Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo tema XXI

http://www.supermama...howtopic=975991
Atsakyti
Sveikos, kažkurioj iš praeitų temų kalbėjot, jog odos pažeidimai neišnyksta. Ten berods apie celiulitą kalba buvo. O kaip su odos išsausėjimu? Ar tai taip pat nepataisomas pažeidimas?
Atsakyti
Na mano celiulitas isnyko, odos sausumas taip pat. Mano blauzdu oda anksciau sutrukdavo iki kraujo, ypac ziema, ir pleiskanodavo. Dabar tokiu cirku nebuna. Net alkuniu sausumas dingo.
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2014 06 28, 12:07)
Na mano celiulitas isnyko, odos sausumas taip pat. Mano blauzdu oda anksciau sutrukdavo iki kraujo, ypac ziema, ir pleiskanodavo. Dabar tokiu cirku nebuna. Net alkuniu sausumas dingo.

Dėkui už atsakymą, suteikia vilties.. 4u.gif

Mane vis dar į neviltį varo veido oda.. Mastau vis, ar tai jau senatvė, ar tik ilgailaikės klaikios mitybos, streso ir nuovargio pasekmės..
Atsakyti
QUOTE(Izolda @ 2014 06 28, 11:50)
Sveikos, kažkurioj iš praeitų temų kalbėjot, jog odos pažeidimai neišnyksta.  Ten berods apie celiulitą kalba buvo. O kaip su odos išsausėjimu? Ar tai taip pat nepataisomas pažeidimas?


Persiprašau, įkišau nosį ne į savo temą.
Geras riebalas ir baltymai mityboje (net nebūtinai kažkoks griežtas paleo) per laiką padaro stebuklus ir su celiulitais, ir su oda-nagais-ragais. Tikrai tikrai.smile.gif Klaidą daro tos, kurios „sėda“ ant kruopų ir vaisių - cel. veša kaip užsakytas, oda sukrenta ir džiūva, o tada visos skundžiasi, kad sveika mityba nepadeda.

Aš čia iš kovinio ligų fronto nail.gif su egzistenciniu klausimu. Begliutenė ir becukrė mityba man atrodo pakankamai racionalus daiktas. Bet nerandu pagrindimo dėl riebios mėsos. Žiaugčioju vien nuo lašinio, kremzlės ar gyslos vaizdo, apie bandymą sukramtyti net nekalbu (pvz. net vištos kulšies normaliai suvalgyti negalėčiau). Ir taip buvo visus gyvenimo metus, kiek aš jų pamenu, taip, kad smegenys liesos mėsos klausimu nepraplautos. Reiškia - viskas - esu pasmerkta kančioms ligos patale? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zomša @ 2014 06 28, 12:45)

Aš čia iš kovinio ligų fronto nail.gif su egzistenciniu klausimu. Begliutenė ir becukrė mityba man atrodo pakankamai racionalus daiktas. Bet nerandu pagrindimo dėl riebios mėsos. Žiaugčioju vien nuo lašinio, kremzlės ar gyslos vaizdo, apie bandymą sukramtyti net nekalbu (pvz. net vištos kulšies normaliai suvalgyti negalėčiau). Ir taip buvo visus gyvenimo metus, kiek aš jų pamenu, taip, kad smegenys liesos mėsos klausimu nepraplautos. Reiškia - viskas - esu pasmerkta kančioms ligos patale? biggrin.gif


Taip skaniai susiskaite, kad net atsiminiau kad lasiniu sudytu turiu, einu uzkrimsiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Azu @ 2014 06 28, 11:04)
Taip skaniai susiskaite, kad net atsiminiau kad lasiniu sudytu turiu, einu uzkrimsiu biggrin.gif
drinks_cheers.gif vakar visciuka kepiau, tai aprijau aplink, visus riebiausius dalykelius nusirinkau, o MB palikau krutinele biggrin.gif

zomša: o sultinuka megsti? visus kremzletus, sausgysletus, kauletus mezgalius gali gerai suvirti, nusikosti sultinuka ir skanauti - visas geris bus i ji subeges. o del riebalu, tai kiek normaliai maiste yra (nenuriebintose versijose!), tai prakstiskai ir uztenka, truputi sviesto ant virtu darzoviu, al.aliejaus ant salotyciu ir ok mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2014 06 28, 13:46)
drinks_cheers.gif vakar visciuka kepiau, tai aprijau aplink, visus riebiausius dalykelius nusirinkau, o MB palikau krutinele  biggrin.gif



Oj, jautiena, noreciau tau patart, dabar apsiryt krutinelem, zuvim, kiausiniais, pienu, suriu, jogurtais , braskem ir viskuo kitkuo taip, kad paskui net i ta puse netrauktu... nes as labai noriu pieno produktu, kokiu suriu....bet negaliu , beria puponauta. Tai greit sedesiu ant real paleo minus zuvis, vista, karve .
Atsakyti
QUOTE(Azu @ 2014 06 28, 13:04)
lasiniu sudytu turiu, einu uzkrimsiu biggrin.gif


Na khe. Skanaus, ar ką.biggrin.gif

QUOTE(jautiena @ 2014 06 28, 13:46)
zomša: o sultinuka megsti?


Mirties patale gal ir išgerčiau.biggrin.gif O šiaip dvi paras trunkantis raganavimas prie viryklės biškį prasilenkia su mano kantrybe, laiko resursais, turimais puodais ir kulinariniais gebėjimais. Pastovėjęs sultinys taigi bacilų veisykla, po to virinėk, čiupinėk, makaluok, kad pavartojęs neužsilenktum. Be to, galvoju - mūsuose maximiniai paršai taigi tokie paliūdninti - ar likę jų kauluose, riebaluose ir kitose nuopjovose dar kas gero? Tai ir plėšausi kaip tas asilas tarp „nenoriu“ ir „gal reikėtų“.
Su alyvuogių, kokosų aliejų, kiaušinių ar tai pieno riebalų vartojimais problemų neturiu ir niekada anų pernelyg nesibaidžiau.
Atsakyti
Net nepatogu rašyti po zomšos, nes nesu tokia raštinga, bet turiu klausimėlį: o jūs vyną geriat? Kitam alkoholiui silpnybės neturiu (alaus apskritai negeriu, o stipraus alko. nemėgstu), bet raudonojo vyno atsisakyti nenorėčiau...
Atsakyti
QUOTE(incorpore @ 2014 06 29, 21:51)
Net nepatogu rašyti po zomšos, nes nesu tokia raštinga, bet turiu klausimėlį: o jūs vyną geriat? Kitam alkoholiui silpnybės neturiu (alaus apskritai negeriu, o stipraus alko. nemėgstu), bet raudonojo vyno atsisakyti nenorėčiau...

Raudoną sausą vyną galima smile.gif
Atsakyti
Sausa vyna galima. Raudona nelabai megstu, bet man baltas sausas chardonnay grieko vertas smile.gif
Atsakyti