Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo tema XXI

Zomsa, man irgi daug kas i lekste lipa. Nesuprantu tokiu dalyku. As dar kai vaikas buvau, man buvo issaiskinta, kad tai yra nekulturinga.
As nepastebeciau jei zmogus ir 5 kg numestu biggrin.gif kartais net pasimetu, kai drauge (su nemazu antsvoriu) neistverus pasigiria, kad keletas kg nutirpo. Palinksiu galva, nusisypsau (nors mano akims nesimato, gal as akla?).
Apie mityba jau vengiu sneketi, nors bendradarbes pasiguodzia, kad svoris nekrenta valgant maziausio riebumo jogurta, neaisku nuo ko beria spuogais ir niekas nepadeda, arba po kazkelintos bulkutes bloga, beria ir sopa galva. Nezinau, ar cia is mano puses gaunasi lindimas i ju lekstes, na nebent nebylus, pastabu as nelaidau, nera prasmes. Kiekvienas laisvas rinktis kuo misti.
Atsakyti
QUOTE(Ursula Star @ 2014 07 24, 07:37)
Kažin, gal labiau verta stiklo inde pirkti?


O paskutinį stikliniame pirkote? Aš visada kažkaip tą plastmasinį 1 l imu, net nežinau, ar tokio pat tūrio teko matyti stikle. Reikėtų pabandyti gal.smile.gif

QUOTE(katinone @ 2014 07 24, 08:01)
O kodel Aniros grieztai neperki?  g.gif


Nes iš kopros spaudžiamas, ką jie ir ant stiklainio rašo.smile.gif Aniros turbūt todėl ir pigesnis kiek... Gal labai didelių blogybių toje koproje ir nėra, vis tiek nerafinuotas, bet kai galima rinktis - norisi rasti produktą su mažiau prieštaringų nuomonių.

QUOTE(LumiLumi @ 2014 07 24, 08:33)
kartais net pasimetu, kai drauge (su nemazu antsvoriu) neistverus pasigiria, kad keletas kg nutirpo. Palinksiu galva, nusisypsau (nors mano akims nesimato, gal as akla?).


Haha, same here.biggrin.gif Kad net ir ant plonų nesimato man nei priaugimų, nei numetimų, nebent tikrai jau kas radikalaus būtų, tai gal praregėčiau.
Aš ir į nulinius jogurtus, ir į „šią savaitę valgysiu vien grikius“ nebekreipiu dėmesio.biggrin.gif Gal kartais norėtųsi pasakyti, kad yra ir kitokios informacijos, diskusijos ar patarimai turbūt nieko blogo, bet šiaip žmogus, man atrodo, turi informaciją susirasti pats ir pasverti, kiek įtikinama ji jam atrodo. Galų gale - niekas negali įrodyti, kad aš (galbūt) esu arčiau tiesos. Viską vis tiek reikia ant nuosavo kailio išbandyti.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
su paleo tik antra savaite iveikineju, bet pastebajau, kad pradejau megti, ko anksciau valgyt negalejau. pvz avokadas, anksciau kaip slykstus sviestas burnoj jausdavos, fui... o vakar taip uzsimaniau, susitryniau su citrinos sultim, druskytes ciut pabarsciau ir taip skaniai sauksteliu kabinau wub.gif varskes ir nemegau, db nusiperku dvaro varskes ir su kokoso drozlem rytai kertu, dar kokoso aliejaus saukteli isipilu, niam niam wub.gif tai kilo klausimas, gal dar kas ir susiduret su tokiais skonio pokyciais? ir ka pradejot megti, ko nemegot pries paleo?
Atsakyti
QUOTE(zomša @ 2014 07 24, 07:56)
O paskutinį stikliniame pirkote? Aš visada kažkaip tą plastmasinį 1 l imu, net nežinau, ar tokio pat tūrio teko matyti stikle. Reikėtų pabandyti gal.smile.gif

Ne, bet šalia pastatytas panašaus dydžio buvo, tik keliais litais brangesnis. Gal stikliniame aliejaus išvaizda geriau matytųsi?

Man juokingai buvo su lindimais į maistą.
Per balių teta nesustodama kiša man mini sumuštinius.
Sakau, ačiū, aš to nevalgau.
Tai ką tada valgai?
Na, daug daržovių, šiek tiek mėsos, vaisių.
Tai čia ir yra tik daržovės ir mėsa!
... Na ir koks skirtumas, kad visa tai ant batono sudėta, ar ne? lotuliukas.gif


Papildyta:
QUOTE(M_A @ 2014 07 24, 07:59)
niam niam wub.gif  tai kilo klausimas, gal dar kas ir susiduret su tokiais skonio pokyciais? ir ka pradejot megti, ko nemegot pries paleo?

Tai normalu. Greičiausiai visiems tai vyksta, kai besivalant organizmui receptoriai atgimsta iš letargo miego. thumbup.gif Geras jausmas. Aš pirmiausiai nustojau mėgti pieno produktus. O nuo jų iš ties sunkėju ir neplonėju.
Dabar išgyvenu pačius nuostabiausius paleo jausmus, patiriamus po dešimties šios mitybos dienų - pečių linija atsipalaidavus atrodo. Na, ir žarnynas šiek tiek taip pat. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(M_A @ 2014 07 24, 07:59)
Labas rytas 4u.gif
su paleo tik antra savaite iveikineju, bet pastebajau, kad pradejau megti, ko anksciau valgyt negalejau. pvz avokadas, anksciau kaip slykstus sviestas burnoj jausdavos, fui... o vakar taip uzsimaniau, susitryniau su citrinos sultim, druskytes ciut pabarsciau ir taip skaniai sauksteliu kabinau wub.gif  varskes ir nemegau, db nusiperku dvaro varskes ir su kokoso drozlem rytai kertu, dar kokoso aliejaus saukteli isipilu, niam niam wub.gif  tai kilo klausimas, gal dar kas ir susiduret su tokiais skonio pokyciais? ir ka pradejot megti, ko nemegot pries paleo?


