Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo tema XXI

QUOTE(Jolė*** @ 2014 07 22, 21:36)
* mažum po internetą  g.gif

Iš dalies taip. Mes susitikome per mano klaidą. Aš niekada neskaitau ko manęs kompas klausia, visada sakau jaum "Yes". Taip saviškį netyčia pakviečiau tapti mano draugu facebooke. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ursula Star @ 2014 07 23, 07:47)
Aš niekada neskaitau ko manęs kompas klausia, visada sakau jaum "Yes". Taip saviškį netyčia pakviečiau tapti mano draugu facebooke.


laugh.gif

Princų klausimu, tai man atrodo, kad jeigu lemta - ir sutiksi. Net ir pačiose neįtikinamiausiose situacijose. Gali tiesiog pasibelsti į duris.
Dėl to visokios tikslingos medžioklės man visada atrodė labai neįdomus dalykas. Nors gal yra kam pasiseka ir taip.

QUOTE(jaicy @ 2014 07 22, 22:33)
raso, kad su apsauga jie.. unsure.gif


Bet, berods, irgi nerašo, kokio stiprumo, tik kad su filtrais (pas lietuvių gamintojus kažkas yra, kad teoriškai žino, bet praktiškai jie to negali išmatuoti)? Šiaip rūgštines priemones tikrai geriau būtų atidėti rudeniui-žiemai. Nors negeros reakcijos dažniausiai pasireiškia iš karto, gali būti ir nelabai gražių ilgalaikių pasekmių - pvz. pigmentinės dėmės.

Odos priežiūrai svarbiausia yra drėkinimas, iš vidaus (maistas) ir iš išorės. Nepriklausomai nuo amžiaus.smile.gif Vėliau, priklausomai nuo odos būklės, to išorinio drėkinimo gali reikėti daugiau, bet šiaip kosmetikos pramonėje daugiau marketingo ir mitų, nei realiai veikiančių priemonių.
Aš irgi rūgštis šaltuoju sezonu reguliariai panaudoju. Šiltuoju primityviai užtenka trijų produktų, gero drėkiklio tame tarpe. Natūr kosmetika nesižaviu, virtuvėje neraganauju, chemija tinka ir patinka, poveikį matau.biggrin.gif

QUOTE(LumiLumi @ 2014 07 22, 23:06)
vis kirba "o kas jeigu". Labai nemalonus jausmas...


Pasakysiu banalybę, bet, žinai, plyta ant galvos (nelinkiu!) irgi gali labai išbalansuoti. Reikia imti maksimumą. Iš to, ką išvardinai - daug turi. Kaip suprantu - planuose ir dar daugiau.
Aišku, kad jausmas niekada nebus malonus, kad liga yra akmuo po kaklu, ir geriau jos neturėti, ir į „už ką man“ niekas neatsakys (nes viskas, kas planuota, turėjo būti geriau, gražiau ir kitaip -iau), ir bangų visokių užeis. Bet - „o kas jeigu“ viskas ilgai ir nuobodžiai bus gerai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zomša @ 2014 07 23, 09:03)
Pasakysiu banalybę, bet, žinai, plyta ant galvos (nelinkiu!) irgi gali labai išbalansuoti. Reikia imti maksimumą. Iš to, ką išvardinai - daug turi. Kaip suprantu - planuose ir dar daugiau.
Aišku, kad jausmas niekada nebus malonus, kad liga yra akmuo po kaklu, ir geriau jos neturėti, ir į „už ką man“ niekas neatsakys (nes viskas, kas planuota, turėjo būti geriau, gražiau ir kitaip -iau), ir bangų visokių užeis. Bet -  „o kas jeigu“ viskas ilgai ir nuobodžiai bus gerai? smile.gif

Gerai pasakyta thumbup.gif
Stiprybės tau, LumiLumi 4u.gif
Atsakyti
Užmiršau: koks paleo santykis su sėklomis (moliūgų, saulėgrąžų ir kt.) ar toks, kaip su riešutais - vartoti nedaug, ar jų apskritai vengti?

Dar pora klausimų:
- ar beveikia fotoalbumas;
- ar beveikia forumas (užmiršau visus prisijungimo vardus ten);
?
Atsakyti
QUOTE(Rasa:) @ 2014 07 23, 08:14)
Gerai pasakyta  thumbup.gif
Stiprybės tau, LumiLumi  4u.gif


Prie zomsos pasakymo nebeturiu ka pridurti. Aciu ir Amen!
Atsakyti
QUOTE(Ursula Star @ 2014 07 23, 09:22)
Užmiršau: koks paleo santykis su sėklomis (moliūgų, saulėgrąžų ir kt.) ar toks, kaip su riešutais - vartoti nedaug, ar jų apskritai vengti?

Dar pora klausimų:
- ar beveikia fotoalbumas;
- ar beveikia forumas (užmiršau visus prisijungimo vardus ten);
?

seklos - nevalgomos.
fotoalbumas ir forumas veikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ursula Star @ 2014 07 23, 09:22)
Užmiršau: koks paleo santykis su sėklomis (moliūgų, saulėgrąžų ir kt.) ar toks, kaip su riešutais - vartoti nedaug, ar jų apskritai vengti?

Dar pora klausimų:
- ar beveikia fotoalbumas;
- ar beveikia forumas (užmiršau visus prisijungimo vardus ten);
?

visose sėklose yra fito rūgšties, ir daugumoje jų dominuoja polinesotieji riebalai. Jei retkarčiais sulesi kokių nekaitintų- nieko ypatinga nenutiks, bet tai nėra tinkamas maistas.
Forumo prisijungimo vardai turėtų būt tavo el. pašte išlikę. Pasižiūrėk~ 2013 10 20
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2014 07 23, 15:59)
visose sėklose yra fito rūgšties, ir daugumoje jų dominuoja polinesotieji riebalai. Jei retkarčiais sulesi kokių nekaitintų- nieko ypatinga nenutiks, bet tai nėra tinkamas maistas.
Forumo prisijungimo vardai turėtų būt tavo el. pašte išlikę. Pasižiūrėk~ 2013 10 20

Ačiū. Kartais nedaug vietoj prieskonių įsidedu moliūgų arba saulėgrąžų. Tikrai daug nevartoju.
Tikrai, pamiršau apie el.p. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Hippie @ 2014 07 23, 01:49)
Ar matėt koks fainas oriukas pranašaujamas savaitgaliui Palangoj?  wub.gif



o vakar kaimynas buvo užėjęs- tai jo nebrangiam bendrabutyje dar laisvas 6 -vietis kambarys. Gal dar kas susimislysit šeimyną pasiimt atostogaut.
Atsakyti
Sveikutės,

Nuotaika tokia https://www.youtube....h?v=0OWj0CiM8WU , varau į miestą cool.gif

QUOTE(Ursula Star @ 2014 07 23, 06:47)
Aš niekada neskaitau ko manęs kompas klausia, visada sakau jaum "Yes".


laugh.gif svajonių moteris bigsmile.gif

QUOTE(zomša @ 2014 07 23, 08:03)
žinai, plyta ant galvos (nelinkiu!) irgi gali labai išbalansuoti.


laugh.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Hippie, ka cia beauklesi -valgo croissanta pilva isvertes ir karksi man - kada svorio numesi, kada svorio numesi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2014 07 23, 17:47)
Hippie, ka cia beauklesi -valgo croissanta pilva isvertes ir karksi man - kada svorio numesi, kada svorio numesi biggrin.gif


Karkset atgal reikia biggrin.gif
Atsakyti