Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo tema XXI

Seminaro (tiksliau, bendrų vakarienių) metu išėjo kalba apie sultinius - sakiau radusi STRAIPSNĮ, kuriame teigiama, kad GYDOMASIS sultinys turėtų būti verdamas gerokai ilgiau. Diskutavom, ar verta g.gif Dalinuosi
...These are the times I simmer for:
Beef broth/stock: 48 hours
Chicken or poultry broth/stock: 24 hours
Fish broth: 8 hours

Atsakyti
Kol supratau, ką reiškia tie „gaidžiai su kamštukais“. biggrin.gif Nuodėmė kamštukus kišti į ausis vos nuo asfalto atsiplėšus.

Apie sultinį visokiuose JAV bloguose aš taip pat randu tą patį - 48 valandas trunkantis „rimtesnių“ kaulų virimas. Jaučiu - lubos įgriūtų namuose, apie pirties efektą net nekalbu. biggrin.gif
O tie tekstai... Dauguma - tiesiog masinė tinklaraštinė informacija. Neaišku, ar tas ilgas virimas realiai yra kuo pagrįstas, ar tai - tiesiog vienas faktų, kuris priimamas ir perduodamas nesigilinant.
Atsakyti
QUOTE(zomša @ 2014 07 28, 15:47)
Jaučiu - lubos įgriūtų namuose, apie pirties efektą net nekalbu. biggrin.gif

Na, dėl lubų - tai visai ne problema, net pas mane nesant gartraukio. Viriau porą kartų - sandariai uždarytame greitpuodyje ant įmanomai mažiausios ugnies. Jokių garų, jokio vandens sumažėjimo, tik kvapas smile.gif Tik man tie sultiniai nestingo - gal vandens per daug (bet kitaip neapsėmė), o gal koks perkaitinimas g.gif
Be to, yra lėtapuodžiai arba daugiafunkciniai... Klausimas tik - ar verta, ar tikrai taip naudingiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(zomša @ 2014 07 28, 15:47)

Apie sultinį visokiuose JAV bloguose aš taip pat randu tą patį - 48 valandas trunkantis „rimtesnių“ kaulų virimas. Jaučiu - lubos įgriūtų namuose, apie pirties efektą net nekalbu. biggrin.gif
čia kalbi apie garus? jei porą parų verdant iš - puodo nugaruoja vos pusė cm ar net mažiau(virt reikia ant tokios ugnies, kad paviršius vos vos judėtų) tai nebūna jokio pirties efekto.
QUOTE
O tie tekstai... Dauguma - tiesiog masinė tinklaraštinė informacija. Neaišku, ar tas ilgas virimas realiai yra kuo pagrįstas, ar tai - tiesiog vienas faktų, kuris priimamas ir perduodamas nesigilinant.

jei verdama ilgiau pusantros paros- kaulai trupa rankose, jei trumpiau- lieka kieti- tai manau kad į sultinį vis vien daugiau mineralų iš jų išsiskiria.
Papildyta:
QUOTE(Rasa:) @ 2014 07 28, 11:32)

voresta atsipalaidavusi sugebėjo apeiti savo ūkį,

ui, ne, teko porą val anksčiau, nei esu įpratus, keltis. Ir tai spėjau tik būtiniausius darbus nudirbt. Šiandie teko visą pusdienį skirt atidėtų darbelių dirbimui.Tik ką baigiau.
QUOTE
Nedalyvavusias belieka užjausti ir paguosti - yra vilčių, kad voresta ir kitais metais (gal ir dar kitais, ir dar kitais  rolleyes.gif ) mus sukvies  gathering.gif

nekviesiu schmoll.gif, pačios susirinksit mirksiukas.gif rytmetinio gaidžių choro pasiklausyt.
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2014 07 28, 16:11)
ui, ne, teko porą val anksčiau, nei esu įpratus, keltis. Ir tai spėjau tik būtiniausius darbus nudirbt. Šiandie teko visą pusdienį skirt  atidėtų darbelių dirbimui.Tik ką baigiau

Tai aišku, kad darbų susikaupė - norėjau tik pasakyt, kad mums nesimatė, kad skubėtum, nervintumeisi dėl darbų krūvos ax.gif
Atsakyti
Pabandžiau įkelti 1 nuotrauką iš seminaro (tiksliau iš vorestos fazendos) - įkėliau, bet ar jos visos ten padrikos tegali būti? Gal galima atskirą albumą, pvz., Seminaras Žibininkai 2014 sukurti g.gif Juk fotkino ne viena - ir Hippie, ir Jolkita mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasa:) @ 2014 07 28, 16:54)
Pabandžiau įkelti 1 nuotrauką iš seminaro (tiksliau iš vorestos fazendos) - įkėliau, bet ar jos visos ten padrikos tegali būti? Gal galima atskirą albumą, pvz., Seminaras Žibininkai 2014 sukurti  g.gif  Juk fotkino ne viena - ir Hippie, ir Jolkita  mirksiukas.gif

Maciau jau tuos obuolius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Azu @ 2014 07 28, 16:56)
Maciau jau tuos obuolius biggrin.gif

Ten "kriaušės". biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasa:) @ 2014 07 28, 16:54)
Pabandžiau įkelti 1 nuotrauką iš seminaro (tiksliau iš vorestos fazendos) - įkėliau, bet ar jos visos ten padrikos tegali būti? Gal galima atskirą albumą, pvz., Seminaras Žibininkai 2014 sukurti  g.gif  Juk fotkino ne viena - ir Hippie, ir Jolkita  mirksiukas.gif

zinoma, kad galima atskira papkute sukurti:)
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2014 07 28, 18:35)
zinoma, kad galima atskira papkute sukurti:)

Ir aš taip manyčiau, bet neradau tos galimybės - būtent aplankale PALEO MERGAITĖS sukurti poaplankalį SEMINARAS Žibininkuose. Gal kad kokių admin teisių neturiu ar ko nesuprantu blush2.gif Bet gal ir nebūtina, jei daugiau nuotraukų nebus irnesakyk.gif
Atsakyti
Ten nereikia jokiu admin teisiu, visos esame vienodos admines:)
Kur kitos mergiotes, nesidalina ispudziais, ot raganikes:)
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2014 07 28, 19:49)
Kur kitos mergiotes, nesidalina ispudziais, ot raganikes:)


Kitos mergiotes cia smile.gif O nesneka todel, kad ner ka pridurt. Super praleistas laikas, smegeninej padaryta siokia tokia tvarka, Vorestos siltumas, paprastumas ir altruizmas, pazintis su kitomis forumietemis paliko tikrai gera jausma sirdy ir zinojima, kad esi ne vienas, kad esant reikalui, gali tiketis paramos ir palaikymo ne tik forume, bet ir gyvai. Aciu visiems dalyvavusiems ir ypac Voresots seimai uz visa tai 4u.gif 4u.gif 4u.gif O gaidziai, kiaules galvoje ipakuotos zalios smegenys, limfmazgiu ieskojimas ir ragavimas, ozku melzimas ir kitos seminaro "razinos" tik sustiprina gera jausma sirdy ax.gif
Atsakyti