Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 223 tema

QUOTE(tuke @ 2014 07 04, 19:10)
HM arba clothingattesco.com, dar gymbore esu emusi  4u.gif

O gal yra kažkoks specialus užrašas, kad žinot jog liesam vaikui? Iš Tesco siuntėmės, užpakaliai 2 tilptų tikriausiai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Loora @ 2014 07 04, 20:16)
O gal yra kažkoks specialus užrašas, kad žinot jog liesam vaikui? Iš Tesco siuntėmės, užpakaliai 2 tilptų tikriausiai  doh.gif


As Matalane dzinsiukus radau tinkancius savo kudenai - bet siaip dazniausiai perku ir nesu siaurint VISKA 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Loora @ 2014 07 04, 19:16)
O gal yra kažkoks specialus užrašas, kad žinot jog liesam vaikui? Iš Tesco siuntėmės, užpakaliai 2 tilptų tikriausiai  doh.gif


žiūrėkit, kad "skinny" būtų užrašyta wink.gif
Atsakyti
MOTHERCARE labai geras išpardavimas bigsmile.gif

2 užsakymus pavariau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tuke @ 2014 07 04, 20:10)
HM arba clothingattesco.com, dar gymbore esu emusi  4u.gif

HM visos labai placios, visos siaurintos pas mus abiem vaikams doh.gif
clothingat tesco tokios ant ribos prie kritimo biggrin.gif is siauresniu turejom is www.pumpkinpatch.co.uk, bet ziurekit ir ugio lentele, jei pirksit, kiek didinti rubai g.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2014 06 29, 10:48)
Planuoju užsakinėti iš Zara.co.uk, trūksta iki nemokamo shipo, mielai priimčiau. Dabar ten SALE, tik kad dydžių mažai belikę. Siūsiuosi per Tukį
Kadangi mano norima prekė ne iš SALE, galiu palaukti keletą dienų smile.gif

Vis dar renku
Atsakyti
QUOTE(Loora @ 2014 07 04, 19:16)
O gal yra kažkoks specialus užrašas, kad žinot jog liesam vaikui? Iš Tesco siuntėmės, užpakaliai 2 tilptų tikriausiai  doh.gif


GAP tikrai turi kudiems berniukams ir mergaitems mirksiukas.gif Turit rinktis tuos prie kuriu parasyta SLIM mirksiukas.gif Sis zodelis butent ir parodo, kad yra liekniems vaikams smile.gif
Yra ir H&M, ir Next keletas modeliuku kudiems berniukams, bet tikrai ne visi. Gymboree dazniausiai rubeliai platesni/didesni, tai butinai ziurekit, kad butu SLIM, jei ne, tuomet tijrai netiks.
Jei berniukas didesnis(8/9 m. ir daugiau) tai siauri dzinsiukai yra Abercrombie&Fitch mirksiukas.gif
Jei LT pirkt, tai as nelabai zinau kur blush2.gif Drauge kartais savo 6 m. sunui randa Sepaloj, Lindex'e smile.gif

QUOTE(EirJ @ 2014 07 04, 19:50)
žiūrėkit, kad "skinny" būtų užrašyta wink.gif


Skinny nebutinai bus kudiems schmoll.gif Jie paprastai normaliems(regular) vaikams, tiesiog siaurejantys. O juosmuo siuo atveju neorientuotas i kudus vaikucius mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2014 07 04, 21:47)
MOTHERCARE labai geras išpardavimas  bigsmile.gif

2 užsakymus pavariau lotuliukas.gif

rodom, rodom ka uzmatet mirksiukas.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Laba,
perziurejau puslapius, lyg ir neradau...

ar niekas nerenka http://www.cocooncenter.co.uk?

Atsakyti
QUOTE(ladybird4 @ 2014 07 05, 10:14)
Laba,
perziurejau puslapius, lyg ir neradau...

ar niekas nerenka http://www.cocooncenter.co.uk?

24 psl. Galla siūlosi parinkti.
Atsakyti
Gal kas Klaipedoje ar aplink noretu prisijungti g.gif arba mane priimtu su 5-6 prekem (maikutes)
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mazyte @ 2014 07 05, 13:45)
Gal kas Klaipedoje ar aplink noretu prisijungti  g.gif  arba mane priimtu su 5-6 prekem (maikutes)
4u.gif


prisijungt kur ? g.gif
Atsakyti