Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologines ligos 49

Aciu. Bandysiu nesusirgt, chemija po savaites, reik kad neatidetu. Tiesa, uzpuliavo man kelios vietos, ant kojos, abieju ranku, jau panasu, kad net ne ikandimai, o siaip puliniai keliasi. Nelabai suprantu kas vyksta, tikiuos, nieko rimto.
Atsakyti
Reiktų gerai prižiūrėti tas vietas, dezinfekuoti, tepaliukai būna su antibiotikais, aišku kelionėj sudėtingiau. Kur lankotės? Smagaus laiko.
Atsakyti

O tai jums nedarė tyrimo paties auglio? g.gif Na, kiek jis piktybiškas ar pan.?
[/quote]

Va pasiziurejau israsa is ligonines po operacijos - pT3aN0M0 stadija III , o dydi 11x8 cm,

O siandien jauciuosi klaikiai galva kazkokia uztirpusi, neskauda nesisuka, bet toks jausmas kad samone tuoj prarasiu, ir temperaturos turiu 37.5. Nebezinau ka daryti, temp jau ir seniau pastebejau, kad kyla vakarais. Nepersalau, neperkaitau, nekosiu, neciaudau, cia ko gero organizmas kovoja su mano znypliuku.
Atsakyti
QUOTE(kastuvas @ 2014 07 22, 21:12)
Aciu. Bandysiu nesusirgt, chemija po savaites, reik kad neatidetu. Tiesa, uzpuliavo man kelios vietos,  ant kojos, abieju ranku, jau panasu, kad net ne ikandimai, o siaip puliniai keliasi. Nelabai suprantu kas vyksta, tikiuos, nieko rimto.

nusipirk salicilo spirito dezinfekcijai odos.siaip gerai butu patepti betodine tepalu arba baneocino jie su antibijotikais.padetu tikrai.jei kur nors vaistine yra.Maniskiui jau paskyre op data 29liepos.paskaiciavau.kad praejo lygiai trys savaites po to kai suzinojom.kad mts galvoj.Kazi cia greitai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Angele @ 2014 07 22, 20:27)
Reiktų gerai prižiūrėti tas vietas, dezinfekuoti, tepaliukai būna su antibiotikais, aišku kelionėj sudėtingiau. Kur lankotės? Smagaus laiko.


Aha, reiks ryt i vaistine uzsukt tu tepaliuku. Siandien buvau, tai dave tik dezinfekcini toki. Sake tept pusle, klijuot pleistru ir laukt kol sugis biggrin.gif

Su vyru ir draugu pora daromes kelione - vaziuojam su masiniuku i Estija, per Latvijam stosim visur, busim gamtoj, pajury, i saaremos sala vaziuosim. Zodziu bimbinesim smile.gif reikia atsigriebt, per mano ligas po europa pakeliaut neisvykom, tai bent i kaimynines salis, kol dar jegu yra smile.gif

Aciu, ida, ryt eisiy vaistinen smile.gif gal ka nors tokio tures.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kastuvas: 22 liepos 2014 - 20:43
[quote=Dija69,2014 07 22, 20:28]
O tai jums nedarė tyrimo paties auglio? g.gif Na, kiek jis piktybiškas ar pan.?
[/quote]

Va pasiziurejau israsa is ligonines po operacijos - pT3aN0M0 stadija III , o dydi 11x8 cm,

O siandien jauciuosi klaikiai galva kazkokia uztirpusi, neskauda nesisuka, bet toks jausmas kad samone tuoj prarasiu, ir temperaturos turiu 37.5. Nebezinau ka daryti, temp jau ir seniau pastebejau, kad kyla vakarais. Nepersalau, neperkaitau, nekosiu, neciaudau, cia ko gero organizmas kovoja su mano znypliuku.
[/quote]
Manau eikit pas daktarą, ieškokit rimto onko urologo. Nelaukit.
Atsakyti
QUOTE(ida1 @ 2014 07 22, 20:36)
nusipirk salicilo spirito dezinfekcijai odos.siaip gerai butu patepti betodine tepalu arba baneocino jie su antibijotikais.padetu tikrai.jei kur nors vaistine yra.Maniskiui jau paskyre op data 29liepos.paskaiciavau.kad praejo lygiai trys savaites po to kai suzinojom.kad mts galvoj.Kazi cia greitai g.gif



