Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo tema XXI

Sveikos mirksiukas.gif

Įlendu pas jus trumpam, užmačiau (taip visai netyčia pro šalį eidama biggrin.gif ), kad apie ekopirk.lt kalbat. Gal kuri nežinot ir bus naudinga, su omni ID kortele suteikiama 10% nuolaida neakcijinėms prekėms, nuolaidos kodas skelbiamas viešai, tai kortelę turėt kaip ir nebūtina.

Elektroninėje parduotuvėje www.ekopirk.lt speciali 10 % nuolaida neakcijinėms prekėms visiems OMNI ID kortelių turėtojams. Norėdami pasinaudoti pasiūlymu, nuolaidos langelyje turite suvesti kodą kbj5dpn7.
Atsakyti
Eik tu sau, kol nelindau temon, net nejutau, kaip labai labai pasiilgau!!!
ir leliukų pabiro wub.gif Ir man jau vėl reik doh.gif

Negeras mano vasarinis Paleo blush2.gif Labai daug juodo šokolado, datulių ir šaldytų bananų blush2.gif Ir svoris užaugo, gerus 5 kg užnuodėmiavau, nebepatinku sau visiškai verysad.gif Žiema lašiniai ir rauginti kopūstai tobulai valgosi, dabar gi tik šudeliokų tenoriu- vieniteliai pusryčiai teisingi teliko, o perpiet ir vakare palada bala... Kas mane išperti nori 4u.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šelma: 24 liepos 2014 - 18:05
QUOTE(Rasa:) @ 2014 07 24, 10:03)
Man šitas kokosų aliejus iš Ekopirk patinka (būna akcijų, pirkau už 23 Lt)



QUOTE(zomša @ 2014 07 24, 10:43)
Taip, šitą ir man yra tekę turėti.smile.gif Su akcijomis kaina labai gera, bet va paskutiniu metu nuolaidų nemačiau, tai pirkau vėl tą iš sveikų produktų. Va šitas kažkodėl nepatiko, atrodė skonis keistas, o gal tik taip pasirodė tuo metu, nes žiūriu aprašymus ir kyla įtarimas, kad jie gal niekuo nesiskiria. Mačiau, kad ir maximoje jų pririkiuota, dabar gal net 30% taikytų, kai kosmetikai nuolaidos.



Taiko 30 procentų nuolaidą. Aš pastoviai maxėj perku - ir cecil, ir amritos, man jų skoniai normalūs, geri ir nieko nesiskyrė nuo iherbinių, tad nusprendžiau, kad geriau pirksiu vietoj. Dar esu Rimi 2 už 1 kainą pirkusi, nepamenu kurį tiktai. Ir maximoj dabar tik 30 procentų, o buvo kažkurį mėnesį cieli 40 procentų nuolaida, tai 3 bankes pavariau, 21 litas už puslitrį tai jau visai neblogai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ursula Star @ 2014 07 24, 12:13)
Jautiena, bet tu buvai labai plona, gal dėl to daugiau ir prisidėjo? Šiaip juk visą laiką vis tiek paleo daug maž buvai?
ne velnio ne plona, tik normali (59kg,164cm), na stambiu kaulu as, o ka tongue.gif jauciu dabar, kad gera subine ir leshkas uzsiauginau, nesvarbu, kad daugmaz su paleo ax.gif ir dar papai baisuliniai, man pripratusiai prie A dydzio, dabar i juos geriau isvis neziuret doh.gif ai nesikremtu as del to svorio, nes zinau, kad laisvai numesiu, 2/3 po gimdymo turetu patys nugaruot. bet kaip bus su MB sympathetic pregnancy, tai nzn, kokius 7-8kg uzsiaugino, visai apsileido doh.gif

Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2014 07 24, 19:08)
bet kaip bus su MB sympathetic pregnancy, tai nzn, kokius 7-8kg uzsiaugino, visai apsileido  doh.gif


Blogai bus smile.gif jie nenori gimdyt sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Azu @ 2014 07 24, 19:42)
jie nenori gimdyt sad.gif

biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės,

Jau metuosi daikčiukus rytdienai, po darbų trauksim prie jūros, seminaro link yahoo.gif

NEPAMIRŠKIT PASIIMTI:

maudymosi kostiumėlių,
rankšluosčių,
indų ir įrankių valgymui,
daug įvairių daržovių, kito maistelio,
mineralinio/vandens,
kortelių/ženkliukų su NICK'U ir VARDU wink.gif
pataliukų, kurios gyvens su gaidžiais hihihi.gif
rašymo/įrašymo priemonių...


