Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 223 tema

gal yra assorti.lt gerbėjų? ar seniai jie turėjo -20%? labai reikia brangoko daikto iki savaitės pabaigos. kažin, ar yra šansas sulaukti nuolaidos g.gif ačiū atsakiusioms
Atsakyti
QUOTE(ToBeOrange @ 2014 07 15, 22:05)
gal yra assorti.lt gerbėjų? ar seniai jie turėjo -20%? labai reikia brangoko daikto iki savaitės pabaigos. kažin, ar yra šansas sulaukti nuolaidos g.gif ačiū atsakiusioms

Šeštadienį parduotuvėj buvo 4u.gif Internetu gal kas kitas parašys kada buvo ,bet prieš porą savaičių man rodos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Varikė @ 2014 07 14, 10:12)
Renku sportsdirect, kad pasidalinti siuntimo mokestį. Lauksiu kelių mergaičių su nedideliais krepšeliais. Noriu užsakyti antradienį vakare (apie 20 val.)

užsakinėsiu eurais.

Vilnius, Pilaitė

Swedbankas

varike.varike@gmail.com
laiško tema - SD
siųskite tvarkingus krepšelius - copy paste būdu laiško tekste (jei nepavyksta,tvarkingos nuorodos su kiekiais ir kainom).

Galiu persiųsti.

laiške turi būti nurodyta: SM nikas, miestas, bankas, telef. nr.


Užsakyta 4u.gif
Atsakyti
Mergaitės, gal patarsite iš kur perkate ecco batukus mažiesiems blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

Esate, kuri prikusi užuolaidas iš kiniečių? Suderinau su juo ko man reikia, parašė kainą - bet tai kaip man padaryti užsakymą? Gi ten kur jo šabloninis pardavimas, man netinka kaina g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pa2shka: 16 liepos 2014 - 09:24
MangoOutlet:

user posted image
Papildyta:
QUOTE(elizieja @ 2014 07 16, 10:14)
Mergaitės, gal patarsite iš kur perkate ecco batukus mažiesiems  blush2.gif  4u.gif

Anksčiau javari pirkdavau, o dabar gal amazone žiūrėčiau...
Bet ten kartais ką nors gero atrast, reikia kantrybės (arba talento) doh.gif
Atsakyti

visdar renku is
https://www.sonnen-a...online-shop.de/
hauschka,avene,vichy,aderma,weleda ir kt kosmetika
siuslerio druskos
siuntimas i LT bus nemokamas
vilnius,galiu persiusti
planuoju uzsakineti greitu metu 4u.gif
i az
Atsakyti
Gal kas renkate amazon.de blush2.gif
Ir dar įdomu, kaip įmanoma gauti 20proc nuoliadą rūbams ar batams - esu pirkusi iš amazon.uk, ar galėčiau gauti kodą amazon.de? 4u.gif
Atsakyti
Gal kas ASDA GEORGE renkat? ax.gif miestas nesvarbu jei persiusti sutiktumet blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Pa2shka @ 2014 07 16, 09:19)
Sveikos,

Esate, kuri prikusi užuolaidas iš kiniečių? Suderinau su juo ko man reikia, parašė kainą - bet tai kaip man padaryti užsakymą? Gi ten kur jo šabloninis pardavimas, man netinka kaina  g.gif


Pirkau ne uzuolaidas, bet kaina derinti daznai tenka biggrin.gif Todel zinau principa, kad reikia daryti uzsakyma, na patvirtinate tai ko norite arba jo siuloma preke ir komentaruose uzrasote kas kitaip ir uzsakote. Bet apmokejimo NEDAROTE. Jusu uzsakymu sarase rodo, kad uzsakymas padarytas ir laukiamas apmokejimas. Tada pardavejas pakeicia kaina paciame jusu uzsakyme (matysis tas pasikeitimas) ir kai kaina bus pakeista, spaudziate apmoketi ir apmokate smile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti