Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 223 tema

QUOTE(linaj @ 2014 07 14, 11:36)
Per kiek laiko mazdaug ateina siunta is Boohoo? Pirkau 06.29 ir dar negavau  unsure.gif Jau rasyti jiem ka nors, ar ramiai laukti?


Ateina per 14 dienų, tai šią savaitę gausit mirksiukas.gif
Atsakyti

Renku sportsdirect Kaunas persiunciu per pastomata 4lt. 4u.gif jurgita.karpiniene@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(l-aura @ 2014 07 14, 11:35)
junkites, negi negeriat vasara vitaminu? 


Aisku kad ne g.gif Jau ziema negeriam, tai vasara tuo labiau schmoll.gif
Atsakyti
KUR PERKATE PROGINES SUKNELES, GAL KUR YRA AKCIJU SIUO METU, NA GAL KAS UZMATETE? 4u.gif
Atsakyti
Gal Klaipedoje kas renka is cocooncenter, prisijungciau
http://www.cocooncenter.co.uk/

Atsakyti
QUOTE(linaj @ 2014 07 14, 10:36)
Per kiek laiko mazdaug ateina siunta is Boohoo? Pirkau 06.29 ir dar negavau  unsure.gif Jau rasyti jiem ka nors, ar ramiai laukti?

Turbūt ivairiai, pirkau 06.30 tiesiai į LT, 07.10 gavau prekes. Bandykit pažiūrėt per trackingą, man rodė kada pristatys 3 dienų intervalą, tada ir pristatė.

Beje, gal kas norit? Maniškiui nelimpa... 5-6metai, 5eur smile.gif
user posted image
boohoo kombis
Atsakyti
QUOTE(lašas jūroj @ 2014 07 14, 13:09)
Gal Klaipedoje kas renka is cocooncenter, prisijungciau
http://www.cocooncenter.co.uk/

as planuoju,tik i savaites gala,jau matau rinktas escentual mano paste,isdalinsiu ir parinksiu. laukiu krepsiuku alinalfm@gmail.com klaipeda,galesiu persiust
Atsakyti
Hmm, tai, kad pirkau tiesiai i LT unsure.gif Tracking'e vis rodo, kad LONDON, HEATHROW TRANSIT HUB g.gif
O jus gavot is pasto pranesima ar atveze siuntini?


QUOTE(debesiuke:) @ 2014 07 14, 13:25)
Turbūt ivairiai, pirkau 06.30 tiesiai į LT, 07.10 gavau prekes. Bandykit pažiūrėt per trackingą, man rodė kada pristatys 3 dienų intervalą, tada ir pristatė.
Atsakyti
QUOTE(linaj @ 2014 07 14, 13:37)
Hmm, tai, kad pirkau tiesiai i LT  unsure.gif Tracking'e vis rodo, kad LONDON, HEATHROW TRANSIT HUB  g.gif
O jus gavot is pasto pranesima ar atveze siuntini?

Tai turbūt užstrigę Londone. Man ir kelias dienas rodė taip, o po to pasikeitė į terminą kada planuojama pristatyt man. Vasara, atostogos, seilai, gal nespėja suktis smile.gif Atvežė LP express kurjeris į namus nesiskambinęs, bet jie nebuvo atspausdinę tel nr., nžn kur toliau keliautų, jei būtų neradęs ir tel nr nėra.
Atsakyti
QUOTE(AstaRaud @ 2014 07 14, 00:32)
o tai atsiunčia per savaitę...?

dazniausiai taip, jie ir raso 5-6 darbo dienos 4u.gif
Atsakyti
Aciu, debesiuke smile.gif 4u.gif

Dabar kitas klausimas kas nusimano SD, surenku tam tikra suma, kad siuntimas i UK butu free, bet vis vien prikalkuliuoja kelis pinigus. Kame bajeris g.gif
Atsakyti
Teberenku Kaune sportsdirect 4u.gif
Atsakyti