Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo tema XXI

QUOTE(DingleHill @ 2014 07 22, 17:58)
Mano nuomone pagrindine problema, kad jau 25-26 ciklo diena mane pradeda rudai teplioti (ciklas 28d) , galvojau gal endometrioze, deja po padarytos laparoskopijos tai atkrito, nes jos nerado...

Tai ir gerai, kad nerado. Gal tiesiog vitaminų trūksta dėl tepliojimo? Man irgi būdavo. Su vitD3 viską sutvarkė.

QUOTE(Izolda @ 2014 07 22, 19:08)
Kur tie neblogi vaikšto? biggrin.gif

Meldžiausi Šv. Antanui, jo reik klaust kur jį rado lotuliukas.gif

QUOTE(Izolda @ 2014 07 22, 19:31)
O ką paleolietės ant veiduko tepasi?  g.gif
Čia klausimas toms ~ 3O  biggrin.gif

Dabar dažniausiai kokoso aliejumi. Šiaip visuoment naudoju Vilniaus Universiteto vaistinėje gaminamą riebų vitamininį ir lengvą dieninį kremą.
Atsakyti
QUOTE(Rasa:) @ 2014 07 22, 21:33)
Merginos, kokias čia erezijas skleidžiat!  doh.gif
Išduosiu jums paslaptį: kuo toliau - tuo fainiau, kaip sakant, moji goda- mojo bogatsvo  mirksiukas.gif
O veiduką tepti gi labai gerai tuo pačiu kokoso aliejum, nors man dar labiau patiko argano aliejus. Dabar jau kuris laikas tepu kaip ir gydomuoju TAMANU aliejum: O čia plačiau man dėl rožinės/rozacėjos, tačiau labai gerai tinka ir nuo spuogų (tikriausiai žinot, kad aliejus reikia tepti ant drėgnos odos). Oda tikrai skaistesnė  ax.gif
DingleHill, sveika prisijungusi - kad tik viskas į gera  4u.gif

O jo kokia riebalų sudėtis?
Atsakyti
QUOTE(Rasa:) @ 2014 07 22, 21:33)
Dabar jau kuris laikas tepu kaip ir gydomuoju TAMANU aliejum: O čia plačiau man dėl rožinės/rozacėjos, tačiau labai gerai tinka ir nuo spuogų (tikriausiai žinot, kad aliejus reikia tepti ant drėgnos odos). Oda tikrai skaistesnė  ax.gif
DingleHill, sveika prisijungusi - kad tik viskas į gera  4u.gif

aliejai, kuriuose dominuoja polinesočiosios riebiosios rūgštys, netinkami nei maistui, nei tepti ant odos.
http://www.fresholi....94:natural-oils
o tame tamanu jų- ~60 proc
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo " voresta ": 22 liepos 2014 - 20:47
QUOTE(Izolda @ 2014 07 22, 20:08)

Aš po 3O pasijaučiau, kad jau nėr gyvenimo, geriausias laikas praeity..  blush2.gif  Ir dar bandau iškopti iš tos fazės..


negriesyk dievo. Duotu man kas tuos 30, ot prasinesciau biggrin.gif Man 44.

QUOTE(InJe*kcija @ 2014 07 22, 20:26)

Aš Paleo pradžioje bandžiau visokius receptus, ir desertų ir dar visokių nesąmonių. Dabar kaip tik kaifuoju, kad nereikia nieko mandro gaminti - pasikepi mėsytės, pasipjaustai salotų ir ramu smile.gif


Ir pas mane taip pat, pradzioje protejau, visokiu idomesniu patiekalu primastydavau, galva sukdavau, o dabar viska paprastai, greitai ir nesukant galvos.
QUOTE(Izolda @ 2014 07 22, 20:31)

O ką paleolietės ant veiduko tepasi?  g.gif
Čia klausimas toms ~ 3O  biggrin.gif


Man patinka papurksti kokiu roziu hidrolatu ir ant virsaus kokosu aliejumi. Megstu Dr. Hauska kremus. Dabar turiu Aubrey krema su saltalankiais. Zinoma, naturalus, be chemijos kremai brangesni, bet geriau taupiau naudoti, bet natural nei kokia agresyvia chemija ant savo veido tepti.

