Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo tema XXI

Gerų įspūdžių! Lengvo karščio ir malonaus giedojimo ryte tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Ursula Star @ 2014 07 25, 21:01)
Gerų įspūdžių! Lengvo karščio ir malonaus giedojimo ryte  tongue.gif


Aha, ir vištų kudakavimo, ožių bliovimo, paršiukų kriuksėjimo, karvių mūkimo nuo 4 valandos ryto biggrin.gif
O šiaip - skanaus ir gero savaitgalio, lauksim žinių, foto, video ir t.t... Būsit protingos ir teisingos, mus, tamsuoles, apšviesit biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hippie @ 2014 07 25, 21:28)
Linkejimai  nuo juros!!! Jau po paskaitu, privalge kiaules zaliu smegenu biggrin.gif, grass fed sviestuko, daug zaliu ir troskintu darzoviu, stirnienos ir mini pig mesytes atsuoliavom pasimaudyt saulelydy  wub.gif

Ech, kaip jums gerai wub.gif Laukiame tolimesniu ispudziu bigsmile.gif

Galime pildyti kokoso aliejaus atsargas http://ekopirk.lt/ek...-amrita-500-ml/. Ekopirk pakeite savo dislokavimo vieta, man tai super dabar, daznai ten vaziuoju thumbup.gif
Atsakyti
Tai seminarinasi žmonės. Pavydžiu vien jau aplinkos - viskas geriau, nei kepti mieste ant asfalto. Nekenčiu tokių karščių.

O, kaip tik apie aliejų pakabėjom, ir va - akcija. Ačiū, reikės bandyti užsipirkti artimiausiu metu. smile.gif Kažin, kaip tokiu oru su siuntimu per paštomatus... BOD'as man tolokai be automobilio.

aFREAKa, kaip tik apie Tave pagalvojau, ir žiūriu - kabi. smile.gif Nors gal jau ir pati būsi radusi? Netyčia užtikau kažkokios merginos blogą, kuri būtent su hashimoto gyvena. Nežinau, kiek pas ją viskas teisinga, bet manau, kad vis tiek įdomu tokio pobūdžio patirtis.
Atsakyti
Ux, kaip faina seminarietems:) Pafotkinkit, kad butu kuom papildyti musu albumeli:) Labai lauksim nuotrauku, ispudziu ir nors kazkokio pasidalinimo mokslais:)
Pas mane nuo vakar sveciai, Laime, kad pas mus namie vesu ir gera, tai dar nera taip sunku. Man valgyti gaunasi tik du kartus, bet mesos noriu ir valgau.
Uogos baigesi, tai kakta lyg ir po truputi tvarkosi.
Atsakyti
Laba smile.gif Baltai pavydžiu visom, kurios seminare thumbup.gif

QUOTE(nomore @ 2014 07 24, 11:30)
reikėjo. kad ir kaip aš purčiausi, bet liepė darytis. apetitas po to sukilo žvėriškas kelioms dienoms.


Kada čia tą testą gliukozės reikia darytis?

QUOTE(Ursula Star @ 2014 07 24, 14:00)
Neprimink geriau. Trečias mėnuo ant kugelio ir bulvinių blynų praėjo daug maž.
O kaip dabar, kai matini, nėra tokio potraukio ant ko nors nenormalaus (bulvės bulkutės). Nes mane patyrusios gąsdino, kad maitinant dar labiau pamišimas ant nesveiko maisto pasireiškia.


Mano trečias mėnuo irgi bulvinis buvo drinks_cheers.gif Visokiais pavidalais. Suėjo 12 savaičių ir pajaučiau, kad vėl noriu ir mėsos, ir žuvies, ir visokių žalėsių. Tikiuosi grįšiu į savo vėžias. Vaisių tik daugokai valgau.
Buvau pas genetikus smile.gif Tiek emocijų gerų gavau, dar dabar šypsausi prisiminus, kaip atrodo kelckiukas pilve wub.gif
O dėl atskiros nėščiųjų temos, tai man gana ir čia. Manau, kad kas ieško informacijos, tas randa. Tie per daug įkyrūs įtikinėjimai dažniausiai atvirkštinį
variantą duoda.
Atsakyti
QUOTE(cushy @ 2014 07 27, 14:58)

Buvau pas genetikus  smile.gif  Tiek emocijų gerų gavau, dar dabar šypsausi prisiminus, kaip atrodo kelckiukas pilve  wub.gif


Daznai prisimenu ta jausma kai pamaciau maza veiduka su pirstuku burnoje. Tada suzinojau, kad laukiausi trecio berniuko, nors planavome mergaite ax.gif hihihi.gif , nuo tos akimirkos tas visai tapo nesvarbu wub.gif Meldziausi, kad tik toki grazu sveika vaika ir tureciau wub.gif
Atsakyti
Apžiūrėjau naujas nuotraukas albume ir savo pora įdėjau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ursula Star @ 2014 07 25, 22:01)
Gerų įspūdžių! Lengvo karščio ir malonaus giedojimo ryte  tongue.gif

