Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 223 tema

QUOTE(Varikė @ 2014 06 26, 19:53)
Atiduoda DPD, tai pristatymas užtrunka min 2 d.d. nors siuntinys Vilniuje. Skambinau į Dhl , tai sakė, nespėja, jie vežioja tik express siuntas, o SD atiduoda DPD.

Bet cia gal tik Vilniuj taip? smile.gif Man,Kaune, SD atveze DHL
Atsakyti
QUOTE(simpa @ 2014 06 26, 15:40)
Merginos, klausimas ne apie internetines parduotuves  biggrin.gif Kur,Kaune, galima nusipirkti tu dideliu turginiu tasiu? Reikia suruost siuntini i UK

Bazėje įvairaus dydžio esu mačiusi galiniuose sandėliuose netoli Sanitex'o maždaug 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo turlaurita: 26 birželio 2014 - 19:53
QUOTE(simpa @ 2014 06 26, 20:04)
Nepigiau. Visokiu menkniekiu prisipirko ir dovanu gavo  sio bei to. Nes atvyko i LT po metu pertraukos, plius atsiveze savo naujagyme visiem parodyti ir tuo paciu paatostogauti smile.gif Tai i masina niekaip ir netilps, nes is UK vezesi ir vezimukus vaiko ir t.t. Viska ta pati ir atgal vesis smile.gif papildomiem daiktam vietos ner  lotuliukas.gif

sudauzet viltis, kad gal kazkas pigiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ellinga @ 2014 06 26, 20:15)
Gal turit minciu kur uzsakyt play doh dantista, kad gaut per 2 sav?

http://www.mytoys.de...2.29.28/2398732
Atsakyti
QUOTE(Lagūna @ 2014 06 26, 12:29)
Gal kuri perkate iš Mangooutlet parduotuvės. Neblogos dabar nuolaidos.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Varikė @ 2014 06 26, 19:53)
Atiduoda DPD, tai pristatymas užtrunka min 2 d.d. nors siuntinys Vilniuje. Skambinau į Dhl , tai sakė, nespėja, jie vežioja tik express siuntas, o SD atiduoda DPD.

tai kas čia per mitai kad per 6 dienas ateina? blush2.gif nes jau dabar yra vienuolikta diena unsure.gif tai jei jau vilniuj,tai tik kokį pirmadienį ar antradienį gausiu ax.gif ot bambeklė biggrin.gif

gavau iš tbs 10$ dovanų kodą, tai turbūt čia nesisumuoja? g.gif
Atsakyti
QUOTE(simpa @ 2014 06 26, 20:19)
Bet cia gal tik Vilniuj taip? smile.gif Man,Kaune, SD atveze DHL


Man paskutiniu metu, tik DPD veža g.gif
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2014 06 26, 21:23)

Aciu. Ne visi akli mato, darem is ten uzsakyma ir neradau doh.gif
Atsakyti
Merginos, o mytoys kaip geriau mokėt paypalu ar paprastai kortele?
Atsakyti
QUOTE(ellinga @ 2014 06 26, 20:15)
Gal turit minciu kur uzsakyt play doh dantista, kad gaut per 2 sav?


Man tik viena mintis - medžiot Lietuvoj nuolaidas biggrin.gif Na kad ir Senukuose pvz kai būna 30 proc daugumai prekių 4u.gif
Atsakyti
Gal kas galit atsiųst pakvietimą į feelunique? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2014 06 26, 23:47)
Man tik viena mintis - medžiot Lietuvoj nuolaidas biggrin.gif Na kad ir Senukuose pvz kai būna 30 proc daugumai prekių 4u.gif

Idomu kokia tikimybe per sias 2 savaites sulaukti g.gif radau vienoje internetineje pardeje LT, kad dar turi, siandien reikes pasiskambinti
Atsakyti