Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo tema XXI

SVeikos,

Man atostogos cool.gif Dar vis. Ant svarstyklių nelipu. Nea. Grįžom iš Ventspilio šeštadienio naktį, tai vanduo +9, oras +14 visą savaitę. Nuo kitos savaitės pradedu taupyt kitų metų atostogoms prie šiltesnės jūros cool.gif

QUOTE(incorpore @ 2014 06 29, 20:51)
Net nepatogu rašyti po zomšos, nes nesu tokia raštinga, bet turiu klausimėlį: o jūs vyną geriat? Kitam alkoholiui silpnybės neturiu (alaus apskritai negeriu, o stipraus alko. nemėgstu), bet raudonojo vyno atsisakyti nenorėčiau...


Aš, tai geriu raudoną sausą alc.gif Putojantį sausą ir baltą nail.gif Vienintelis džiaugZmas belikęs biggrin.gif

******

O mes Quinoa (kinva ar bolivinė balanda) galim vartot? O Polenta pasigamint iš cornmeal? g.gif

Atsakyti
QUOTE(zomša @ 2014 06 28, 12:45)
Persiprašau, įkišau nosį ne į savo temą.
Geras riebalas ir baltymai mityboje (net nebūtinai kažkoks griežtas paleo) per laiką padaro stebuklus ir su celiulitais, ir su oda-nagais-ragais. Tikrai tikrai.smile.gif Klaidą daro tos, kurios „sėda“ ant kruopų ir vaisių - cel. veša kaip užsakytas, oda sukrenta ir džiūva, o tada visos skundžiasi, kad sveika mityba nepadeda.

Aš čia iš kovinio ligų fronto nail.gif su egzistenciniu klausimu. Begliutenė ir becukrė mityba man atrodo pakankamai racionalus daiktas. Bet nerandu pagrindimo dėl riebios mėsos. Žiaugčioju vien nuo lašinio, kremzlės ar gyslos vaizdo, apie bandymą sukramtyti net nekalbu (pvz. net vištos kulšies normaliai suvalgyti negalėčiau). Ir taip buvo visus gyvenimo metus, kiek aš jų pamenu, taip, kad smegenys liesos mėsos klausimu nepraplautos. Reiškia - viskas - esu pasmerkta kančioms ligos patale? biggrin.gif

Va kaip, nors grietinės atrodo tikrai daug suvalgau. Baltymo gal ir truktų, po biskį pratinuosi valgyt labai skystus virtus kiaušinius.. Bet po antro jau ir vos ne žiaukčioti norisi..

O ką Paleo-lietės tepat ant veido?
Atsakyti
QUOTE(Hippie @ 2014 06 30, 02:19)
O mes Quinoa (kinva ar bolivinė balanda) galim vartot? O Polenta pasigamint iš cornmeal?  g.gif


Sveika sugryzus, kaip tik vakar pagalvojau, kur jus su Selma, Elata, Sedindriuke prapuolusios,daug kas cia neuzsuka is senbuviu ziuriu g.gif
Kinva yra pseudogrudas, ne paleo, bet kai kurie juos valgo. Kiti valgo grikius ar ryzius. Cornmeal irgi kaip ir ne paleo, kiti polenta daro is ziediniu kopustu smile.gif Bet kaip sakoma, jei sveikatos bedu neturi ir labai norisi, karts nuo karto galima kruopu, kurios neturi glitimo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Hippie @ 2014 06 30, 01:19)
SVeikos,

Man atostogos cool.gif Dar vis. Ant svarstyklių nelipu. Nea. Grįžom iš Ventspilio šeštadienio naktį, tai vanduo +9, oras +14 visą savaitę. Nuo kitos savaitės pradedu taupyt kitų metų atostogoms prie šiltesnės jūros cool.gif


O aš į šiltus kraštus stengiuosi važiuoti pavasarį ir rudenį, man pietuose vasarą per karšta, o gal todėl, kad neblogus orus nutaikau ir čia, tai Latvijoj prie jūros samyj raz būna ir taip jau kelinti metai, jaučiu vieną kartą užsirausim biggrin.gif


