Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo tema XXI

beda tame, kad karksek nekarksejus, vistiek savo daro.
pries kelias dienas MB: "ar manai, kad ir man seliakija (celiac disease - alergija kvieciu baltymui) gali but?" sakau taip, labai panasu, plus tavo mamai daktarai ja nustate. ir pradejau aiskint, kaip namie ja sau nustatyt, tai iskart tik "pffff", kaip dabar be bulkos menesi istvert, "not a chance". sako nebent daktaras nustatytu, blah blah. as pasakiau, tai ir triesk sau toliau ir man galvos nekvarsink, kai viena diena rimtai kokia zaraza susuks, tada susigriebsi, o man tik svarbu, kad ant tavo palikimo popieriu mano vardas butu ir tik mano aisku lotuliukas.gif

priminet apie albumeli, paziurejau - nomore labai gerai atrodanti kelios dienos pries gimdyma wink.gif
o i ana foruma neatsimenu savo prisijungimo duomenu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2014 07 23, 21:57)
beda tame, kad karksek nekarksejus, vistiek savo daro.
pries kelias dienas MB: "ar manai, kad ir man seliakija (celiac disease - alergija kvieciu baltymui) gali but?" sakau taip, labai panasu, plus tavo mamai daktarai ja nustate. ir pradejau aiskint, kaip namie ja sau nustatyt, tai iskart tik "pffff", kaip dabar be bulkos menesi istvert, "not a chance". sako nebent daktaras nustatytu, blah blah. as pasakiau, tai ir triesk sau toliau ir man galvos nekvarsink, kai viena diena rimtai kokia zaraza susuks, tada susigriebsi, o man tik svarbu, kad ant tavo palikimo popieriu mano vardas butu ir tik mano aisku  lotuliukas.gif

priminet apie albumeli, paziurejau - nomore labai gerai atrodanti kelios dienos pries gimdyma wink.gif
o i ana foruma neatsimenu savo prisijungimo duomenu  doh.gif


A jis triedzia ?
Nu bl..bet as sau irgi sia zaraza pradejau itart, kai zaliavalgyste uzsiemau, keli men be glitimo ir nustojau, o anksciau save vista laikiau smile.gif (aisku jei zinot kaip vistos kakoja biggrin.gif), o dar visos vaisingumo bedos -pks, endo ir pan....

Noreciau i albuma blush2.gif
Atsakyti
aha, triedzia net troba skamba. kur tai normalu $ikt 3-4x dienoj ir pastoviai skundziasi, kad nevirskina, pilva suka, skauda.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jautiena: 23 liepos 2014 - 22:33
QUOTE(jautiena @ 2014 07 23, 23:32)
aha, triedzia net troba skamba. kur tai normalu $ikt 3-4x dienoj ir pastoviai skundziasi, kad nevirskina, pilva suka, skauda.

Ir niekaip viso to nesusieja su savo mitybos ipatumais? Turbut galvoja, kad nuo karscio triedzia:)
Atsakyti
QUOTE(Azu @ 2014 07 23, 22:06)
Noreciau i albuma  blush2.gif

