Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 223 tema

Sveiki, mergaitės, gal parekomenduosite, ką perkate iš vokiečių vaistinės pigiau 4u.gif
unserekleineapotheke.de
Neteko nieko dar iš ten rinktis, o praktiškai vaistų nuo peršalimo nei suaugusiems nei vaikui nebeturiu blush2.gif
ai dar mačiau, lyg perkate octenisept - o kodėl jo nebeparduoda LT? g.gif
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2014 07 08, 08:07)
Sveiki, mergaitės, gal parekomenduosite, ką perkate iš vokiečių vaistinės pigiau  4u.gif
unserekleineapotheke.de
Neteko nieko dar iš ten rinktis, o praktiškai vaistų nuo peršalimo nei suaugusiems nei vaikui nebeturiu  blush2.gif
ai dar mačiau, lyg perkate octenisept - o kodėl jo nebeparduoda LT?  g.gif

Viską LT parduoda, bet aš perku daug ką nes kaina gera, o jei kaina ir vienoda tai tikiu, kad vokiečiuos kokybė geresnė smile.gif
O perku nuo kosulio Ambroxol, ACC, ISLA mint ir pan..kainos žymiai geresnės
Yra tema SM apie šią vaistinę, per paiešką paieškokit..tik gal vadinas Aposparer.de, nes toks pavadinimas būdavo
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2014 07 08, 09:07)

ai dar mačiau, lyg perkate octenisept - o kodėl jo nebeparduoda LT?  g.gif


va man irgi įdomu, kodėl jo nebeparduoda pas mus g.gif
Atsakyti
Kaip atkeliauja Boohoo siunta, is pasto lapeli gausiu ar per siuntu tarnybas? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2014 07 08, 08:54)
va man irgi įdomu, kodėl jo nebeparduoda pas mus  g.gif

Bent jau vaistininkė sakė, kad kažkas su tiekėju sutrikę mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2014 07 08, 09:07)
Sveiki, mergaitės, gal parekomenduosite, ką perkate iš vokiečių vaistinės pigiau  4u.gif
unserekleineapotheke.de
Neteko nieko dar iš ten rinktis, o praktiškai vaistų nuo peršalimo nei suaugusiems nei vaikui nebeturiu  blush2.gif
ai dar mačiau, lyg perkate octenisept - o kodėl jo nebeparduoda LT?  g.gif

Man visos vaistines atsake, kiek apskambinau, kad perregistruoja, turetu rugpjucio vidury ar gale atsirasti. Bus matyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linaj @ 2014 07 08, 10:58)
Kaip atkeliauja Boohoo siunta, is pasto lapeli gausiu ar per siuntu tarnybas?  smile.gif


man lpexpress kurjeris pristate
Atsakyti
QUOTE(linaj @ 2014 07 08, 10:58)
Kaip atkeliauja Boohoo siunta, is pasto lapeli gausiu ar per siuntu tarnybas?  smile.gif


Per paštą atkeliauja
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 07 08, 09:37)
Viską LT parduoda, bet aš perku daug ką nes kaina gera, o jei kaina ir vienoda tai tikiu, kad vokiečiuos kokybė geresnė smile.gif
O perku nuo kosulio Ambroxol, ACC, ISLA mint ir pan..kainos žymiai geresnės
Yra tema SM apie šią vaistinę, per paiešką paieškokit..tik gal vadinas Aposparer.de, nes toks pavadinimas būdavo


O idomu, kazka panasaus i vibrocil turi vokieciai, ar ne. Nes pasirodo, ir sito LT jau nebera...
Atsakyti
Ar yra kas bandę pirkti BrandAlley su lietuviška kortele?
Ir gal kas norėtų prisijungti (Vilnius, bet galiu ir siųst)? 4u.gif Kaip suprantu, šiandien ten viskam papildoma 20% nuolaida. Noriu vieno megztuko, bet norėtųsi ir siuntimą 5,95 svaro pasidalint su kuo nors biggrin.gif
Jei kam reiktų pakvietimo, brūkštelkit į AŽ savo el.paštą 4u.gif
www.brandalley.co.uk
Atsakyti
QUOTE(paurelija @ 2014 07 08, 12:36)
Man visos vaistines atsake, kiek apskambinau, kad perregistruoja, turetu rugpjucio vidury ar gale atsirasti. Bus matyt smile.gif


gerai, kad visai nedingo, man kažkaip jis visai neblogas dalykas pasirodė


QUOTE(Jinafire @ 2014 07 08, 13:21)
O idomu, kazka panasaus i vibrocil turi vokieciai, ar ne. Nes pasirodo, ir sito LT jau nebera...


vibrocilis kaip pasirodė blogas vaistas yra
Atsakyti
QUOTE(linaj @ 2014 07 08, 10:58)
Kaip atkeliauja Boohoo siunta, is pasto lapeli gausiu ar per siuntu tarnybas?  smile.gif

Perkate? gal prijungtumete?
Atsakyti