Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo tema XXI

pavydas ax.gif
pasidalinkit, ka seminare suzinojote:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 28 liepos 2014 - 19:26
QUOTE(Nidulia @ 2014 07 28, 19:25)
pavydas  ax.gif
pasidalinkit, ka seminare suzinojote:)



O taaaaip, dar ir koks pavydas!!!

Nors aš vargais negalais įkalbėjau diedą važiuoti, jo manymu, ne aišku kur neaišku ko...to seminaro nučiupau tik mažą trupinėlį. Sudalyvavau tik penktadieny. Beeeet, pamačiau gražuolį Roką. O mūsų merginos!!!! Eina sau, rinktinės gražuolės, dar labiau nusiminiau negalėdama dalyvauti šeštadinį ir sekmadinį pamačiusi kokią puikią kompanoją išmainiau į MB giminės keturnedėlį. Dar didesnis liudesys apėmė, kai gavau seminare žadėtą medžiagą...nieko nebus, teks prašyti pasidalinti užrašais.

Tiek kiek man kliuvo seminaro, buvo super. Pagaliau mano paleo vizija materializavosi ir nebėra kažkokia miglota teorija.

p.s. Ir parsivežiau gražuolį gaidžiuką savo senmergėms blondinėms.
Atsakyti
QUOTE(Rasa:) @ 2014 07 28, 11:32)
Net nežinau, nuo ko pradėt dalintis įspūdžiais
voresta gyvena kone Palangos centre (turint omeny, kokia ten pramogų industrija išvystyta, kokia masė žmonių "cirkuliuoja"). Jūra krosiuku pasiekiama, nors gal ir ne visiems, nes Hippie, kuri tuose reikaluose išmano  mirksiukas.gif , skrupulingai išmatavusi kilometražą (aišku, ne žingsniamačiu, o savo patogios mašinytės "skaitliukuose  tongue.gif ), kompetetingai pareiškė, kad keliais šimtais metrų per toli. Ir į tą centrą labai kompaktiškai įsikomponavusi vorestos fazenda - namukas, tvartukas, kone didžiausias Lietuvoj multiįvairus paukščių/vištų "ūkis", tvartas - viešbutis su aukšto lygio patogumais ir prigrūstu šaldytuvu  thumbup.gif ir, kaip per "paskutinę vakarienę" išdavė voresta su SB (savo brangiuoju - kukliu, bet negalinčiu išlikti nematomu dėl savo gaaaaalingo ūgio), ... užmaskuotu malūnu  thumbup.gif
Jei kas negalėjo miegoti dėl gaidžių - tai tiesiog miesčionių problema  tongue.gif  arba nežinojimas postulato Jei negali pakeisti problemos - keisk požiūrį į ją  tongue.gif
voresta atsipalaidavusi sugebėjo apeiti savo ūkį, dar prieš mums pakylant papildyti maisto išteklius, mums sugulus seperuoti pieną ir dirbti visus kitus miesčionims nežinomus darbus. Kas be ko - ir dalyvauti seminare  thumbup.gif Gerai dar, kad Hippie vieną vakarą padėjo jai ožkas pamelžti  lotuliukas.gif
Rokas smartass.gif sugebėjo taip supaprastintai išdėstyti, tiksliau nusileisti į žemesnį lygmenį (ką jau ir mes išmokom  mirksiukas.gif ), derinti aktyvumo/poilsio fazes, kad viskas buvo labai įdomu, ir, kas svarbiausia, subalansuota įsisavinti  thumbup.gif
Bendravom kaip seniausiai pažįstami, labai įdomu buvo 'suvedinėti galus" kas yra kas - man asmeniškai toliausiai nuo susikurto vaizdinio iki tikrovės buvo Hippie bigsmile.gif
Per gausybę įspūdžių, susikaupusių ir vietoje iškilusių klausimų, visų noro pasiskyti, išsipasakoti nespėjom vorestai padėkot už organizaciją, servizą, maistą, stirnieną, kiaulės smegenų, limfmazgių, skrandžio odos ir t.t. degustaciją essen.gif , atsiprašyt už paliktus nesutvarkytus apartamentus...  4u.gif  aciuks.gif 
Nedalyvavusias belieka užjausti ir paguosti - yra vilčių, kad voresta ir kitais metais (gal ir dar kitais, ir dar kitais  rolleyes.gif ) mus sukvies  gathering.gif

Jetus kaip baltai pavydziu... ax.gif
Gal butu kazkiek imanoma gauti seminaro medziagos?
Atsakyti
QUOTE(Izolda @ 2014 07 28, 22:51)
Gal butu kazkiek imanoma gauti seminaro medziagos?

Na, gavom mes seminaro dalomąją medžiagą pdf formatu į el.paštus - nemanau, kad tai valstybinės reikšmės paslaptis, juk galėtume kitoms persiųsti į el.paštus - KĄ APIE TAI MANO SENBUVĖS? ax.gif Tik sunkoka bus ką iš jų pasinaudot be Roko komentarų cool.gif
Atsakyti
As labai noreciau to pdf failo smile.gif please...
Atsakyti
Ir as noreciau ax.gif
Atsakyti
Įkišu ir aš savo trigrašį: mūsų viešnagė baigesi nekaip, nes mažasis naktį apsiveme, tai praktiškai vakar lekem namo, nes mamkai jau šiandien kitam gale Lietuvos sanatorijoj reikejo būti...

Aš sužaveta organizavusių žmonių atsidavimu ir įdetu darbu, Roko užsidegimu ir pasišventimu...
Vienok, aš butent iš seminaro tikejausi daugiau praktinių dalykų , o visus išsakytus teorinius dalykus man savo perkrautoj galvelej labai sunku sudelioti...
Na, gal su laiku... g.gif
Eisiu užrašų vartytis... biggrin.gif

Beje, aš irgi noriu nuotraukyciu paziuret
gal kas įmesit prisijungimo kodą
dekui smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norala: 28 liepos 2014 - 23:29
QUOTE(Rasa:) @ 2014 07 28, 23:30)
Na, gavom mes seminaro dalomąją medžiagą pdf formatu į el.paštus - nemanau, kad tai valstybinės reikšmės paslaptis, juk galėtume kitoms persiųsti į el.paštus - KĄ APIE TAI MANO SENBUVĖS?  ax.gif Tik sunkoka bus ką iš jų pasinaudot be Roko komentarų  cool.gif


Manau, kad mes ramiai galim dalintis tais pdf'ais, tik kad is ju ne tiek jau daug naudos be Roko paaiskinimu. Jei kas norit, rasykit el. pastus i privata ir atsiusim. smile.gif
Atsakyti
Pabandom šitaip (įkėliau į savo google diską) mirksiukas.gif
Roko Balčiūno seminaras - Žibininkai 2014
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasa:): 29 liepos 2014 - 08:05
QUOTE(norala @ 2014 07 28, 23:27)
Įkišu ir aš savo trigrašį: mūsų viešnagė baigesi nekaip, nes mažasis naktį apsiveme, tai praktiškai vakar lekem namo, nes mamkai jau šiandien kitam gale Lietuvos sanatorijoj reikejo būti...

Aš sužaveta organizavusių žmonių atsidavimu ir įdetu darbu, Roko užsidegimu ir pasišventimu...
Vienok, aš butent iš seminaro tikejausi daugiau praktinių dalykų , o visus išsakytus teorinius dalykus man savo perkrautoj galvelej labai sunku sudelioti...
Na, gal su laiku...  g.gif
Eisiu užrašų vartytis... biggrin.gif

Beje, aš irgi noriu nuotraukyciu paziuret
gal kas įmesit prisijungimo kodą
dekui  smile.gif




vaje.. kaip negerai..
as grizus pratrydaliojau gerai dvi dienas..

sunkoka ir man buvo, jei galvojau kad nuo sio seminaro man bus aisku, tai nieko man neaiskiau pasidare:) kai kur sakiny buvo tieeek nepazistamu zodziu doh.gif kaip ir elementatriam lygy viskas buvo, nuo lasteliu ir pan, bet vistiek paprastam mirtingam sakyciau nelabai suprantama. bet cia tik mano nuomone. as tikrai ne kokia biologe ar pan. visu tu terminu tikrai nezinau..

bet paprasius rekomendacija del savo nukrypimu, nuvyliau Roka(bet ne vien as kaip pasirodo! ) g.gif nes parase kad, Jūs ne pirma to prašote, todėl sprendžiu, kad seminaras nepavyko, nes kaip tik norėjau ir perteikti, ką reikia daryti, kai žinai nukrypimus...

unsure.gif unsure.gif unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jaicy: 29 liepos 2014 - 10:16
QUOTE(Rasa:) @ 2014 07 29, 09:00)

Kad sąžinė negraužtų atsiklausiau Roko - leido dalintis medžiaga, taigi, viskas legalu thumbup.gif
Tuo pačiu - papildžiau dar vienu vėliau atsiųstu pdf'efu apie biologiškai aktyvias medžiagas (BAM). Kaip Rokas rašė: pridedu biologiškai aktyvių medžiagų (papildų) įtaką organizmo būklei. Rekomendacijos paimtos iš Nutri-Spec metodikos. Dar kartą pakartosiu, kad ne papilduose laimė, bet jei kas norės smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
O aš labai patenkinta likau bigsmile.gif , nors sekmadienį ir nedalyvavau. Iš šio seminaro gavau tai ko ir tikėjausi, ypač dalyvaudama pirmą kartą. Tiek Roko šnekėjimas, vaizdinė medžiaga, atsakymai į pateiktus klausimus, pastabos darant praktinį darbą padėjo turėtą medžiagą tvarkingiau susidėlioti į stalčiukus bigsmile.gif
O dėl prašymų Rokui dėl rekomendacijų, manau reikėjo pradžiai paanalizuoti gautą medžiagą, susidėlioti kažkiek maitinimosi, kt.veiksmų planą pagal matomus nukrypimus ir tik tada prašyti pakomentuoti ar teisinga kryptimi einama, bet čia tik aš taip daryčiau.
Labai dėkinga Vorestai už tokį suorganizavimą ir visoms dalyvavusioms už teigiamą bendrą klimatą seminare, žinoma, kurie buvo apsistoję vienoje krūvoje labiau susibendravo gathering.gif
Atsakyti