Ir aš norėčiau bent virtualiai pamatyt su kuom bendrauju ir gal kurias seminare sutiksiu ax.gif Ar čia yra kokios sąlygos prisijungt prie to albumo? Reikia kokį statusą turėt? Paprotinkit kas nors 4u.gif
Atsakyti
salyga: but gera mergaite. nedaug ten musu ir nemazai jau nebebendraujancios.
Papildyta:
QUOTE(Nidulia @ 2014 07 23, 22:06)
Ir niekaip viso to nesusieja su savo mitybos ipatumais? Turbut galvoja, kad nuo karscio triedzia:)
ko gero susieja, bet priklausomybe prie miltiniu yra stipresne - juk taip skanu! matyt nera dar taip blogai, kad ka nors keistu.
Atsakyti
sveikos,
as kasdien skaitau, bet savo trigrasi retai ikisu I diskusijas.
naujuosius bendradarbius nuo pirmos dienos isauklejau, ko as nevalgau. nieko netinkamo nesiulo biggrin.gif o patys savo nesamones kemsa ir man komplimentus sako, kaip gerai pagal amziu atrodau. biggrin.gif
kraujas geras, galvos nesopa, ko daugiau noret.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ativas: 24 liepos 2014 - 03:07
Vakar pirmą kartą normaliai skanaus kokoso aliejaus nusipirkau. Dabar suprantu, kodėl vis smaguriaudavote juo. Iki šiol vis skirtingi pasitaikydavo - tai kartokas, tai su kažkokiais permatomais kleckais. Visada perku Sveikuose produktuose, baltame plastiko inde, tik skirtingose pardėse. Šį kart Vilniaus gatvėje. Čia taip įmanoma, kad aliejus skiriasi?
Atsakyti
Nomore, o gydytojai labai bijojo, kad per nėštumą sukūdai?
Man irgi po truputį krenta svoris, kai su paleo esu. Nors tikrai labai per daug vaisių valgau visokių.
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2014 07 23, 18:47)
ir karksi man - kada svorio numesi, kada svorio numesi biggrin.gif


O jis čia rimtu tonu ar nelabai?
Nes jei rimtu - pasakyčiau, kad tada, kai geresnį vyrą susirasiu, ir tvarkingai prarikiuočiau lagaminus prie išėjimo. wub.gif
Va ko nuoširdžiai nepakenčiu ir negaliu suprasti - tai lipimo į svetimas lėkštes (okasčia? okodėltaip? okodėlnegalima? okastausakėkadtaunegalima? bimbim...) ir kitų žmonių svorio komentavimų. Kad aš labai nepastabi tokiems dalykams, tai pripažįstu, bet pas kitus, toks jausmas, svarstyklės vietoje akių įtaisytos - nu kaip galima pastebėti, kad žmogus, pvz., priaugo arba numetė du kilus? biggrin.gif Aš net neatsimenu, kaip kokia administratorė atrodo, o čia kažkas užmeta „o, žiū, kaip sustorėėėjo“. O poroje tokie komentarai - išvis fiau, kaip ir kitokie „ėdimai“ dėl fizinių trūkumų, poelgių, charakterio savybių ir kt. Labai žmogiškai supykčiau išgirdusi kažką panašaus.

QUOTE(Ursula Star @ 2014 07 24, 06:34)
Čia taip įmanoma, kad aliejus skiriasi?


Čia šitą? Turbūt gali būti, kad partijos skiriasi. Gal įtaką daro net tai, kad jis nuolat skystėja-kietėja ir atgal?
Aš irgi dažniausiai šitą iš SP perku, kartais kitokius (tik Aniros griežtai neperku), bet jokių didelių skirtumų nepastebėjau, ir skoniu man jie visi panašūs.smile.gif Norėčiau dar prie progos kokį iš iHerb pabandyti.
Atsakyti
QUOTE(zomša @ 2014 07 24, 06:14)
Čia šitą? Turbūt gali būti, kad partijos skiriasi. Gal įtaką daro net tai, kad jis nuolat skystėja-kietėja ir atgal?
Aš irgi dažniausiai šitą iš SP perku, kartais kitokius (tik Aniros griežtai neperku), bet jokių didelių skirtumų nepastebėjau, ir skoniu man jie visi panašūs.smile.gif Norėčiau dar prie progos kokį iš iHerb pabandyti.

Aham, toks pats. Na, anksčiau gal taip stipriai nesiskirdavo. Bet vakarykštis tikrai labai skanus, jaučiasi riešuto skonis. Kažin, gal labiau verta stiklo inde pirkti?
Atsakyti
QUOTE(zomša @ 2014 07 24, 07:14)
Aš irgi dažniausiai šitą iš SP perku, kartais kitokius (tik Aniros griežtai neperku), bet jokių didelių skirtumų nepastebėjau, ir skoniu man jie visi panašūs.smile.gif Norėčiau dar prie progos kokį iš iHerb pabandyti.

O kodel Aniros grieztai neperki? g.gif
Atsakyti