Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 223 tema

Laba, mergynos koks ten yra mytoys.de kodas pirmam siuntimui ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 07 02, 14:46)
tai va as ta zinau, bet kai mokejau - nera tokio pasirinkimo, kaip budavo anksciau - ten leidzia pasirinkt tik kortele, is kurios noriu moket, bet viena yra pasibaigus, o kita, kuria ir moku, jokiu konvertavimo pasirinkimo galimybiu g.gif


kažkada seniai aš buvau prikabinus kortelę, tai jei neleido irgi rinktis kurso.
Nežinau, ar dabar kas pasikeitė, ar liko kažkokios kortelės, kurioms galioja tik paypal kursas
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 07 02, 13:46)
tai va as ta zinau, bet kai mokejau - nera tokio pasirinkimo, kaip budavo anksciau - ten leidzia pasirinkt tik kortele, is kurios noriu moket, bet viena yra pasibaigus, o kita, kuria ir moku, jokiu konvertavimo pasirinkimo galimybiu g.gif



Pridejus nauja kortele, vel nuskaito paypal kursu
As pernai vasara keiciausi korta, tai vel is naujo reikejo padaryti nustatyma, paskui jau automatiskai banko kursas einasi

Man pernai liepos men leido, netikiu, kad kazkas pasikeite ir neleidzia nustatyt
Tik tai paslepta mirksiukas.gif
Kita karta , kai darysi mokejima, man parasyk ar paskambink, padesiu
nustatyt
Atsakyti
Sveikos merginos,

Ieškau savo pupai stalo žaidimukų pigiau ir randu amazon.com su prierašu:
Price: $18.56 & FREE Shipping on orders over $35.
Ir kiek nesuprantu - čia siuntimas tik US nemokamas ar ir man atsiųs? niekaip nerandu kur nusistatyti šalį LT... gal kas pagelbės blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2014 07 02, 15:08)
ar  liko kažkokios kortelės, kurioms galioja tik paypal kursas


apie tai net nepagalvojau...

QUOTE(lina0612 @ 2014 07 02, 15:35)
Pridejus nauja kortele, vel nuskaito paypal kursu
As pernai vasara keiciausi korta, tai vel is naujo reikejo padaryti nustatyma, paskui jau automatiskai banko kursas einasi

Man pernai liepos men leido, netikiu, kad kazkas pasikeite ir neleidzia nustatyt
Tik tai paslepta mirksiukas.gif
Kita karta , kai darysi mokejima, man parasyk ar paskambink, padesiu
nustatyt


taigi va kad jau ne pirma tikrai kortele keiciau ir anksciau nebuvo problemu - gi nebesu naujoke tuose reikaluose, bet dabar ne sweed banko kortele ir tikrai kazkas kitaip, aisku ir ebay puslapis pasikeites, nebereik nieko ten suvedinet - imi ir apmoki doh.gif
Atsakyti

QUOTE(Aujusa @ 2014 07 02, 15:05)
Gal kam  bus aktualu  4u.gif ,
iki liepos 7d perkant dvejus akinius , vieni nemokamai zennioptical.com (graužiuosi nagus, kaip tik neseniai dvi poras pirkau  biggrin.gif )


Dėkui, labai aktualu 4u.gif Gal pasakytumėt ar jie kodą turi į emeilą atsiųst? Nes jau pora valandų praėjo ir neatsiunčia g.gif
Atsakyti
Gal teko kazkam pirkti FANOLA plauku prieziuros priemones arba zinot is kur galima parsisiusti? 4u.gif
Nerandu nieko doh.gif
Atsakyti
Gal kas turintis anglijos nuomos adresiuka ir mylimiausia kortele parinktu is adidas.co.uk[FONT=Arial][SIZE=7] ax.gif
mielai prisijungciau 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,

renku užsakymą iš violey.com Kaune (galiu nedidelius persiųsti).
Rinksiu iki nemokamo siuntimo t.y. 340 EUR. Surinkus iškart užsakau smile.gif

Kadangi yra 30 kg siuntimo apribojimas, tai noriu įtilpti į svorio limitą. Tad prašau nesiųskite labai sunkių daiktų. Kai susidėsite visą krepšiuką maždaug pasiskaičiuokit kiek sveria viskas. Paprasčiau sakant 1 kg vertė turi būti 10-11 EUR arba daugiau smile.gif Ačiū!

Jei norite prisijungti - lauksiu krepšiukų į nora (eta) resvera.lt wink.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2014 07 02, 13:53)
O pirmam temos psl nebandėt pažiūrėt? biggrin.gif

Susiradau pati.
Atsakyti
Gal kas perkate is mangooutlet? 4u.gif prisijungciau. I az.temos neseku 4u.gif
Atsakyti
Kaunietes gal kas perkate is mytoys.de[B] prisijungciau su vienu diakteliu smile.gif

patuksenkite i AZ 4u.gif
Atsakyti