Sveikos.
Karštis buvo per didelis, gaidžiai išliko sveiki (kirvio neprireikė) biggrin.gif . Seminaras pavyko, gaila, jau baigėsi, seminaristai išsilakstė (dabar pakeliui namo). Smagu buvo pamatyt visas gyvai.
Kai kam taip patiko gaidžių choras kad, sakė, netrukus grįš dar kart jų pasiklausyt. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2014 07 27, 19:59)
Sveikos.
Karštis buvo  per didelis, gaidžiai išliko sveiki (kirvio neprireikė)  biggrin.gif . Seminaras pavyko, gaila, jau baigėsi, seminaristai išsilakstė  (dabar pakeliui namo). Smagu buvo pamatyt  visas gyvai. 
Kai kam taip patiko gaidžių choras kad, sakė, netrukus grįš dar kart jų pasiklausyt. biggrin.gif


Taip, buvo syper!
O gaidziai su kamstukais visai nebaisus!
Mes jau beveik namie! As bandziau pamiegot, galvojau greiciau atvaziuosim.bet nesugebejo merginos parvaziuot be mames:))))
Atsakyti
QUOTE(jaicy @ 2014 07 27, 23:40)
Taip, buvo syper!
O gaidziai su kamstukais visai nebaisus!
Mes jau beveik namie! As bandziau pamiegot, galvojau greiciau atvaziuosim.bet nesugebejo merginos parvaziuot be mames:))))


Pritariu Jaicy, seminaras pavyko;) ačiū Vorestai už šiltą priėmimą, gaidžių chorą ir smegenėles;)
Hippie, pasimetėm kelyje taip ir neatsisveikinę - reiškias dar tikrai pasimatysim!!!
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2014 07 27, 20:59)
Sveikos.
Karštis buvo  per didelis, gaidžiai išliko sveiki (kirvio neprireikė)  biggrin.gif . Seminaras pavyko, gaila, jau baigėsi, seminaristai išsilakstė  (dabar pakeliui namo). Smagu buvo pamatyt  visas gyvai.  
Kai kam taip patiko gaidžių choras kad, sakė, netrukus grįš dar kart jų pasiklausyt. biggrin.gif

Net nežinau, nuo ko pradėt dalintis įspūdžiais
voresta gyvena kone Palangos centre (turint omeny, kokia ten pramogų industrija išvystyta, kokia masė žmonių "cirkuliuoja"). Jūra krosiuku pasiekiama, nors gal ir ne visiems, nes Hippie, kuri tuose reikaluose išmano mirksiukas.gif , skrupulingai išmatavusi kilometražą (aišku, ne žingsniamačiu, o savo patogios mašinytės "skaitliukuose tongue.gif ), kompetetingai pareiškė, kad keliais šimtais metrų per toli. Ir į tą centrą labai kompaktiškai įsikomponavusi vorestos fazenda - namukas, tvartukas, kone didžiausias Lietuvoj multiįvairus paukščių/vištų "ūkis", tvartas - viešbutis su aukšto lygio patogumais ir prigrūstu šaldytuvu thumbup.gif ir, kaip per "paskutinę vakarienę" išdavė voresta su SB (savo brangiuoju - kukliu, bet negalinčiu išlikti nematomu dėl savo gaaaaalingo ūgio), ... užmaskuotu malūnu thumbup.gif
Jei kas negalėjo miegoti dėl gaidžių - tai tiesiog miesčionių problema tongue.gif arba nežinojimas postulato Jei negali pakeisti problemos - keisk požiūrį į ją tongue.gif
voresta atsipalaidavusi sugebėjo apeiti savo ūkį, dar prieš mums pakylant papildyti maisto išteklius, mums sugulus seperuoti pieną ir dirbti visus kitus miesčionims nežinomus darbus. Kas be ko - ir dalyvauti seminare thumbup.gif Gerai dar, kad Hippie vieną vakarą padėjo jai ožkas pamelžti lotuliukas.gif
Rokas smartass.gif sugebėjo taip supaprastintai išdėstyti, tiksliau nusileisti į žemesnį lygmenį (ką jau ir mes išmokom mirksiukas.gif ), derinti aktyvumo/poilsio fazes, kad viskas buvo labai įdomu, ir, kas svarbiausia, subalansuota įsisavinti thumbup.gif
Bendravom kaip seniausiai pažįstami, labai įdomu buvo 'suvedinėti galus" kas yra kas - man asmeniškai toliausiai nuo susikurto vaizdinio iki tikrovės buvo Hippie bigsmile.gif
Per gausybę įspūdžių, susikaupusių ir vietoje iškilusių klausimų, visų noro pasiskyti, išsipasakoti nespėjom vorestai padėkot už organizaciją, servizą, maistą, stirnieną, kiaulės smegenų, limfmazgių, skrandžio odos ir t.t. degustaciją essen.gif , atsiprašyt už paliktus nesutvarkytus apartamentus... 4u.gif aciuks.gif
Nedalyvavusias belieka užjausti ir paguosti - yra vilčių, kad voresta ir kitais metais (gal ir dar kitais, ir dar kitais rolleyes.gif ) mus sukvies gathering.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasa:): 28 liepos 2014 - 10:35