Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 223 tema

Ačiū jums labai už pasidalijimą 4u.gif jei dar kuri galit savo rekomendacijas įkelti - mielai priimsiu mirksiukas.gif
O kaži toks http://www.sport-tie...ng-KSW-8718-300 berniukui apie 90 cm. ūgiui nedidelis būtų g.gif Pagal amžių kaip ir tinka, tik jis mano smulkutis ax.gif nors nesinori kad tik šiai vasarai būtų, norisi kad ir kitioems metams tiktų. Ar jie nesunkūs vaikams?
Papildyta:
Ir šis nieko atrodo ir kojytėms pasidėt vietos yra http://www.sport-tie...KSW-T04050-5010 g.gif gal net geresnis už pirmą g.gif
Atsakyti
Gal zinote kaip su Pierre Cardin dydziais is SD? Ar labai didinti? Kazin ar tiktu S/M nesiojanciam XS? unsure.gif
Atsakyti
Vyriskos maikes atitiko dydi.
Atsakyti
QUOTE(MamaEma @ 2014 07 07, 10:41)
Gal zinote kaip su Pierre Cardin dydziais is SD? Ar labai didinti? Kazin ar tiktu S/M nesiojanciam XS?  unsure.gif

Oi, turime daugybę PC palaidinių iš SD. Paprastos palaidinės tai tokios ilgokos pas mus, o Polo marškinėliai po skalbimo daugiau į plotį išsitampo. Galėčiau pamatuoti. Turim S ir M dydžių. ax.gif
Atsakyti
Aciu uz atsakymus 4u.gif Emiau 2 skirtingus dydzius, matuosimes ir ziuresim kuris tiks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2014 07 07, 07:58)
Ačiū jums labai už pasidalijimą 4u.gif jei dar kuri galit savo rekomendacijas įkelti - mielai priimsiu mirksiukas.gif


Mano sūnus antri metai važinėja su BMW balansinuku smile.gif Gėris jo dar ir tame, kad reikalui/norui esant galima uždėt pedalus ir bus minamas dviratukas smile.gif Čia jau pačio gamintojo taip sugalvota thumbup.gif
Pirmas mūsų balansinis buvo medinukas, leeeeedas dviratukas wub.gif Dar ir dabar turi, kartais išsitraukia apsukt ratuką, bet jau per mažas jam biggrin.gif
Mūsų BMW-ukas senesnio modelio, bet principas tas pats mirksiukas.gif
Naujas modelis atrodo taip wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(MamaEma @ 2014 07 07, 09:41)
Gal zinote kaip su Pierre Cardin dydziais is SD? Ar labai didinti? Kazin ar tiktu S/M nesiojanciam XS?  unsure.gif

Maniškiui PC maikės nepatiko, sakė, į skurlius panašios pagal savo sudėtį ir tamprumą, Tempiasi, nusitampo, nekokios maikės. Dydžiai atitinka
Atsakyti
Gal kas galėtų pasidalinti patirtimi apie grąžinimą SportsDierct'ui? Jei supainioti dydžiai (užsakytas L, o gautas M), ar jie kompensuoja siuntimo atgal išlaidas? Kokiu būdu - siųsti jiems pašto čekio kopiją meilu? Jei kartu su supainiota preke išsiųsčiau ir keletą kitų prekių, kurios man netiko, nors dydžiai teisingi - ar tokiu atveju pašto išlaidas kompensuotų? iš anksto ačiū už atsakymą.
Atsakyti
Gavau siunta su daug gerybiu smile.gif
Yra kelios laisvos pakuotes Equazen baby ir 1 vnt. 360 kaps. nuo 5 m.
Jei kam reikia,rasykit i az 4u.gif
Atsakyti
Gal kas Klaipedoj renka SD uzsakimeli, prisijungciau su mazu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vavute11 @ 2014 07 07, 11:18)
Gal kas Klaipedoj renka SD uzsakimeli, prisijungciau su mazu  4u.gif

Aš irgi turiu porą daiktų. Galėčiau užsakyti , bet būtume tik dviese..
Atsakyti
Mes vyrui pirkom PC S dydžio megztuką, tai realiai atsiuntė didesnį M ar net L, o toks gražus....sunkiai ten su tais dydžiais. Jei nėr komentarų tai ir nepataikau.
Atsakyti