As biggrin.gif organizmas pradejo rodyti, ko jam reikia. Kai skonio receptoriai nesubalamutinti, tai naturalus maistas tampa labai skanus. As taip kiausus menesi laiko kasdien rijau ir negalejau atsivalgyti, vyras buvo pakraupes biggrin.gif o aksciau kiausu nelabai valgiau, makaronus mieliau rydavau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ursula Star @ 2014 07 24, 05:51)
Nomore, o gydytojai labai bijojo, kad per nėštumą sukūdai?
Man irgi po truputį krenta svoris, kai su paleo esu. Nors tikrai labai per daug vaisių valgau visokių.

matai, man visi gydytojai pabrėždavo, kad mano pradinis svoris labai didelis, ir tai yra didžiulė rizika sėkmingam nėštumui, man galima buvo priaugti 9 kg maksimaliai. tai aš per pirmą trimestrą numečiau kelis kg, kas nėra retenybė, o po to po truputį priauginėjau, 29 savait turėjau 1 kg virš pradinio svorio. tai faktiškai svoris kaip ir nepakrito, bet lašiniai aptirpo, nes pilvas neblooogas toks užaugo biggrin.gif o kiti 5- 6 kg man užaugo šuoliais, tiesiog akyse, kai pradėjau smarkiai tinti pačiam gale.
mano ginė paie svorio pokyčius išvis nė neužsiminė, išskyrus pradžioj, kai prasidėjo gresiančio persileidimo diagnozių maratonas, minėjo, kad svoris - didelis rizikos faktorius.
QUOTE(LumiLumi @ 2014 07 24, 08:13)
Kai skonio receptoriai nesubalamutinti, tai naturalus maistas tampa labai skanus.

drinks_cheers.gif pvz. paprasta apvirta mėsa bigsmile.gif arba sviestas lotuliukas.gif vienas lotuliukas.gif
Atsakyti
Buten, vienas sviestas biggrin.gif mano diedas sauksciuku kabina ir deda ant kiauso virto, o as mazdaug taip: vienoj rankoj kiausas, kitoj-sviesto rieke biggrin.gif kraupinu aplinka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nomore @ 2014 07 24, 08:34)
mano ginė paie svorio pokyčius išvis nė neužsiminė, išskyrus pradžioj, kai prasidėjo gresiančio persileidimo diagnozių maratonas, minėjo, kad svoris - didelis rizikos faktorius.

Ojej.
Man sakė, kad šiek tiek per daug priaugau, kaip pirmam trimestrui. Bet aš net dviem kg mažiau pasakiau, bo gėda buvo ax.gif Tai dabar daug maž stebiu, gal į lentelę įtaikysiu, jei nepriauginėsiu daug. Kad ir kaip yra, valgau nemažai. O kad cukraus ar bulkučių negauna, pilvietis dar nesupranta ir tikriausiai labai neliūdi.
Sakyk, o gliukozės tolerancijos testą tau tikriausiai reikėjo daryti. O Azu kaip? Ar jis privalomas? Ten gi gliukozės prisigerti daug duoda, jo?
Atsakyti
QUOTE(Ursula Star @ 2014 07 24, 09:52)
Ojej.
Man sakė, kad šiek tiek per daug priaugau, kaip pirmam trimestrui. Bet aš net dviem kg mažiau pasakiau, bo gėda buvo  ax.gif Tai dabar daug maž stebiu, gal į lentelę įtaikysiu, jei nepriauginėsiu daug. Kad ir kaip yra, valgau nemažai. O kad cukraus ar bulkučių negauna, pilvietis dar nesupranta ir tikriausiai labai neliūdi.
Sakyk, o gliukozės tolerancijos testą tau tikriausiai reikėjo daryti. O Azu kaip? Ar jis privalomas? Ten gi gliukozės prisigerti daug duoda, jo?

As dariau si testa smile.gif . Cukru lasteles greit susipakavo, tai kraujyje jis neplaukiojo. Ten 75 gr reik isgert , man nieko nuo gliukozes nebuvo, tik mieguistumas apeme.
Atsakyti
QUOTE(Azu @ 2014 07 24, 08:59)
As dariau si testa smile.gif . Cukru lasteles greit susipakavo, tai kraujyje jis neplaukiojo. Ten 75 gr reik isgert , man nieko nuo gliukozes nebuvo, tik mieguistumas apeme.

Supratau, eisiu ramiau kei reiks. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ursula Star @ 2014 07 24, 08:52)
Sakyk, o gliukozės tolerancijos testą tau tikriausiai reikėjo daryti. O Azu kaip? Ar jis privalomas? Ten gi gliukozės prisigerti daug duoda, jo?

reikėjo. kad ir kaip aš purčiausi, bet liepė darytis. apetitas po to sukilo žvėriškas kelioms dienoms.
Atsakyti
QUOTE(zomša @ 2014 07 24, 07:14)
Aš irgi dažniausiai šitą iš SP perku, kartais kitokius (tik Aniros griežtai neperku), bet jokių didelių skirtumų nepastebėjau, ir skoniu man jie visi panašūs.smile.gif Norėčiau dar prie progos kokį iš iHerb pabandyti.

Man šitas kokosų aliejus iš Ekopirk patinka (būna akcijų, pirkau už 23 Lt)
Atsakyti