Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo tema XXI

QUOTE(nomore @ 2014 07 24, 09:34)
. tai faktiškai svoris kaip ir nepakrito, bet lašiniai aptirpo, nes pilvas neblooogas toks užaugo biggrin.gif o kiti 5- 6 kg man užaugo šuoliais, tiesiog akyse, kai pradėjau smarkiai tinti pačiam gale.

įvyko sėkminga atliekamų riebalų transformacija į kūdikį biggrin.gif .
Mačiau albumėlyje- pagražėjai, atjaunėjai ir tokia šukuosena tinka. thumbup.gif

Pamaniau gal kuri nėštukių pašnekesių temoj pakurtumėt temutę paleo nėštukių pašnekesiai arba pastojau su paleo? Taip gal padėtumėt kam nors atrasti šitą nieko nekainuojantį būdą. Juk jūs turit labai daug informacijos- pasidalinkit.
Paskui, kai jau vaikučiams prireiks papildomo maitinimo tiks ir paleo vaikučių mityba- juk manų košės (grūdų) tikrai savo vaikučiams nekišit kaip pirmą maistą.
Atsakyti
QUOTE(nomore @ 2014 07 24, 09:30)
reikėjo. kad ir kaip aš purčiausi, bet liepė darytis. apetitas po to sukilo žvėriškas kelioms dienoms.

To ir bijau. Nes mano valia ne geležinė kaip tavo. ax.gif


Atsakyti
QUOTE(Rasa:) @ 2014 07 24, 11:03)
Man šitas kokosų aliejus iš Ekopirk patinka (būna akcijų, pirkau už 23 Lt)


Taip, šitą ir man yra tekę turėti.smile.gif Su akcijomis kaina labai gera, bet va paskutiniu metu nuolaidų nemačiau, tai pirkau vėl tą iš sveikų produktų. Va šitas kažkodėl nepatiko, atrodė skonis keistas, o gal tik taip pasirodė tuo metu, nes žiūriu aprašymus ir kyla įtarimas, kad jie gal niekuo nesiskiria. Mačiau, kad ir maximoje jų pririkiuota, dabar gal net 30% taikytų, kai kosmetikai nuolaidos.
Atsakyti
QUOTE(Ursula Star @ 2014 07 24, 10:21)
To ir bijau. Nes mano valia ne geležinė kaip tavo.  ax.gif

nejuokink biggrin.gif aš į galą jau valgiau arbūzus visokius biggrin.gif o ir šiaip, buvo gi ligoninės tarpų, kai teko misti jų maistu. ir šiaip, nuodėmės matyt niekam nesvetimos biggrin.gif
Atsakyti
dar klausimas, kuom skiriasi kokoso grietinele nuo kokosu pieno kremo? ar cia vienas ir tas pats, tiesiog parduotuvej uzvadinta kremu?
Atsakyti
QUOTE(Ursula Star @ 2014 07 24, 11:21)
To ir bijau. Nes mano valia ne geležinė kaip tavo.  ax.gif

Man po gliukozes nebuvo alkio smile.gif
Ir is vis visa nestuma nenorejau valgyt, pask.dvi savaites pastebejau, kad man skanu pietaut smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nomore @ 2014 07 24, 10:50)
nejuokink biggrin.gif aš į galą jau valgiau arbūzus visokius  biggrin.gif

Arbūzas? Nuodėmė? Nu jo... Man išrišimas ilgai nenusimato tuomet biggrin.gif


QUOTE(Azu @ 2014 07 24, 11:02)
Man po gliukozes nebuvo alkio smile.gif
Ir is vis visa nestuma nenorejau valgyt, pask.dvi savaites pastebejau, kad man skanu pietaut smile.gif

Rimtai? Tikrai išskirtinė tongue.gif

Aš džiaugiuosi tik tuo, kad nesu užsėdus ant vieno kokio maisto. Šiaip valgyti galėčiau dažnai. Na, paleo kiek ir apriboja. Bet vis tiek tarpuose kaip užkandėlė vaisiai uogos lašiniai pasimaišo. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ursula Star @ 2014 07 24, 11:52)
Arbūzas? Nuodėmė? Nu jo... Man išrišimas ilgai nenusimato tuomet  biggrin.gif

turint omeny, kiek ten cukraus biggrin.gif
ai, buvo periodas, kai bulves valgiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nomore @ 2014 07 24, 11:56)
ai, buvo periodas, kai bulves valgiau  biggrin.gif

Neprimink geriau. Trečias mėnuo ant kugelio ir bulvinių blynų praėjo daug maž.
O kaip dabar, kai matini, nėra tokio potraukio ant ko nors nenormalaus (bulvės bulkutės). Nes mane patyrusios gąsdino, kad maitinant dar labiau pamišimas ant nesveiko maisto pasireiškia.
Atsakyti
QUOTE(M_A @ 2014 07 24, 09:57)
dar klausimas, kuom skiriasi kokoso grietinele nuo kokosu pieno kremo? ar cia vienas ir tas pats, tiesiog parduotuvej uzvadinta kremu?
gal paprasciausiai isverte netinkamai, nes angliskai "cream" tai tas pats ir kremas, ir grietinele.

as priauginejau svorio po 1kg/men iki kazkur 6-7men, o tada prasidejo doh.gif siandien svarstykles jau +16kg rodo, bet jauciu, kad ir ranku pirstai patine, nebesilanksto laisvai kaip iprasta. didziausi nuopolis, tai ledai, aisku pacios geriausios iperkamos kokybes, bet vistiek doh.gif vaisiai tai kas be ko, ala natural, stai prarijau mangiuka rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jautiena: 24 liepos 2014 - 13:00
QUOTE(Ursula Star @ 2014 07 24, 12:00)
O kaip dabar, kai matini, nėra tokio potraukio ant ko nors nenormalaus (bulvės bulkutės). Nes mane patyrusios gąsdino, kad maitinant dar labiau pamišimas ant nesveiko maisto pasireiškia.

kai aną kartą maitinau, tai buvo katastrofa doh.gif doh.gif taip norėjosi saldaus doh.gif
o dabar man išvis apetitas dinges buvo blink.gif matyt, organizmui nereikėjo maisto, atsigaut norėjo. tai prarydavau riebalo kokio su arbata. atgaunu jau dabar pamažu,o nesąmonių absoliučiai nenoriu bigsmile.gif
Atsakyti
Jautiena, bet tu buvai labai plona, gal dėl to daugiau ir prisidėjo? Šiaip juk visą laiką vis tiek paleo daug maž buvai?
Papildyta:
QUOTE(nomore @ 2014 07 24, 13:10)
tai prarydavau riebalo kokio su arbata. atgaunu jau dabar pamažu,o nesąmonių absoliučiai nenoriu  bigsmile.gif

Nu fainai. Super.
Atsakyti