QUOTE(jautiena @ 2014 07 24, 18:08)
bet kaip bus su MB sympathetic pregnancy, tai nzn, kokius 7-8kg uzsiaugino, visai apsileido  doh.gif


Viskas bus gerai, pamatys, kad jo moteris prisižiūri, kad kiti vyrai dėmesį rodo ir prisijungs ar bent sportuot pradės smile.gif Maniškis susiėmė, nors jokių vilčių jau neturėjau, buvo jau geras lokiukas cool.gif

QUOTE(Azu @ 2014 07 24, 18:42)
Blogai bus smile.gif jie nenori gimdyt sad.gif


smile.gif Kodėl taip pesimistiškai? Gal ir išgimdys kokią VALIĄ (ne vardas), kai pamatys, kad brangiosios akį traukią treniruoti, nelašiniuoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2014 07 23, 21:57)
beda tame, kad karksek nekarksejus, vistiek savo daro.
pries kelias dienas MB: "ar manai, kad ir man seliakija (celiac disease - alergija kvieciu baltymui) gali but?" sakau taip, labai panasu, plus tavo mamai daktarai ja nustate. ir pradejau aiskint, kaip namie ja sau nustatyt, tai iskart tik "pffff", kaip dabar be bulkos menesi istvert, "not a chance". sako nebent daktaras nustatytu, blah blah. as pasakiau, tai ir triesk sau toliau ir man galvos nekvarsink, kai viena diena rimtai kokia zaraza susuks, tada susigriebsi, o man tik svarbu, kad ant tavo palikimo popieriu mano vardas butu ir tik mano aisku  lotuliukas.gif

priminet apie albumeli, paziurejau - nomore labai gerai atrodanti kelios dienos pries gimdyma wink.gif
o i ana foruma neatsimenu savo prisijungimo duomenu  doh.gif

Noreciau ir as I albumeli ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Hippie @ 2014 07 24, 21:21)
Sveikutės,

Jau metuosi daikčiukus rytdienai, po darbų trauksim prie jūros, seminaro link yahoo.gif

NEPAMIRŠKIT PASIIMTI:

maudymosi kostiumėlių,
rankšluosčių,
indų ir įrankių valgymui,
daug įvairių daržovių, kito maistelio,
mineralinio/vandens,
kortelių/ženkliukų su NICK'U ir VARDU wink.gif
pataliukų, kurios gyvens su gaidžiais hihihi.gif
rašymo/įrašymo priemonių...
Viskas bus gerai, pamatys, kad jo moteris prisižiūri, kad kiti vyrai dėmesį rodo ir prisijungs ar bent sportuot pradės smile.gif Maniškis susiėmė, nors jokių vilčių jau neturėjau, buvo jau geras lokiukas cool.gif
smile.gif Kodėl taip pesimistiškai? Gal ir išgimdys kokią VALIĄ (ne vardas), kai pamatys, kad brangiosios akį traukią treniruoti, nelašiniuoti  ax.gif


Jau visos tases susikrove g.gif Man turbot nesigaus nuvaziuoti, visokiu reikalu, ir mergaites nebeturiu kur palikti... unsure.gif
Nesekiau visos temos, kas cia tie gaidziai? kut jus ten apsistoja?
Atsakyti
QUOTE(Hippie @ 2014 07 24, 21:21)
Sveikutės,

Jau metuosi daikčiukus rytdienai, po darbų trauksim prie jūros, seminaro link yahoo.gif

[b]NEPAMIRŠKIT PASIIMTI:


tarielkų tikrai nepritrūksiu, galit netempt.
O iš patalų- tai tik užvalkalus.
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2014 07 25, 00:18)
tarielkų tikrai nepritrūksiu, galit netempt.
O iš patalų- tai tik užvalkalus.

O puodelių, šaukštų, peilių? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasa:) @ 2014 07 25, 00:58)
O puodelių, šaukštų, peilių?  ax.gif

kaip nors, rasiu 13 vnt biggrin.gif
Atsakyti

Linkejimai nuo juros!!! Jau po paskaitu, privalge kiaules zaliu smegenu biggrin.gif, grass fed sviestuko, daug zaliu ir troskintu darzoviu, stirnienos ir mini pig mesytes atsuoliavom pasimaudyt saulelydy wub.gif
Atsakyti