Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 223 tema

Neuzilgo, kol nedingo is krepsiuko prekes, pirksiu SD. Priimciau kokias 3 mergaites su nedideliais krepsiukais, siuntimo islaidoms pasidalinti. Marijampole, galeciau persiusti mirksiukas.gif
Atsakyti
Uzsakineisu TBS 40% sale prekems siusiu per Tuki 1.50gbp/kg, Kaunas galiu persiust i kita miesta 4u.gif su tvarkingu krepseliu laukiu (nurodykit nika tel.nr miesta) jurgita.karpiniene@gmail.com
Atsakyti
Laba diena,
Gal kas galite pakonsultuoti apie next.com.uk kaip pirkti? ar jie siuncia į Lietuvą? mokėčiau uk korta, ar jai nesiuncia į lietuvą adresas gali būti nuomotas?
Atsakyti
Ech, labai neblogos bodyshopo kainos, bet pradedu nemylėti aš jų schmoll.gif Pamėginau pirkti, pinigai rezervuoti, krepšelis išsituštino, bet nei patvirtinimo laiško nėr, nei prie užsakymų istorijos tuščia mad.gif Anksčiau būdavo be problemų, kaip jie mane nervina, loterija pasidarė pas juos pirkt doh.gif

Kiaulės cool.gif biggrin.gif
Atsakyti
Dar kvieciu mergaites jungtis prie Sportsdirect siuntimosi,Kaunas.Kitur siusiu pastu 4u.gif

Me2za,ir HM taip pat daro,irgi kiaules doh.gif Uzsaldo pinigus,paskui vel nuskaiciuoja dar karta doh.gif
Atsakyti
Bandysiu TBS loterijoj ir aš sudalyvauti biggrin.gif

Junkitės kas norit, Kaunas-Garliava-Domeikava. Siųskit tvarkingus krepšius, su savo info (tel.nr.,nikas) į el.paštą: ugaguga@gmail.com Siuntimo kaina 6lt/kg.
Papildyta:
QUOTE(me2za @ 2014 06 24, 16:10)
Ech, labai neblogos bodyshopo kainos, bet pradedu nemylėti aš jų schmoll.gif Pamėginau pirkti, pinigai rezervuoti, krepšelis išsituštino, bet nei patvirtinimo laiško nėr, nei prie užsakymų istorijos tuščia mad.gif Anksčiau būdavo be problemų, kaip jie mane nervina, loterija pasidarė pas juos pirkt doh.gif

Kiaulės cool.gif  biggrin.gif

kvailas klausimas, bet tai kaip čia bus toliau? Prekių išpirko ar kodėl taip? Tikrai negražu unsure.gif
Atsakyti
ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Questa: 24 birželio 2014 - 16:26
QUOTE(Rutele_S @ 2014 06 23, 20:35)
aciu, kai kur jau ziurejau, norejau dar geresnem kainom biggrin.gif
o klausykit kaip is tos zulily pirkimas vyksta? ta prasme, reikia uk adresu ar siuncia i lt tiesiai?


Gaila, kad Zulili nebeileidzia siusti tiesiai i LT - ten kartais labai stilingu drabuzeliu ir zaislu buna.
Specialiai per acounta pasiziurejau - dar 2012-2013 pirkdavau tiesiai...
Gal kas bandete sistema "apgauti", kad siustu i LT? Ta prasme rinktis Anglija, o po to rasyti LT?
Atsakyti
pirksiu is mytoys.de, gal bus norinciu prisijungt klaipedoje ar aplink?
Atsakyti
Gal kas matet, kur gaunasi geriausia kaina EQuazen eye Q zuvu tauku (3-meciams)?
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2014 06 24, 16:51)
kvailas klausimas, bet tai kaip čia bus toliau? Prekių išpirko ar kodėl taip? Tikrai negražu unsure.gif


Šiaip nori priima korteles, nori nea, aš taip įsivaizduoju, kad pas juos sistema stringa ar kaip čia pasakius g.gif Nes anksčiau apsipirkinėjau be problemų, vieną kartą nepraėjo užsakymas, parašiau su klausimu kas ir kaip rolleyes.gif Atrašė, kad sutvarkė sistemą ir vėl galiu pirkt, niu apsipirkau prieš Kalėdas biggrin.gif Dabar vėl pastrigau doh.gif

Ai, ir nereik cool.gif

MARKS and SPENCER SALE 4u.gif Labai geros kokybės rūbeliai, ypač apatiniai 4u.gif Nuo 50 svarų nemokamas UK siuntimas thumbup.gif Nes lyg anksčiau visada buvo mokamas g.gif Nusiaubiau iš apmaudo dėl TBS lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo me2za: 24 birželio 2014 - 17:17
Labas merginos 4u.gif Tikiuosi cia pataikiau biggrin.gif ar darot kas uzsakymus is Mango outlet ?
Atsakyti