Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 223 tema

QUOTE(Thea! @ 2014 06 24, 22:53)
aš jau beveik rašiau klaust, gal kok koduką turit lotuliukas.gif



QUOTE(Audry @ 2014 06 24, 22:58)
As irgi lotuliukas.gif puoliau kuist internete kito koduko ne sale prekem. Deja 50 proc nuolaidai neradau

vakaras...jonines biggrin.gif biggrin.gif 4u.gif soriukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ggrass @ 2014 06 24, 23:14)
Sveikos, padariau TBS užsakymą order placed succsesfully rašo ir Nr yra užsakymo, bet į paštą negaunu ir prie order history neatsiranda. Bet ar gali būti atmestas??


Laisvai biggrin.gif Taigi rašiau šiandien jau, kad man tokia pati situacija, apsipirkinėjimas čia - loterija cool.gif
Atsakyti
Renku iš www.escentual.com 4u.gif
Tik iki 30d. daugumai prancūzų kosmetikos 33% nuolaida. Bioderma, Vichy, Eucerin ir dar daugiau
Biodermos vandens gera kaina gaunasi smile.gif
Siųsiu per Tukį, 6 Lt už kg. Jei susirinks bent kelios norinčios tai tiesiai į LT, dalinsimės 4,95 svarų siuntimą.
Kaunas, galiu persiųsti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ggrass @ 2014 06 24, 22:14)
Sveikos, padariau TBS užsakymą order placed succsesfully rašo ir Nr yra užsakymo, bet į paštą negaunu ir prie order history neatsiranda. Bet ar gali būti atmestas??



Pas mane ir istorijoj yra ir i el pasta gavau
Tai jusiskis greiciausiai bus nepraejes doh.gif
Atsakyti
ESAM JAU 3,DAR BUT GERAI NORS 2 NORINCIOS
renku http://www.escentual.com/ uzsakyma klaipedoj, galiu persiust. Siuntimas i Lietuva 5 svarai. Iki birzelio galo 33% nuolaida prancuziskai kosmetikai: bioderma, la roche, a-derma, avene, vichy, eucerin ir kt.
bent jau mano biodermos kremai cia pigiau iseina nei cococenter. krepseliu laukiu i alinalatakiene@gmail.com

visos akcijos
Atsakyti
Padariau ir aš nemažą TBS užsakymą, lygiai taip pat nesigavo doh.gif bet tai koks pyktis,kad pinigus tai užrezervavo blink.gif parašiau jiems emailą,kad pasiskubintų sutvarkyt šitą reikalą,nes reikia prekių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2014 06 25, 01:17)
Padariau ir aš nemažą TBS užsakymą, lygiai taip pat nesigavo doh.gif  bet tai koks pyktis,kad pinigus tai užrezervavo blink.gif  parašiau jiems emailą,kad pasiskubintų sutvarkyt šitą reikalą,nes reikia prekių biggrin.gif


Ka reiskia nemazas? Kartais dideliu uzsakymu nepraleidzia, jei itaria komercija. As stengiuos vienam uzsakymui nevirsyt 60-70 svaru.
Atsakyti
QUOTE(ggrass @ 2014 06 24, 23:14)
Sveikos, padariau TBS užsakymą order placed succsesfully rašo ir Nr yra užsakymo, bet į paštą negaunu ir prie order history neatsiranda. Bet ar gali būti atmestas??

Abejoju, kad gausit. Praeitais metais pas mane buvo lygiai ta pati situacija ir uzsakymo negavau. Rasiau jiems laiska, patikino, kad toks uzsakymas nepavyko ir parase, kad problema issprende ir kita karta galiu pirkti sekmingai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2014 06 25, 02:17)
Padariau ir aš nemažą TBS užsakymą, lygiai taip pat nesigavo doh.gif  bet tai koks pyktis,kad pinigus tai užrezervavo blink.gif  parašiau jiems emailą,kad pasiskubintų sutvarkyt šitą reikalą,nes reikia prekių biggrin.gif

O jie tą rezervaciją nuims? Ar kreiptis į banką? Ar kreiptis į juos, kad įvykdytų užsakymą.
Atsakyti
Sveikos. Gal patartumėt kur pirkti Littlest Pet Shop, kad siųstų į LT? nuėjau į keletą pardžių, tai arba kosminis siuntimas, arba nesiunčia į LT.
Atsakyti
O TBS galima nauju PA adresu pirkti? bandėt kas?
Atsakyti
QUOTE(ggrass @ 2014 06 25, 08:42)
O jie tą rezervaciją nuims? Ar kreiptis į banką? Ar kreiptis į juos, kad įvykdytų užsakymą.

Dėl rezervacijos panaikinimo reikia kreiptis į banką. Bet ne visada ir ne visi bankai iš karto ją nuima . Jeigu niekur nesikreipsite berods po 21d. pinigai grįš atgal į sąskaitą. TBS parašyti galite, atšaukto užsakymo jie nevykdys, bet gali būti, kad po atsakymo leis jums pirkti jų psl.
Atsakyti