Įkraunama...
Įkraunama...

Madeira autobusu

QUOTE(ENR @ 2014 07 23, 17:54)
Fantastiska kelione, jus tikros saunuoles!!  4u.gif  Labai idomu skaityti Jusu reportazus. Linkiu kuo daugiau kelioniu, ir kad toliau taip graziai mums jas aprasytumet wink.gif
P.S Finaline nuotrauka tokia, kaip as ir isivaizduoju Madeira!  thumbup.gif    wub.gif


Ačiū už gražius žodžius. 4u.gif Tuomet tikrai atsiranda stimulas rašyti. smile.gif

Vieta, kur fotografavau finalinę nuotrauką, tikrai wub.gif . Gamtos ir žygių mylėtojams tikrai rekomenduoju aplankyti Madeiros salą. 4u.gif
Atsakyti
Čia yra kažkieno asmeninis sandėliukas su visomis Madeiros levadomis, trumpais jų aprašymais (vokiečių kalba) ir nuotraukomis. Gal kam pravers. 4u.gif

Ir tas pats pagal teritorijas.
Atsakyti
linole, fantastiška kelionė wub.gif Ačiū, kad dalinatės 4u.gif

Skaitau Jūsų patrepsėjimus ir negaliu atsistebėti kruopščiu planavimu, ypač kai aš visuomet planavimą palieku paskutinei minutei..

Truputį ne į temą, bet noriu pasiteirauti, kokiu GPS naudojatės?

Su nekantrumu lauksiu tolimesnių trepsėjimų!
Atsakyti
QUOTE(Lhasa @ 2014 08 07, 17:10)
linole, fantastiška kelionė  wub.gif  Ačiū, kad dalinatės 4u.gif

Skaitau Jūsų patrepsėjimus ir negaliu atsistebėti kruopščiu planavimu, ypač kai aš visuomet planavimą palieku paskutinei minutei..

Truputį ne į temą, bet noriu pasiteirauti, kokiu GPS naudojatės?

Su nekantrumu lauksiu tolimesnių trepsėjimų!


Ačiū, kad skaitėte ir smagu, jei patiko. 4u.gif smile.gif

Dėl planavimo, jau minėjau ne kartą, kad keliaujant visuomeniniu transportu esu priversta planuotis smulkiai. Juk minutę į autobusą nespėsi - ir gali griūti visos dienos planas. drinks_cheers.gif

Dėl GPS, keliautojai rekomendavo programėlę mobiliajam telefonui http://maps.me/en/home Turiu ir google maps. Bet visai patiko mano nurodyti mapswithme, tai tik tą vieną ir naudojau. Turiu nemokamą versiją. Ji mažai ką duoda (pvz., paieška, favoritais neleidžiama naudotis). Bet pasižiūrėti, kur esi, kur suki, kur koks kelias ar takelis sočiai užtenka. Visuomeniniu keliaujant sužymėtos stotelės. Kai kuriose vietose rodė, net kokie autobusų numeriai stoja. Bet ne visur.
Atsakyti
Sveiki, labai apsidžiaugiau radusi Jūsų reportažą, nes skaitydama Jūsų išsamius įspūdžius Madeiroje pabuvojau antrą kartą. Gera buvo prisiminti, tai, kas dar nespėjo išblėsti, nes salą įsimylėjau iš karto. Įdomu, tai, kad keliavau savaite ankščiau nei Jūs ir i Pico Ruivo žingsniavau su tuo pačiu Igoriu iš QualisPresenca. drinks_cheers.gif Tiesa, dar su juo vykau į dienos turą po salą, taigi tik paantrinti galiu, kad labai dėmesingas ir galantiškas gidas. Kadangi keliavome trise ir gidas, tai taip atsipalaidavome ir užsimiršome, jog ekskursuojame, kad grįžome ženkliai vėliau nei priklausė. Taigi jeigu neturite savų planų keliaujant, tikrai rekomenduoju šią agentūrą. 4u.gif

Sėkmės Jums ir kitose Jūsų kelionėse, kaip supratau jos jau yra Jūsų planuose. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sharman @ 2014 08 09, 17:43)
Sveiki, labai apsidžiaugiau radusi Jūsų reportažą, nes skaitydama Jūsų  išsamius įspūdžius Madeiroje pabuvojau antrą kartą. Gera buvo prisiminti, tai, kas dar nespėjo išblėsti, nes salą įsimylėjau iš karto. Įdomu, tai, kad keliavau savaite ankščiau nei Jūs ir i Pico Ruivo žingsniavau su tuo pačiu  Igoriu iš QualisPresenca.  drinks_cheers.gif  Tiesa, dar su juo vykau į dienos turą po salą, taigi tik paantrinti galiu, kad labai dėmesingas ir galantiškas gidas.  Kadangi keliavome trise ir gidas, tai taip atsipalaidavome ir užsimiršome, jog ekskursuojame, kad grįžome ženkliai vėliau nei priklausė. Taigi jeigu neturite savų planų keliaujant, tikrai rekomenduoju šią agentūrą. 4u.gif

