Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 223 tema

QUOTE(Thea! @ 2014 06 25, 12:57)
Kas tas PA? biggrin.gif man bjaurybės net neatrašo. Galvoju gal su paypalu bandyt mokėt ir daryt kelis mažesnius užsakymus g.gif

Jusu vietoje neatsiskaitineciau ta pacia kortele, kol jie neatsake. Didele tikimybe, kad vel pakabins pinigus.
PA -pirkanglijoje adreso nuoma u.k. http://pirkanglijoje.lt/
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2014 06 25, 12:57)
Kas tas PA? biggrin.gif man bjaurybės net neatrašo. Galvoju gal su paypalu bandyt mokėt ir daryt kelis mažesnius užsakymus g.gif

Man irgi dar neatsakė, laikiu
Atsakyti
QUOTE(doubles @ 2014 06 24, 21:34)
Gal dar būtų norinčių jungtis prie užsakymo iš www.cocooncenter.co.uk ?
Noriu pirkti rytoj. Trūksta 50 eurų iki nemokamo siuntimo... Jonava. Į kitus miestus galiu persiųsti. Pageidautina bankas Swed.

NUPIRKTA- neberašykite 4u.gif
Atsakyti
Labukas visoms, gal esat kuri per šį puslapiuką pirkusios? kainos geros, padariau užsakymuką, gavau patvirtinimą tik negaunu sąskaitos kur pervesti g.gif ir pristatymo kainos neskaičiavo g.gif
My Webpage
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamusiuka: 25 birželio 2014 - 14:36
QUOTE(ggrass @ 2014 06 25, 14:29)
Man irgi dar neatsakė, laikiu

kaži ar aplamai atsakys? blink.gif nu blyn kaip man reikia tų prekių doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2014 06 25, 15:32)
kaži ar aplamai atsakys? blink.gif  nu blyn kaip man reikia tų prekių  doh.gif

Kada rašėte? Laišką gavote, kad jie jūsų užklausą gavo? Jeigu gavote, tai ten aiškiai parašyta, kas susisieks su jumis per artimiausias 72 val. Laukite.
Atsakyti
QUOTE(Beautiful Life @ 2014 06 25, 15:38)
Kada rašėte? Laišką gavote, kad jie jūsų užklausą gavo? Jeigu gavote, tai ten aiškiai parašyta, kas susisieks su jumis per artimiausias 72 val. Laukite.

ne negavau g.gif aš jiems tiesiogiai į el.paštą rašiau, gal reikia tą formą užpildyt bus greičiau?
Atsakyti
man kol patvirtino irgi gal tik trecia diena, ar net po 5 dienu gavau kad galiu pirkti TBS. o buvo isalde tris uzsakymus praejusi karta. beje-atsakyma praejusi karta gavau is TBS kai jau kodukas nustojo galioti 4u.gif ir ko tik nebandziau ir kortele ir paypal, bet kol kas atrodo viskas normaliai si karta
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2014 06 25, 15:40)
ne negavau g.gif  aš jiems tiesiogiai į el.paštą rašiau, gal reikia tą formą užpildyt bus greičiau?

Aš kiek rašiau, visada on-line pildžiau. Tada ateina patvirtinimo laiškas:

Thank you, we can confirm we have received your email. One of our Care Centre Team will respond within the next 72 hours.

We often find many queries have been answered in our frequently asked questions. Please take a moment to see if your question can be answered here.

FAQs : http://www.thebodysh...s/help_all.aspx

If your enquiry is urgent please feel free to contact our Care Centre on 08000 92 90 90 where one of our team will be happy to assist.

Thank you for taking the time to contact us.

Kind Regards,

The Body Shop Customer Care.
Atsakyti
QUOTE(darlia25 @ 2014 06 25, 15:45)
man kol patvirtino irgi gal tik trecia diena, ar net po 5 dienu gavau kad galiu pirkti TBS. o buvo isalde tris uzsakymus praejusi karta. beje-atsakyma praejusi karta gavau is TBS kai jau kodukas nustojo galioti  4u.gif ir ko tik nebandziau ir kortele ir paypal, bet kol kas atrodo viskas normaliai si karta

nepaguodėt cry.gif kad jau per jų kaltę taip viskas,tai galėtų leisti tą patį užsakymą pakartoti su tomis pačiom sąlygomis unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Beautiful Life @ 2014 06 25, 15:47)
Aš kiek rašiau, visada  on-line pildžiau. Tada ateina patvirtinimo laiškas:


Ačiū, jau parašiau jiems ir ten 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2014 06 25, 14:32)
kaži ar aplamai atsakys? blink.gif  nu blyn kaip man reikia tų prekių  doh.gif


Man taip ir neatsakė, nei į vieną laišką. O parašiau tikrai ne 2 ir ne 3 schmoll.gif

QUOTE(Beautiful Life @ 2014 06 25, 14:38)
Kada rašėte? Laišką gavote, kad jie jūsų užklausą gavo? Jeigu gavote, tai ten aiškiai parašyta, kas susisieks su jumis per artimiausias 72 val. Laukite.


Dzin jiems toms 72 val. Nenorės ir neatsakys. Aš nesulaukiu jokio atgarsio iš jų mad.gif gun_bandana.gif
Šįkart irgi pabandžiau daryt užsakymą, tai ta pati daina 'pinigai pakabinti, o užsakymo nėra niekur' doh.gif lotuliukas.gif Jau net juokas ima iš tokių 'pirkimų' lotuliukas.gif Gerai kažkas čia rašė, kad 'loterija' lotuliukas.gif
Atsakyti
Del TBS- rasykit jiems FB ant sienos, greit atsilieps biggrin.gif
Atsakyti