Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 223 tema

QUOTE(debesiuke:) @ 2014 06 30, 15:37)
Kad lyg ankščiau merginos diskutavo, kad parinkus LT adresą, jie kainas automatiškai  perskaičiuoja į eurus. Eurais gaunasi brangiau, bent jau dabar krepšely esančios prekės  ax.gif Ir siųsti galima max 10 prekių, tai labai didelės kompanijos nepririnksi irgi. Tai manau, kad per UK turėtų gautis pigiau. Nors tie kombiai, jaučiu nėra labai jau lengvi smile.gif
Paprotinkit merginos dažniau perkančios  ax.gif  Nes iš tos pardos imsiu pirmą kartą

man atrodo neberiboja jie kiekio. man gavosi apie 1 eur brangiau, bet tiesiai i LT
Atsakyti
Boohoo neberenku
Kompanija turiu smile.gif
Beje šiandien radau, kad nuo 25eurų nemokamas siuntimas LT, tai taip ir siųsiuos. Bet prie sąlygų rašo max 10. Nežinau , netikrinau ar leidžia viršyt.
dar su SUMMER2014 kodu -20proc, bet man netaiko. Tai gal galioja tik UK ribose, arba tik ne sale. Jei kam pritaikys, parašykit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(debesiuke:) @ 2014 06 30, 17:26)
Boohoo neberenku
Kompanija turiu smile.gif


nespejau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ggrass @ 2014 06 30, 12:41)
Labas, ar SD su grąžinimu nebūna bėdų? Ir dar: ar pasitaiko dažnai, kad būtų papildoma nuolaida? Ačiū


laba, dėl nuolaidos nežinau, bet dėl grąžinimo nėra problemų: gavau prekę su defektu, išsiunčiau atgal ir prie grąžinimo lapo prisegiau siuntimo išlaidas parodantį čekį. Grąžino visą sumą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wenera @ 2014 06 30, 17:41)
laba, dėl nuolaidos nežinau, bet dėl grąžinimo nėra problemų: gavau prekę su defektu, išsiunčiau atgal ir prie grąžinimo lapo prisegiau siuntimo išlaidas parodantį čekį. Grąžino visą sumą  smile.gif

o aš vienoj siuntoj gavau 3 brokuotas prekes, gražino ir net neprašė atsiųsti atgal
Atsakyti
o as gavau brokuota sijona (stipriai brokuota) - nesiteikia net atsakyt, parasiau 3 emailus - jokiu atsakymu... Kur jus siuntet nusiskundimus?
Atsakyti
Gal butų norinčių jungtis prie www.szkla.com ?
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 06 30, 18:13)
o as gavau brokuota sijona (stipriai brokuota) - nesiteikia net atsakyt, parasiau 3 emailus - jokiu atsakymu...  Kur jus siuntet nusiskundimus?

pildziau forma ju puslapyje..atrsaše po geru 4 dienu, kad grazino pinigus (bet per ta laika dar facebooke pasiskundziau )
Atsakyti
Sakykit, tą 20% nuolaidą drabužiams/avalynei Amazon tik co.uk galima gauti?
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 07 01, 08:23)
pildziau forma ju puslapyje..atrsaše po geru 4 dienu, kad grazino pinigus (bet per ta laika dar facebooke pasiskundziau )

man del sumaisyto dydzio irgi nesiteikia parasyt
Atsakyti
mergaites, gal kuri turit liapko kilimeli, kaip tik domiuosi juo del nugaros skausmu, labai jau isgirtas, tik lt kaina aisku kaip visada uzkelta, gal teko siustis 4u.gif
Atsakyti
Kadangi mažai ir retokai užsakinėju iš užsienio, tad norėjau paklaust, ar verta rizikuot užsisakyt iš amazon.de batelius, kurių reikia kitam savaitgaliui? (13 dienai) Pagal idėją rašo, kad pristatymas 5-7 dienos, aišku, būtų įtampos, bet turėtų spėti. biggrin.gif Taigi, ar atitinka, ar nevėluoja siuntinukai iš ten? Be to, ar teisingai supratau, kad siuntimas 7.50euro? (vokiečių k. nei bumbum, o google vertėjas taip išverčia, tai kartais atrodo, kad ir su lietuvių k. man prastai lotuliukas.gif )
Atsakyti