Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 223 tema

Sveikos merginos,

Gal planuojate uzsakyma is
www.akamuti.co.uk ? ax.gif
Atsakyti
sveiki,
gal kas naudojat yra kazkokios serveteles rubams plaut, gal naudojat, kur perkat? ax.gif
ir kazi a cia gera kaina?
tabletes
Atsakyti
rytoj uzsisakysiu is TBS kremuka, tai prijungciau norincias is Kauno-galiu ir persiusti jei nedaug mirksiukas.gif taikysiu koduka 40 proc ir sale 4u.gif
ir is everything5pounds.com po naujienu ikelimo- po 26 manau tikrai susirinks 4u.gif rasykite alinuska@bamba.lt su tvarkingais krepsiukais-pageidautina seb bankas
Atsakyti
QUOTE(darlia25 @ 2014 06 24, 21:23)
rytoj uzsisakysiu is TBS kremuka, tai prijungciau norincias is Kauno-galiu ir persiusti jei nedaug  mirksiukas.gif taikysiu koduka 40 proc ir sale  4u.gif
ir is everything5pounds.com po naujienu ikelimo- po 26 manau tikrai susirinks  4u.gif rasykite alinuska@bamba.lt su tvarkingais krepsiukais-pageidautina seb bankas

o ne sale prekems irgi taikomas 40 proc ?
Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2014 06 24, 21:34)
o ne sale prekems irgi taikomas  40 proc ?

man atrodo viskam-iveskite 19804 ir paziurekite ar jusu norimoms bus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(darlia25 @ 2014 06 24, 21:42)
man atrodo viskam-iveskite 19804 ir paziurekite ar jusu norimoms bus  mirksiukas.gif

taiko net 50 , ui kaip fainai, prisijungsiu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, TBS Paypal ar kortele atsiskaitinėjat? Senokai pirkau, tai nenoriu užkibti dabar. smile.gif
Atsakyti
Gal dar būtų norinčių jungtis prie užsakymo iš www.cocooncenter.co.uk ?
Noriu pirkti rytoj. Trūksta 50 eurų iki nemokamo siuntimo... Jonava. Į kitus miestus galiu persiųsti. Pageidautina bankas Swed.
Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2014 06 24, 22:03)
taiko  net  50 , ui kaip fainai, prisijungsiu  4u.gif

nusisnekejau, taiko 40 ir ne sale 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2014 06 24, 22:50)
nusisnekejau, taiko  40 ir ne sale  4u.gif

aš jau beveik rašiau klaust, gal kok koduką turit lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2014 06 24, 21:53)
aš jau beveik rašiau klaust, gal kok koduką turit lotuliukas.gif

As irgi lotuliukas.gif puoliau kuist internete kito koduko ne sale prekem. Deja 50 proc nuolaidai neradau
Atsakyti
Sveikos, padariau TBS užsakymą order placed succsesfully rašo ir Nr yra užsakymo, bet į paštą negaunu ir prie order history neatsiranda. Bet ar gali būti atmestas??
Atsakyti