Savaitgalį klasės susitikimą sodyboj apturėjom - iš karto pasirūpinau lašiakų, šviežių daržovių ir kiaušinių, dar vyno raudono sauso, tai spėkit kas į trasą labiausiai ėjo. Kai supuolė visi, dūmo kvapą užuodę. Nu maximiniai gaminiai ir yra maximiniai, visiem natūralaus maisto noris. Tik stebėjosi chebra, kad aš nuo lašinių sukūdau. Sakau supraskit - kiaulės valgau, tai savi iš baimės pabėga biggrin.gif
Dar vienas klasiokas pasirodo kartais neturi kur dėt sumedžiotų gyvūnų mėsytės, tai aš jam ir užsiminiau, kad yra vieta, kur su tokiom gėrybėm visada maloniai laukiamas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2014 06 30, 07:45)
Kinva yra pseudogrudas, ne paleo, bet kai kurie juos valgo. Kiti valgo grikius ar ryzius. Cornmeal irgi kaip ir ne paleo, kiti polenta daro is ziediniu kopustu smile.gif Bet kaip sakoma, jei sveikatos bedu neturi ir labai norisi, karts nuo karto galima kruopu, kurios neturi glitimo ax.gif


Aišku 4u.gif O kurios kruopos neturi glitimo?

QUOTE(Jolė*** @ 2014 06 30, 10:29)
Dar vienas klasiokas pasirodo kartais neturi kur dėt sumedžiotų gyvūnų mėsytės, tai aš jam ir užsiminiau, kad yra vieta, kur su tokiom gėrybėm visada maloniai laukiamas  biggrin.gif


Nieko sau kaip faina thumbup.gif Čia kokiam mieste?
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2014 06 30, 08:45)
...kiti polenta daro is ziediniu kopustu smile.gif

Susidomėjau, bet pagooglinusi neradau - gal kas pasidalintų receptėliu? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasa:): 30 birželio 2014 - 16:11
QUOTE(Hippie @ 2014 06 30, 16:56)
Aišku  4u.gif O kurios kruopos neturi glitimo?

Ryžiai, grikiai, kukurūzai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(InJe*kcija @ 2014 06 30, 16:27)
Ryžiai, grikiai, kukurūzai smile.gif


Kinva irgi?
Atsakyti
QUOTE(InJe*kcija @ 2014 06 30, 16:27)
Ryžiai, grikiai, kukurūzai smile.gif


Dar soru kruopai neturi
QUOTE(Hippie @ 2014 06 30, 16:43)
Kinva irgi?

Kinva neturi, bet man tokia jinai neskani, kvapas verdant irgi toks savotiskai. Maziukui verdavau anksciau, bet ji irgi netiko, alergizavo. Dabar soru kruopas valgo beveik kasdien, nes grikiu negali, o pries mesos-darzoviu koses jau streikuoja. Gerai kad yra jau zirneliu ir kaliaropiu savo augintu, tai atsivalgyti negali. Tokia laime ziureti kaip vaikui kazkas skanu ir tinka, nereikia apriboti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(InJe*kcija @ 2014 06 30, 17:27)
Ryžiai, grikiai, kukurūzai smile.gif

Rugiai lyg ir .. ax.gif
Atsakyti
Apie anti-maistines medžiagas, grūdus (ir ne tik apie juos)
Ar jūsų žarnynas pralaidus
Atsakyti
Ačiū už atsakymus 4u.gif

Nuo liepos (nors atrodo, kad nuo spalio, kai orelis toks...) bandysiu sau mest Vilmos Flinstoun pirštinę biggrin.gif 100 proc. neišeis, nes žinių dar ne jūros-marios, ir šiaip gal nereikia organizmui streso daryt staiga mitybą totaliai pakeičiant g.gif Bet nutariau vairuoti į šią pusę smile.gif
Atsakyti