Sėkmės Jums ir kitose Jūsų kelionėse, kaip supratau jos jau yra Jūsų planuose. 4u.gif


Ačiū. 4u.gif

Tad tikrai drąsiai galime daryti reklamą QualisPresenca ir paskatinti žmones keliauti su jais. drinks_cheers.gif
Mes kai nuėjome į agentūrą pasiteirauti dėl kelionės, sakė, kad neseniai buvo žmonės iš Lietuvos. Gal būt tai apie jus? smile.gif

Mano būsimoms kelionėms planų yra. Bandysim šturmuoti į Madeirą labai panašią salą. Tikiuosi, nusivilti nereiks. smile.gif
Ir pageidavimą kitų metų vasarai (mini kelionei) šiandien išgirdau. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linole: 09 rugpjūčio 2014 - 21:29
QUOTE(linole @ 2014 08 09, 21:27)
Ačiū.  4u.gif

Tad tikrai drąsiai galime daryti reklamą QualisPresenca ir paskatinti žmones keliauti su jais.  drinks_cheers.gif
Mes kai nuėjome į agentūrą pasiteirauti dėl kelionės, sakė, kad neseniai buvo žmonės iš Lietuvos. Gal būt tai apie jus?  smile.gif

Mano būsimoms kelionėms planų yra. Bandysim šturmuoti į Madeirą labai panašią salą. Tikiuosi, nusivilti nereiks.   smile.gif
Ir pageidavimą kitų metų vasarai (mini kelionei) šiandien išgirdau.  biggrin.gif


Gerb.linole. Keliavau kartu ir aš šį vakarą.
Net vakarienę pamiršau,bet ir neišalkau beskaitydama ir nuotraukas žiurėdama.Visą vakarą negalėjau atsitraukti nuo kompiuterio.Skaičiau net išsižiojusi,kvapą sulaikydama ir aikčiodama ne vieną kartą. Kaip norėčiau būti tos Tavo draugės vietoje ir keliauti kartu.Aš skaitydama susidariau nuomonę,kad Tu ten viską puikiai žinojai,taip kaip pamoką išmokus.Sužavėjo mane iki nežinau kokio lygio šis pasakojimas.Aš savim didžiuojuos kad praėjau Samarijos tarpeklį,o čia šitokia kelionė savarankiškai po tokius kalnus-nu fantastika.Labai labai ačiū už nuostabų,išsamų,vaizdingą pasakojimą.Skaitydama ir juokiausi ir baimę patyriau,visokius pojūčius išgyvenau.Aš jau truputį buvau kažkur skaičius apie šią salą,o jau dabar mane tiesiog užbūrė. Jeigu dukra sutiktų,tai rįžčiausi ir aš tokiai kelionei.Gal galėčiau parašyti į el.paštą? Gal būtų klausimų,jei sumąstytume.
Mano el.paštas
maryte479@gmail.com
Būčiau dėkinga jei parašytum.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maryte47: 27 rugsėjo 2014 - 22:49
QUOTE(maryte47 @ 2014 09 27, 23:41)
Gerb.linole. Keliavau kartu ir aš šį vakarą.
Net vakarienę pamiršau,bet ir neišalkau beskaitydama ir nuotraukas žiurėdama.Visą vakarą negalėjau atsitraukti nuo kompiuterio.Skaičiau net išsižiojusi,kvapą sulaikydama ir aikčiodama ne vieną kartą. Kaip norėčiau būti tos Tavo draugės vietoje ir keliauti kartu.Aš skaitydama susidariau nuomonę,kad Tu ten viską puikiai žinojai,taip kaip pamoką išmokus.Sužavėjo mane iki nežinau kokio lygio šis pasakojimas.Aš savim didžiuojuos kad praėjau Samarijos tarpeklį,o čia šitokia kelionė savarankiškai po tokius kalnus-nu fantastika.Labai labai ačiū už nuostabų,išsamų,vaizdingą pasakojimą.Skaitydama ir juokiausi ir baimę patyriau,visokius pojūčius išgyvenau.Aš jau truputį buvau kažkur skaičius apie šią salą,o jau dabar mane tiesiog užbūrė. Jeigu dukra sutiktų,tai rįžčiausi ir aš tokiai kelionei.Gal galėčiau parašyti į el.paštą? Gal būtų klausimų,jei sumąstytume.


Ačiū labai už tiek gražių žodžių. 4u.gif

Pasiruošimas kelionei man taip pat svarbus, įdomus, uždegantis, kaip ir pati kelionė. Tad labai mėgstu organizuoti savas keliones. Todėl viską gerai iššniukštinėju, kas ir kaip.

