Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologines ligos 49

QUOTE(ANETELE @ 2014 07 21, 10:55)
Laba diena,
sendien bandys pirma chemija teciui duoti,neramu nes nezinau ko tiketis...kaip jausis po visko.. o dar kaip tycia dirbu ir buti kartu negaliu.
Tiesa teciui chemija bus KMUK dienos stacionare,gydantis gydytojas sake kad stiprios negali skirti del kepenu..

Norejau paklaust ar chemija mokama,?
Mums liepe turet kompensuojamu knygele.

Pirma chemija praeis puikiai 4u.gif Jos salutiniai poveikiai pasireiks kokia trecia-ketvirta diena po suleidimo.

Chemija yra kompensuojama, nes siaip doze kainuoja apie 800-1000lt. 4u.gif

Ida, pasakok, kaip svente praejo, ar jaunikis nepabego nuo altoriaus biggrin.gif O ir siaip kaip jis jauciasi? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos. As cia su durnu klausimu. Sukandziojo mane savaitgali uodai. As aisku pasikasiau... tai atsirado dabar pusleles tokios ant ikandimu, panasu, kad puliuoja. Siaip nekreipciau demesio, bet chemoterapijos metu gal reikia atkreipti?
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2014 07 21, 11:04)
Pirma chemija praeis puikiai 4u.gif Jos salutiniai poveikiai pasireiks kokia trecia-ketvirta diena po suleidimo.

Chemija yra kompensuojama, nes siaip doze kainuoja apie 800-1000lt. 4u.gif

Ida, pasakok, kaip svente praejo, ar jaunikis nepabego nuo altoriaus biggrin.gif O ir siaip kaip jis jauciasi? 4u.gif

Su sutuoktuvem viskas gerai.nuostabi diena buvo.ceremonija plina nuosirdumo.tikejimo ir vities...Nebuvau maciusi taip besijaudinancio kunigo.turbut musu jaudulys persidave ir jam smile.gif Vyras jauciasi fiziskai vis tas pats.kaip ir gerai.bet kazkaip psihologiskai silpniau.tai persiduoda ir man.tai siuo metu nieko gero.Gal kad aplinkui negatyvus zmones ir pavyzdiai.gal kad ta operacijos data tik preliminari..Kazkoks sunkus momentas.tikiuosi.kad tai reikia tik islaukti.tiesiog gal siuo metu noreciau isgirsti.banalu viskas bus gerai...
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2014 07 21, 07:50)
O jums tik operacinis gydymas taikytas?
Nes kepenyse g.b. pakenkimai nuo chemijų ir t.t., jei gavot kokių vaistų ar pan.

Mūsų žmogui jau daugiau nei 5 m po diagnozavimo, ačiū Dievui, bet metastazių nėra, nors sveikata kaip jūs ir sakot "tai šen, tai ten" griūva, na nėr gerai ir visiškai sveikai. Vis kokios bėdos irgi lenda. Kaskart baisu, nes aišku pirma mintis "atsinaujino", "metastazės" ir pan. Bet tai kam tokių minčių nebūtų tiek išgyvenus, kiek tenka ligoniukams..
Bet linkiu, kad Santariškės paneigtų tokias diagnozes..
Šiaip aš pati l.nusivylusi Grybo g.echoskopuotojais..man tokių grybų yra pripjovę, kad..na, nebepasitikiu. Būtinai reik daugiau nuomonių 4u.gif
Man Grybo g. ir KT šiaip sau, vat MRT nedarytas, tai sunku komentuot dėl MRT kokybės, t.y.aprašančių gyd.).


O kur jusu zmogui diagnozavo,koki gydyma taike ? Tos mintys tai lenda kai nuvaziuoju tikrintis profilaktiskai, ir taip neramu tada ka ras. MRT buvo darytas Panevezyje, ir taip neaiskiai parasyta, kad kontrasto kaupimas galimas, kaip hemangiomos. Ta atsakyma mate onkologas, seimos gydytoja, bet ju nuomone tai tik hemangioma. O Grybo g. jos labai susirupino, ir sake nedelst, nors konkreciai nepasake.