Normaliai, tai nėra ilgai, žinau, kad net užsienyje su tokiomis pačiomis bėdomis laukia mėnesius.
Papildyta:
[quote=Dija69,2014 07 22, 20:28]
O tai jums nedarė tyrimo paties auglio? g.gif Na, kiek jis piktybiškas ar pan.?
[/quote]

Va pasiziurejau israsa is ligonines po operacijos - pT3aN0M0 stadija III , o dydi 11x8 cm,

O siandien jauciuosi klaikiai galva kazkokia uztirpusi, neskauda nesisuka, bet toks jausmas kad samone tuoj prarasiu, ir temperaturos turiu 37.5. Nebezinau ka daryti, temp jau ir seniau pastebejau, kad kyla vakarais. Nepersalau, neperkaitau, nekosiu, neciaudau, cia ko gero organizmas kovoja su mano znypliuku.
[/quote]

Kuo greičiau pas gydytoją, kad nebūtų kokių komplikacijų
Papildyta:
kur willow?
Atsakyti
[quote=nida44,2014 07 22, 22:02]
Normaliai, tai nėra ilgai, žinau, kad net užsienyje su tokiomis pačiomis bėdomis laukia mėnesius.
Papildyta:
Va pasiziurejau israsa is ligonines po operacijos - pT3aN0M0 stadija III , o dydi 11x8 cm,

O siandien jauciuosi klaikiai galva kazkokia uztirpusi, neskauda nesisuka, bet toks jausmas kad samone tuoj prarasiu, ir temperaturos turiu 37.5. Nebezinau ka daryti, temp jau ir seniau pastebejau, kad kyla vakarais. Nepersalau, neperkaitau, nekosiu, neciaudau, cia ko gero organizmas kovoja su mano znypliuku.
[/quote]

Kuo greičiau pas gydytoją, kad nebūtų kokių komplikacijų
Papildyta:
kur willow?
[/quote]
willow man atrodo antradieniais jau namo paleisdavo.jai vakar chemija lasino.
Atsakyti
Eiciau, bet nezinau kur. Esu is Birzu,su onkourologu susitariau pirmadieniui. O kokios gali buti komplikacijos ?
Gal kokiu vaistu isgert nuo temperaturos ?
Atsakyti
QUOTE(ida1 @ 2014 07 22, 21:36)
nusipirk salicilo spirito dezinfekcijai odos.siaip gerai butu patepti betodine tepalu arba baneocino jie su antibijotikais.padetu tikrai.jei kur nors vaistine yra.Maniskiui jau paskyre op data 29liepos.paskaiciavau.kad praejo lygiai trys savaites po to kai suzinojom.kad mts galvoj.Kazi cia greitai g.gif

Manau, kad taip. Nors mano mamą operavo gal po dienos. Net susivokt nespėjom.
Kiek tavo vyrui metų, jei ne paslaptis?
Atsakyti
QUOTE(ida1 @ 2014 07 22, 20:36)
nusipirk salicilo spirito dezinfekcijai odos.siaip gerai butu patepti betodine tepalu arba baneocino jie su antibijotikais.padetu tikrai.jei kur nors vaistine yra.Maniskiui jau paskyre op data 29liepos.paskaiciavau.kad praejo lygiai trys savaites po to kai suzinojom.kad mts galvoj.Kazi cia greitai g.gif

Betadinas ne antibiotinis, jo veiklioji medziaga jodas. Is antibiotiniu fucidino tepalas dar yra. Tik didziosiose vaistinese be recepto ju pradejo nepardavinet.
Atsakyti
Labas rytas optimistės. Sveikatėlės visoms. Ryt vykstu pas onkologą dėl darinio krūtyje, aišku mintys visokios kyla, bet kaip sakoma viena bėda ne bėda.
Vakar draugės mamai ir aptiko guzelių, tai draugė panikoje ir mane tai paveikė. Norėčiau jūsų paklausti: draugei kyla "įtarimų" gal tai jau metastazės iš kitų organų. Ar tai galėtų būti, nes reikia draugę nuraminti ir man pačiai kažkaip rytojui nusiteikti.
Atsakyti