Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 223 tema

pasidariau is pradziu 100 nuotrauku, kokybe likau patenkinta, todel uzsisakiau dar 200 smile.gif
o del karpymu - ten paciam galima pakoreguoti kiekviena nuotrauka, apkarpyt, ar pazymeti kaip turetu buti atspausdinta.
Mielai pasidaryciau ir fotoknyga.
Siuncia per DHL kurjeri ( jie is Latvijos) 4u.gif todel jeigu turesite klausimu - el.pastu bendrauja arba angliskai, arba rusiskai 4u.gif

QUOTE(gaaabriele @ 2014 07 11, 12:26)
Gal kas galite rekomenduoti kur kokybiskai ir nelabai jau brangiai gamina nuotraukas? Lietuvoje ar kur kitur... Huggler.com 1 nuotrauka apie 55 cnt. Noretusi rasti pigiau smile.gif Esu dariusi Eurokos foto - 39 cnt nuotrauka, bet domina ir kiti variantai smile.gif

O gal zinot kaip PictureHappy.lt nuotrauku kokybe? Dabar ten akcija 29 cnt nuotrauka.

Atsakyti
gal kur matete vaikisku apatiniu gerom kainom?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žm❤nytė: 13 liepos 2014 - 16:12
prijungciau prie SD dar su viena-dvi prekem kol siuntimas 6 eur 4u.gif nes mano tik du vienetai dzinsu
Atsakyti
QUOTE(darlia25 @ 2014 07 13, 17:32)
prijungciau prie SD dar su viena-dvi prekem kol siuntimas 6 eur  4u.gif  nes mano tik du vienetai dzinsu

PIRKSIU TIESIAI I LIETUVA -per savaite uzsakymas bus Lietuvoje -siuntima pasidalintume dviese-po 3 eur 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ladybird4 @ 2014 07 13, 15:45)
pasidariau is pradziu 100 nuotrauku, kokybe likau patenkinta, todel uzsisakiau dar 200 smile.gif
o del karpymu - ten paciam galima pakoreguoti kiekviena nuotrauka, apkarpyt, ar pazymeti kaip turetu buti atspausdinta.
Mielai pasidaryciau ir fotoknyga.
Siuncia per DHL kurjeri ( jie is Latvijos) 4u.gif todel jeigu turesite klausimu - el.pastu bendrauja arba angliskai, arba rusiskai 4u.gif

O gal kas foto knygas darėsi čia? bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos, gal kuri turėjote patirties su www.fragrancex.com? smile.gif užsisakiau iš ten kelis kvepaliukus, o poto pririskaičiau blogų atsiliepimų, kad dažnai prekės neatkeliauja ir į laiškus pardavėjai nereaguoja g.gif
Atsakyti
QUOTE(In_caritate @ 2014 07 12, 22:29)
sveikos,gal kas renkate sportsdirect uzsakyma? Geriau butu klaipeda

gavau jusu zinute, bet jums neina atrasyt, jusu AZ pilnut pilnutele matyt....
Atsakyti
Gal kas bandėt http://choicediscount.com/ atsiskaityti LT korta g.gif ?
Atsakyti
Rytoj pirksiu Tesco rūbus, per Tukį. Siųskit krepšelius iki 18 val.
priklausomybe@gmail.com
Tik KAUNAS.
Atsakyti
QUOTE(Noelė @ 2014 07 13, 21:13)
Sveikos, merginos, gal kuri turėjote patirties su www.fragrancex.com?  smile.gif užsisakiau iš ten kelis kvepaliukus, o poto pririskaičiau blogų atsiliepimų, kad dažnai prekės neatkeliauja ir į laiškus pardavėjai nereaguoja  g.gif


Kažkada užsisakiau, ilgai nesulaukiau siuntinio, tada parašiau laiškutį po kokio mėn., gavau atsakymą, kad man siųsta prekė sugrįžo jiems atgal, tada man greitai sugrąžino pinigus. Už kokią sumą užsisakėt? Kažin ar nereikės mokėti Jums mokesčių?
Atsakyti
QUOTE(Noelė @ 2014 07 13, 20:13)
Sveikos, merginos, gal kuri turėjote patirties su www.fragrancex.com?  smile.gif užsisakiau iš ten kelis kvepaliukus, o poto pririskaičiau blogų atsiliepimų, kad dažnai prekės neatkeliauja ir į laiškus pardavėjai nereaguoja  g.gif


turėjau ir turiu, nes kvepalus pastoviai iš ten siunčiuosi. Kvepalai tikrai originalūs. Siuntunys atkeliauja panašiai per porą savaičių. Visada viskas vyko labai sklandžiai, niekada su jais neturėjau jokio nesusipratimo. Tik tiek, jei kaina viršija 75 lt, tenka turėti reikalų su muitine. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(EDTA67 @ 2014 07 13, 21:41)
Už kokią sumą užsisakėt? Kažin ar nereikės mokėti Jums mokesčių?


Suma lygiai 200 litų, panašu, kad teks mokėti ir mokesčius smile.gif

QUOTE(Geltona * @ 2014 07 13, 21:42)
turėjau ir turiu, nes kvepalus pastoviai iš ten siunčiuosi. Kvepalai tikrai originalūs. Siuntunys atkeliauja panašiai per porą savaičių. Visada viskas vyko labai sklandžiai, niekada su jais neturėjau jokio nesusipratimo. Tik tiek, jei kaina viršija 75 lt, tenka turėti reikalų su muitine. 4u.gif


Gal galite mane apšviesti kokio dydžio mokesčio galiu tikėtis, jei kvepaliukų kaina 200 litų (buteliuko talpa 50 ml.)?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noelė: 13 liepos 2014 - 21:55