Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo tema XXI

Ujujui voresta, vel fronta tenka atlaikyti, nepavydziu... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vyras kitas @ 2014 06 26, 10:36)
Zodziu geriau netureti reikalu su ligoninem smile.gif

pasakei taip, lyg žmogus turėtų iš ko rinktis... deja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2014 06 26, 15:40)
Lomkes baigesi, tik siandien prastokai pasijutau po pietu. Nebuvo kada pavalgyti ir dar teko troleibusu ilgai pasivezinti, tai labai silpna pasidare, vos namo parsliauziau. Dabar jau po truputi atsigaudineju.
Siaip smagu, kad nereikia badytis, slaunu nebeskauda. Bet emociju kaita uzpuolus, darausi irzli, pikta. Gal oras kaltas...


4u.gif
Atsakyti
Merginos, priminkit apie pirkimus is iherb, i kokia suma ir svori ten reikia sutilpti, kad neuzkrautu muito mokesciu?
Siandien labai skaniai sukapojau karpio file su svieziu kopustu salotom. Vel patrauke ant kokospienio, rytoj reikes apsirupinti.
Kaip laikotes? Pagaliau savaitgalis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2014 06 27, 21:35)
Merginos, priminkit apie pirkimus is iherb, i kokia suma ir svori ten reikia sutilpti, kad neuzkrautu muito mokesciu?
Siandien labai skaniai sukapojau karpio file su svieziu kopustu salotom. Vel patrauke ant kokospienio, rytoj reikes apsirupinti.
Kaip laikotes? Pagaliau savaitgalis smile.gif

Dėl iherb nepamenu, bet noriu paklaust gal matėt ten žaliųjų kokteilių miltelių pavidalu? Beja, kokia jūsų nuomonė apie juos? Aš gundausi nusipirkt.
Aš dabar lašišytę kapoju su krūva troškintų daržovių, dar ir vyno turiu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo estetė: 27 birželio 2014 - 20:16
QUOTE(LumiLumi @ 2014 06 27, 19:35)
Merginos, priminkit apie pirkimus is iherb, i kokia suma ir svori ten reikia sutilpti, kad neuzkrautu muito mokesciu?
Siandien labai skaniai sukapojau karpio file su svieziu kopustu salotom. Vel patrauke ant kokospienio, rytoj reikes apsirupinti.
Kaip laikotes? Pagaliau savaitgalis smile.gif

mergos krauna iki 29 kazkur, as iki 28 dolcu, del viso pikto, o svoris ar ne 1800 apytiksliai, matysi, kai daugiau prikrauni, neleidzia to pigaus siuntimo pasirinkti.
Atsakyti
Aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2014 06 27, 19:35)

Kaip laikotes? Pagaliau savaitgalis smile.gif



aha, nors nesakyk-jonines buvo ! ir vel svtgalis!

o as gerai smile.gif alkis po mazu slugsta, nebevalgau tiek daug kaip anksciau.
MB nori maistines svarstykles pirkt. o as tik uz smile.gif gal pagaliau sversiu savo maisteli smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2014 06 27, 20:35)
Merginos, priminkit apie pirkimus is iherb, i kokia suma ir svori ten reikia sutilpti, kad neuzkrautu muito mokesciu?

Neviršyti 75 Lt be siuntimo išlaidų 4$. Tai laisvai išeina 28.5$. Aš dabar kaip tik laukiu nesulaukiu savo siuntos - jaučiu, užkliuvo - matyt, vėl persistengiau: nors buvo 28.75$ - 75 Lt netraukia g.gif
Be to, reikia atsargiai su iHerb kokiais bonusais - man kartą atsiuntė laišką siūlydami 10 $ lojalumo nuolaidėlę, tai ir apsipirkau ax.gif Deja, mūsų muitonė tai užskaitė vos ne kaip atlygį ir apmuitino doh.gif
O gal kas galit paaiškint, kaip iš amazone pirkti - nemačiau ten galimybės į Lietuvą siųsdintis
Atsakyti
QUOTE(Rasa:) @ 2014 06 27, 21:39)
Neviršyti 75 Lt be siuntimo išlaidų 4$. Tai laisvai išeina 28.5$. Aš dabar kaip tik laukiu nesulaukiu savo siuntos - jaučiu, užkliuvo - matyt, vėl persistengiau: nors buvo 28.75$ - 75 Lt netraukia  g.gif
Be to, reikia atsargiai su iHerb kokiais bonusais - man kartą atsiuntė laišką siūlydami 10 $ lojalumo nuolaidėlę, tai ir apsipirkau  ax.gif Deja, mūsų muitonė tai užskaitė vos ne kaip atlygį ir apmuitino  doh.gif
O gal kas galit paaiškint, kaip iš amazone pirkti - nemačiau ten galimybės į Lietuvą siųsdintis

Per tarpininkes, as suTaure pagalba siunciausi.
Atsakyti
QUOTE(ivetacom @ 2014 06 27, 23:47)
Per tarpininkes, as suTaure pagalba siunciausi.
Ačiū . Tik vis tiek nelabai aišku 4u.gif
Na, esu girdėjusi, kad per tarpininkus - galvojau, šiaip pažįstami kokie. O ką - čia firmos tuo užsiima? Kiek dar už tarpininkavimą paima? Kaip tuos tarpininkus susirast - googlint amazone tarpininkai? Ar ten irgi yra kainų / svorio ribos, nuo kurių apmuitina? 4u.gif
Atsakyti
SM skelbimu lentoje yra skiltis "internetines parduotuves". As ten per merginas esu ir kvepalus siuntusis ir skalbimo.priemones. Jos ima 10% nuo sumos. Perkant daugiau prekiu tikrai apsimoka.
Atsakyti