Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 223 tema

QUOTE(darlia25 @ 2014 07 14, 21:30)
esame dviese, tai dar viena priimtume , kad siuntimas po 2 eur butu-pirkciau eurais  4u.gif
Papildyta:

pirksiu is www.bio-apo.de vokiskos-truksta dvieju besijungianciu kad siuntimas po 1 eur butu  mirksiukas.gif  4u.gif

Prisijungciau su druskom prie bio, brukstelkit email wink.gif
Atsakyti
Bet kaip ilgai zulily siuncia doh.gif nuo birzelio 27 d. dar nera verysad.gif
Atsakyti
Kiek dabar svaras? g.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, per kiek maždaug iš https://www.sonnen-a...-online-shop.de ateina prekės? Noriu pabandyti pirkti, tik ar normaliai iki lt atkeliauja? Vokiškai deje nesuprantu... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 07 15, 11:07)
Bet kaip ilgai zulily siuncia doh.gif nuo birzelio 27 d. dar nera verysad.gif

Jie rašo, kad prekes išsiunčia per 10-14 dienų, o dar kol atkeliauja, tai porą kartų man yra buvę, kad ir visas tris savaites užtruko. Bet kartais išsiunčia ir greičiau, nei žada.

QUOTE(Skaiciuoju @ 2014 07 15, 11:24)
Kiek dabar svaras?  g.gif

Daug doh.gif Mano SEB vakar nuskaičiavo po 4,36 Lt... ir panašu, kad kursas tik kyla ir kyla.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglynas9: 15 liepos 2014 - 10:30
Sveikos damos 4u.gif

Milijonas metų pas jus nebuvau.

Iškart prie reikalo. Renku užsakymą štai iš čia: kiabishop.com
Bus gal norinčių?
Atsakyti
QUOTE(Skaiciuoju @ 2014 07 15, 11:24)
Kiek dabar svaras?  g.gif

Užvakar SEB nuskaičiavo po 4,352 doh.gif
Atsakyti
Sveikos,
turiu klausimą dėl ebay. Gal kuri žinote ir galėtumėte atsakyti? blush2.gif

pirkau iš ebay.de. Mokėjau ne per paypal. Negaunu prekės daugiau nei 3 sav., iš pradžių pardavėjas davė siuntinio nr., bet kažkodėl ją jam sugrąžino (ne taip adresas nurodytas sakė), dabar rašė, kad išsiuntė vėl. Šįkart nenurodė nei siuntinio nr., nei neatsako į mano laiškus g.gif Kaip elgtis? Praėjo apie sav.
Ebay sistemoje prekė rodoma kaip mano neapmokėta doh.gif Čia jis kažko nepadarė?
Ir ar man yra šansų atgauti pinigus? Jei pirkta ne per PayPal doh.gif Po kiek laiko reikia kreiptis į ebay?
P.S.: pirkta iš vokiečio, ne kiniečiai.
Atsakyti
QUOTE(Skaiciuoju @ 2014 07 15, 11:24)
Kiek dabar svaras?  g.gif

SEB visa revolving is viso- 4,5 lt doh.gif
Atsakyti

renku is
https://www.sonnen-a...online-shop.de/
hauschka,avene,vichy,aderma,weleda ir kt kosmetika
siuslerio druskos
siuntimas i LT bus nemokamas
vilnius,galiu persiusti
planuoju uzsakineti antradieni-treciadieni 4u.gif
i az


Atsakyti
QUOTE(linxmute @ 2014 07 15, 11:38)
Sveikos,
turiu klausimą dėl ebay. Gal kuri žinote ir galėtumėte atsakyti?  blush2.gif

pirkau iš ebay.de. Mokėjau ne per paypal. Negaunu prekės daugiau nei 3 sav., iš pradžių pardavėjas davė siuntinio nr., bet kažkodėl ją jam sugrąžino (ne taip adresas nurodytas sakė), dabar rašė, kad išsiuntė vėl. Šįkart nenurodė nei siuntinio nr., nei neatsako į mano laiškus  g.gif Kaip elgtis? Praėjo apie sav.
Ebay sistemoje prekė rodoma kaip mano neapmokėta  doh.gif Čia jis kažko nepadarė?
Ir ar man yra šansų atgauti pinigus? Jei pirkta ne per PayPal  doh.gif Po kiek laiko reikia kreiptis į ebay?
P.S.: pirkta iš vokiečio, ne kiniečiai.



Ebay taiko apsauga tik , kai moketa paypalu
Man buvo atvejas, kai mokejau pavedimu, preke gavau, tik ji su siokiu tokiu broku buvo
Nieko neissireikalavau verysad.gif
Atsakyti
Laba diena, smile.gif

Gal yra kas nors, kas uzsakineja arba galetu uzsakyti is http://www.baby-walz.de/ internetines parduotuves, nes vokiskai nesuprantu?

Rasyti i az.
Atsakyti