Jokio gydymo negavau po operacijos, pasalino visa inksta ir liepe gyvent kaip gyvenusi, taip ir dariau, tik dazniau daktarus lankiau.Na dar pas Ruolia vaziavau, geriu jo zoleles ir papildus.

Skambinau i registratura, patare registruotis pas urologa, nes pirminis buvo inkste.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dija69: 21 liepos 2014 - 11:12
QUOTE(sena pažįstama @ 2014 07 21, 10:04)
Pirma chemija praeis puikiai 4u.gif Jos salutiniai poveikiai pasireiks kokia trecia-ketvirta diena po suleidimo.

Chemija yra kompensuojama, nes siaip doze kainuoja apie 800-1000lt. 4u.gif



Dekui uz atsakyma 4u.gif .

Siaubas kokios kainos ...

Del biuletenio dar neaisku.. teciui mano jy tesia seimos gydytoja kas 5 -7 dienos,kazkaip galvojau kad prates bent menesiui bet netese,sake dabar tesines taip o veliau grupe prades tvarkyti.
Atsakyti
Ida, sveikinu priėmus įžadus bažnyčioje 4u.gif
Pas mus nieko naujo. Mama gyvena įprastinį gyvenimą. Kai nekaršta, kapstosi darže. Dalyvavo keliuose baliukuose biggrin.gif Aišku "sausai". Atrodo lyg ir niekas nepasikeitė tik matau, kad mama bijo. Bet kokį paskaudenimą priima kaip metastazių pasireiškimą. Paskaičius jūsų postų, suprantu, kad tai normalu. Lauksim rugsėjo galo ir tvirtai tikėsim, kad tyrimo metu neras jokių baisybių.
Atsakyti
QUOTE(Dija69 @ 2014 07 21, 12:07)
O kur jusu zmogui diagnozavo,koki gydyma taike ?

Tik operacinį. Piktybiniai augliai abiejuose inkstuose (didesnis ir mažesnis). Planas buvo šalinti inkstą su dideliu augliu, o ten kur auglys mažesnis - šalinti dalį inksto..
Bet pagalvojom, pasitarėm su pažįstamais medikais, kaip žmogui gyvent su puse inksto?
Operavo, vargo buvo daugiau, bet pašalino tik auglius (inkstus paliko), artimiausius limfmazgius.
Jei būtų nepavykę, tai rizikavom, kad reiktų trečios operacijos ir visgi šalinti inkstą. Operavo dukart, nes pirma vieną inkstą, po atsigavimo - kitą.
Kaip mums aiškino, prie inkstų vėžio jokio gydymo nėra. Atseit, chemoterapiją, švitinimą ir kitokį gydymą taiko tik metastazėms. Šiaip pirmus metus kas tris mėn. tikrino, po to rečiau..(nebeprsimenu tiksliai , bet kaip visiems tie patys tyrimai - echo, KT ar MRT, kraujo ir t.t.).
Vienu metu sprendė dėl kaulų scintigrafijos, nes pradėjo kaulus skaudėt, bet po to diagnozavo tik uždegimą ir puikiai išgydė nesteroidiniais vaistais.
Diagnozavo Vilniuje Santariškėse ir persiuntė į VUOI, ištyrimui ir gydymui.
Po operacijos patvirtino piktybiškumą ir stadiją.

Dėl kepenų nepergyvenkit iš anksto 4u.gif Stenkitės tikėt, kad tikrai hemangiomos. Mano sesei DE irgi pasakė, atseit mestastazės kepenyse, sunku buvo patikėt, po biopsijos tyrimo pasirodo šiaip kažkokie gerybiniai dariniai, kuriuos paliko stebėjimui.

ida1, ilgai ir laimingai wub.gif Nuoširdžiausi sveikinimai Jūsų šeimai 4u.gif Iš tiesų viskas bus gerai smile.gif
Atsakyti
Ida1, nuosirdziausi sveikinimai jusu seimai! Tikejimo ,vilties ir Dievo palaimos! Tikrai tikekit,kad viskas bus gerai! 4u.gif
Atsakyti
aciu visom blush2.gif .nu nebesveikinkit.dar supyks kas ax.gif .o kaip as be jusu 4u.gif Gal kas domejotes apie dichloacetata?ir gydymasi juo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2014 07 21, 18:16)
Kaip mums aiškino, prie inkstų vėžio jokio gydymo nėra. Atseit, chemoterapiją, švitinimą ir kitokį gydymą taiko tik metastazėms.

O neteko susidurt, kodel netaiko gydymo metastazems? g.gif Yra 2 plauciuose, 2-2.5cm. Pries operacija buvo zadeje pradet biologini, bet taip ir liko pazadais. Liepe atvaziuot rudeni doh.gif . Mazdaug galima isivaizduot ligonio savijauta, kai galvojasi, kas ten darosi plauciuose, o gal jau ir kitur nukeliavo, skauda visur ir nezmoniskas nuovargis.. Ir jokio aiskumo, net preliminaraus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kuzia: 21 liepos 2014 - 21:11
QUOTE(Kuzia @ 2014 07 21, 22:10)
O neteko susidurt, kodel netaiko gydymo metastazems? g.gif Yra 2 plauciuose, 2-2.5cm. Pries operacija buvo zadeje pradet biologini, bet taip ir liko pazadais. Liepe atvaziuot rudeni doh.gif . Mazdaug galima isivaizduot ligonio savijauta, kai galvojasi, kas ten darosi plauciuose, o gal jau ir kitur nukeliavo, skauda visur ir nezmoniskas nuovargis.. Ir jokio aiskumo, net preliminaraus.

Žinokit neteko, nes kaskart onko urologai vis primindavo, kad reik atidžiai sekt dėl metastazių ir laiku 'sugriebt', jei būtų. Ir skundai dėl plaučių ar kaulų būdavo pirmoj eilėj tiriami.
Labai keistas delsimas jums unsure.gif O tai kaip paaiškino? Kodėl liko tik pažadais? O kas bus rudenį? unsure.gif Nežinau, ar sugebėčiau laukti pati, tai jau ką kalbėt apie patį sergantį žmogų..ėda ne tiek metastazės, kiek įtampa ir nervai, stresas dėl neaiškaus laukimo.
O nebandot į kitą gyd.kreiptis?
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2014 07 21, 20:45)
Žinokit neteko, nes kaskart onko urologai vis primindavo, kad reik atidžiai sekt dėl metastazių ir laiku 'sugriebt', jei būtų. Ir skundai dėl plaučių ar kaulų būdavo pirmoj eilėj tiriami.
Labai keistas delsimas jums unsure.gif O tai kaip paaiškino? Kodėl liko tik pažadais? O kas bus rudenį? unsure.gif Nežinau, ar sugebėčiau laukti pati, tai jau ką kalbėt apie patį sergantį žmogų..ėda ne tiek metastazės, kiek įtampa ir nervai, stresas dėl neaiškaus laukimo.
O nebandot į kitą gyd.kreiptis?

Kaip jis man sake - aj, nenumirsi cia per tuos kelis menesius irnesakyk.gif .

As tai nezinau kodel delsia, man labiausiai panasu, kad cia situacija kaip su sanatorija. Po operacijos pasako, kad vaziuosi reabilituotis, o kai reikia vaziuot, ligoniu kasos pinigu nebeduoda doh.gif . Pasiskambinus i ligoniu kasas ir issiaiskinus, pasirodo, duoda pinigu, kvotos nesibaige unsure.gif , net jei butu baigesi kvotos, cia toks dalykas koreguojamas, ir butu skyre... Tai ar daktarai cia ka, nezino tokiu dalyku? Man tai cia akivaizdus reketas.

Sunku man per atstuma reguliuot. Brolis seimos neturi, yra dar kitas brolis salia, bet anam tiek neatsiveria, a la - viskas gerai. Ar cia baisiai trukdyt nenori, nes anas uzsiemes labai g.gif . O juk uztektu pirstais spragtelt ir atlektu metes viska. Mano planas apskritai ji pas save atsivezt. Jis is principo nieko pries, bet kai tik kalba pasisuka konkreciai, iskart nutyla, pokalbis baigtas.
Atsakyti