Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 223 tema

QUOTE(Kriiste @ 2014 07 07, 19:40)
tai jei surinkus UK nemokama, o i LT kiek jie ten sveria... manau susitaupo...

Sveria nedaug, bet kartais mėgsta supakuot į milžiniškas dėžes, tai su siuntimu per pirkanglijoje.lt reiktų atsargiai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2014 07 07, 19:49)
Sveria nedaug, bet kartais mėgsta supakuot į milžiniškas dėžes, tai su siuntimu per pirkanglijoje.lt reiktų atsargiai rolleyes.gif


nu su jais gal jo, neperku per juos, tad tokiu problemu neturiu mirksiukas.gif
Atsakyti
merginos ar yra koks kodukas SD? perku uz daugiau nei 100 svaru, bet gaila uz atsiuntima tiek moket.
Atsakyti
QUOTE(ellinga @ 2014 07 07, 19:02)
As liudesy. Javaris uzsidare, crocs.eu nezmoniskas siuntimas, LT parduotuve isitikinimai neleidzia pirkti  biggrin.gif O crocsu reikia  doh.gif Ku daryyyyyt?

Dėl Javario ir aš giliam liūdesy. dėl croksų šiek tiek irgi, su nostalgija kainas prieš metus du atgal prisimenu:) O javario tai žiauriai gaila, amazonas man ne taip gerai:D Bet gal vėl įprasim;)
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2014 07 06, 15:00)
gal galit pasidalinti kur pigiau rasti gerą balansinį dviratuką? Ir apskirtitai, ar pasiteisinatis dalykas, vaikai domisi jais?


savo 3-metei gimtadienio proga nupirkom First Bike, na ir kolkas stovi garaže smile.gif Pabandė, nesigavo, ir kažkaip nebenori. TOliau su savo paspiriamom mašinytėm duodasi.

Šiaip dviratuko dydis jai geras (jos ūgis 93cm). Ėmėm su adapteriais, kurie šiek tiek pažemina dviratuką.
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2014 07 07, 19:49)
Sveria nedaug, bet kartais mėgsta supakuot į milžiniškas dėžes, tai su siuntimu per pirkanglijoje.lt reiktų atsargiai rolleyes.gif


tikrai taip, kažkada gavau vieną ploną kuprinytę didžiausioj dėžėj.
Penkios dėžės kroksų buvo sudėtos kitoj tokio pat dydžio.
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2014 07 06, 17:39)
Teberenku Sportsdirect uzsakyma,Kaunas.
Kitur siunciu pastu 4u.gif

Dar teberenku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzhe @ 2014 07 07, 16:55)
Geruliai tie medinukai balansiukai wub.gif

BMW dviratukų yra ir Amazon.de mirksiukas.gif Baisios jų kainos doh.gif Bet tikrai verti dėmesio daikčiukai wub.gif Aš pirkau UK eBay už 129 GBP
http://www.amazon.de...ds=bmw kidsbike

Kainyte tai tikrai blink.gif bet gi norisi g.gif nors tu ka doh.gif biggrin.gif jus nauja pirkot ?
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2014 07 06, 16:00)
gal galit pasidalinti kur pigiau rasti gerą balansinį dviratuką? Ir apskirtitai, ar pasiteisinatis dalykas, vaikai domisi jais? Ir, dar labai reikia keturračio ar motociklo, gal galit patart į kokius ir kur dairytis ax.gif  Ačiū 4u.gif


nerealus dalykas thumbup.gif
mes savo berniukui nupirkom pernai tai nei siemet nei pernai jokio kito dviracio negalim ipirsti , visi stovi ir dulka smile.gif . Jau mazas baveik (reikes kazkaip ieskoti iseities paaukstinti sedyne, nes jau maksimumas biggrin.gif ) bet pats mylimiausias.
Mes pirkom Kaune pas Zuikaaa prekiautoja. Ir musu yra metalinis. I medini man akis nekrypo, labai jau nepatikimai man jie atrodo. Ir beja mazesni.
Atsakyti
Sveikos,
Gal kas mate, kur tokias Nessi firmos basutes galima nusipirkti Vilniuje, gal kas uzmate gariunuose kokiuose:) Galvoju ar cia siustis ar cia apsimoka Lietuvoje paieskoti:)

user posted image
Atsakyti
body shop - truksta keliu svaru iki nemokamo siuntimo smile.gif gal kas norite vilniuje prisijungti? smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Ačiū už nuomones apie dviratuką 4u.gif
Turiu klausimą toms, kurios užsakinėja per Tukį Asda maistą - na, ta nemokama užsakymo paslauga. Pirmą kartą sumąsčiau ir aš pasinaudoti. Užsakiau birželio 12 d. žadėjo tą pačią dieną papildyti užsakymą...iki šiol dar vis kaip suprantu jo nepristatė g.gif Ar visuomet taip ilgai užtrunka kol Lina nuperka?
Atsakyti