Kalnai Madeiroje iš ties fantastiški. Nebuvau Kretoje, bet kiek susidariau nuomonę iš keliautojų, Samarija jau kažkiek jėgų ir kantrybės reikalauja. Madeiroje yra visokių kalnų žygių, yra sudėtingų, yra mažiau. Tos trasos, kuriomis mes ėjome, nėra labai sudėtingos. Manau, tikrai ne sudėtingesnės, nei jūsų Samarija. Tik nebent jei aukščio baimę turite. Nes aukščiai - stulbinantys. wub.gif

Skaičiau, kad lietuviškas kelionių organizatorius Pliustravel pradeda tiesiogines keliones į Madeirą iš Lietuvos. Kainos paketų, kiek žiūrėjau, nemažos. Bet bent jau į Turkiją jų kelionę pažįstami nebrangiai per grupinius pirko. Gal ir Madeirą per juos pigiau paleis kada.

Savo el. pašto adresą nusiųsiu asmenine žinute. Žinoma, kad galite rašyti, jei kils klausimų. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Linole, ačiū už reportažą - labai labai patiko Jūsų kelionė 4u.gif Fantastiška ir tokia išskirtinė ta Madeira wub.gif Eilinį kartą negaliu atsižavėti tavo kruopščiu planavimu thumbup.gif – aš tikriausiai gyvenime nesugebėčiau nieko panašaus susiorganizuoti blush2.gif Jau šiemet apturėjau didžiulį tresą – likus kelioms dienoms iki atostogų sužinojau, kad vyrui niekaip nepavyks perkelti dalies savo atostogų iš rugsėjo į liepą doh.gif Beliko viena išeitis – kokiu tai būdu keliauti mudviem su sūnum g.gif Pirmiausia puoliau vėl skaityti tavųjų Tatrų – įsitikinau, kad be šansų staigiai susiorganizuoti kelionę autobusu doh.gif Tada peržiūrėjau agentūrinius pasiūlymus, šiek tiek užkabino Norvegija, bet labiau įsigilinus į maršrutą, supratau - visiškai savęs neįsivaizduoju tokioj kelionėj... labai išlepino tos savarankiškos kelionės ax.gif Ačiū dievui, paskutinę dieną vistik įvyko stebuklas ir galėjom pakeliauti taip kaip esam įpratę thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aidluka @ 2014 09 28, 11:25)
Linole, ačiū už reportažą - labai labai patiko Jūsų kelionė  4u.gif Fantastiška ir tokia išskirtinė ta Madeira wub.gif  Eilinį kartą negaliu atsižavėti tavo kruopščiu planavimu  thumbup.gif – aš tikriausiai gyvenime nesugebėčiau nieko panašaus susiorganizuoti blush2.gif  Jau šiemet apturėjau didžiulį tresą – likus kelioms dienoms iki atostogų sužinojau, kad vyrui niekaip nepavyks perkelti dalies savo atostogų iš rugsėjo į liepą doh.gif  Beliko viena išeitis – kokiu tai būdu keliauti mudviem su sūnum g.gif  Pirmiausia puoliau vėl skaityti tavųjų Tatrų – įsitikinau, kad be šansų staigiai susiorganizuoti kelionę autobusu doh.gif  Tada peržiūrėjau agentūrinius pasiūlymus, šiek tiek užkabino Norvegija, bet labiau įsigilinus į maršrutą, supratau  - visiškai savęs neįsivaizduoju tokioj kelionėj... labai išlepino tos savarankiškos kelionės ax.gif  Ačiū dievui, paskutinę dieną vistik įvyko stebuklas ir galėjom pakeliauti taip kaip esam įpratę  thumbup.gif


Ačiū labai, Aidluka. 4u.gif
Kam jau kalbėti, o tau tai tikrai puikiai sekasi keliones ruošti. Ir ne veltui pačios populiariausios temos tavųjų kelionių yra. drinks_cheers.gif Dažnai nusistebiu, iš kur tu atrandi vieną ar kitą perliuką. mirksiukas.gif Mudvi keliaujame skirtingais būdais, todėl ir pasiruošimai kelionėms kitokie. Neslėpsiu, visuomeniniu keliaujant darbo įdėti tikrai daugiau reikia. Bet juk įdomu. smile.gif

O dėl agentūrų, kaip tik rašiau žinutėje Marytei47, kad tokiuosi, jog man nebeteks daugiau keliauti su agentūromis. biggrin.gif Tada jau geriau maršrutiniu autobusu į Tatrus. Laisvė padaro savo.

Labai džiaugiuosi, kad jūsų kelionė išsipildė. thumbup.gif Ir labai norėčiau reportažo iš Norvegijos. Sutinku praleisti tuos kitus eilėje stovinčius... ax.gif
Atsakyti