTE(Dija69 @ 2014 07 23, 10:36)
O tai jus manote, kad nebelaukti pirmadienio ? As pirmadieni vaziuoju pas Uli, jis mane ir operavo. O galvos spaudima jauciu ir siandien .... keistas jausmas, tokio nera buve man.
As manau islauksiu pirmadienio , galiu nueiti pas savo seimos daktare, nors ji dabar atostogauja, na pas ja pavaduojancia, bet kas is to  g.gif

Nu padarys tyrimus. Manau eikit.
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2014 07 23, 14:09)
Nu padarys tyrimus. Manau eikit.


Visus kraujo tyrimus padare Grybo gatvej, nieko itartino neparode, dar dare skydliaukes ir pilvo organu echo va cia ir rado kazkokiu hypoechogenisku zidiniu.
Dirbu darbuke, laukiu, gal pageres, bet kazkaip nesulaukiu. Aciu Mergele uz rupesteli 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dija69 @ 2014 07 23, 14:36)
Visus kraujo tyrimus padare Grybo gatvej, nieko itartino neparode, dar dare skydliaukes ir pilvo organu echo va cia ir rado kazkokiu hypoechogenisku zidiniu.
Dirbu darbuke, laukiu, gal pageres, bet kazkaip nesulaukiu. Aciu Mergele uz rupesteli  4u.gif

Nėr už ką. Laikykis, stiprėk.
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dija69 @ 2014 07 23, 10:36)
O tai jus manote, kad nebelaukti pirmadienio ? As pirmadieni vaziuoju pas Uli, jis mane ir operavo. O galvos spaudima jauciu ir siandien .... keistas jausmas, tokio nera buve man.
As manau islauksiu pirmadienio , galiu nueiti pas savo seimos daktare, nors ji dabar atostogauja, na pas ja pavaduojancia, bet kas is to  g.gif

Gal kraujo spaudimas pakilęs ar sumažėjęs g.gif
Atsakyti
QUOTE(off-line @ 2014 07 23, 15:37)
Gal kraujo spaudimas pakilęs ar sumažėjęs g.gif


Na toks biski pakiles vakare buvo 140/90 , darbe kaptoprilio puse tbl suvalgiau, gal netgi geriau paliko kiek, bet po staigesniu judesiu tai susisuka ta mano galvele kaip reikiant.Bet va idomu kodel temperatura pakilusi unsure.gif
Atsakyti