QUOTE(jaicy @ 2014 07 22, 20:37)
Papildyta:
man patinka ODA kosmetika. tiesa ji su rugstim.. visai ne kaip 30+  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
Papildyta:
ne!


nebijai vasara naudoti rugstine kosmetika? Juk reaguoja su saule, prisiveisi pigmentiniu demiu. Tokia kosmetika tik ziemai ir dar apsauga reikia teptis, nes ir ziema kieme yra UVA, UVB spinduliai.
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2014 07 22, 21:15)
nebijai vasara naudoti rugstine kosmetika? Juk reaguoja su saule, prisiveisi pigmentiniu demiu. Tokia kosmetika tik ziemai ir dar apsauga reikia teptis, nes ir ziema kieme yra UVA, UVB spinduliai.



raso, kad su apsauga jie.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Izolda @ 2014 07 22, 19:08)

Kur tie neblogi vaikšto? biggrin.gif

Aš po 3O pasijaučiau, kad jau nėr gyvenimo, geriausias laikas praeity..  blush2.gif  Ir dar bandau iškopti iš tos fazės..


* mažum po internetą g.gif

** 30 ir man buvo baisu, bet artėjantys 47 visai negąsdina - jau žinau ką valgau, geriu, su kuo miegu arba ne, ko noriu ar nenoriu. Ir kas svarbiausia - tokių metų sulaukus jau ramiai atsipūtus galiu garsiai dėstyt savo nuomonę, kuri ne visada sutampa su aplinkinių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2014 07 22, 21:36)
* mažum po internetą  g.gif

** 30 ir man buvo baisu, bet artėjantys 47 visai negąsdina - jau žinau ką valgau, geriu, su kuo miegu arba ne, ko noriu ar nenoriu. Ir kas svarbiausia - tokių metų sulaukus jau ramiai atsipūtus galiu garsiai dėstyt savo nuomonę, kuri ne visada sutampa su aplinkinių  biggrin.gif



good.gif
Atsakyti
As ir naudoju rugstine kosmetika, Dermaceutics - ji svelnesne nei ODA, labai pagrazino veido oda smile.gif Kelis kartus bandziau kazka kito nusipirkt ir naudot, iskart matos skirtumas, kad ne tokia grazi oda schmoll.gif Siuo metu naudoju ju krema su +50 apsauga, jokiu demiu neatsirado ir neatsiras. Su naturaliais aliejukais ir tais kremais esu nusivylus, nes kiek bandziau, tai oda atrode lyg graziai, bet palyginus su tuo, ka turiu dabar, buvo tiktai vidutine. Mano kolege prisiekus kaktuso aliejaus gerbeja, tiesiog garbina siuos gaminius:

http://www.spinosa.b...anic-cactus-oil

O as paziuriu y kaina, ir gana biggrin.gif Bet daugiausiai odai ytakos turi mityba smile.gif Aisku yra kiti niuansai ( hormonai ir t.t.), bet sveikai moteriai, valganciai geros kokybes maista, daug tu priemoniu ir nereiks smile.gif

As naudoju tapiokos miltus 4u.gif Padazams, sriuboms sutirstinti ax.gif Skanumynu jau beveik nekepu, nebent kokiu proteinu keksiuku ir tiek. Neatsimenu, kada paskutiny karta valgiau juodo sokolado rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2014 07 22, 21:45)
aliejai, kuriuose dominuoja polinesočiosios riebiosios rūgštys, netinkami nei maistui, nei tepti ant odos.
http://www.fresholi....94:natural-oils
o tame tamanu jų- ~60 proc

Och, žalia rūta doh.gif net nepagalvojau apie tai...ech... mokytis dar ir mokytis blush2.gif
Na, tada lazdynų riešutų aliejus -įsigijau maistui, bet, kad parašyta, jog gerai tepti, tai ir pabandžiau - patiko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasa:): 22 liepos 2014 - 22:06
As dabar tikra pienburne pasijauciau biggrin.gif nezinau ko noriu, ka veikiu, ka planuoju. Visur tik baimes. Atrodo planuoju, keliauju, tobuleju. Geras vyras salia, nuosavas bustas, katinas prie koju murkia, tai kokio velnio as taip pergyvenu. Siaip mane liga labai isbalansavo, neliko psichologinio tvirto pagrindo po kojom, ateitis baisi atrodo, vis kirba "o kas jeigu". Labai nemalonus jausmas...

Del D3, mano per zemas, tai geriau as ji po 1000TV per diena (daktare liepe po 2000TV) ir man daresi bloga, pykino, dabar negeriu... nezinau ar sutapimas ar nuo D3 tas blogumas buvo uzejes.
Atsakyti
Ar matėt koks fainas oriukas pranašaujamas savaitgaliui Palangoj? wub.gif

QUOTE(Azu @ 2014 07 21, 21:24)
Su darzovem, mesa , grikiais, kiausiniais bananais ir datulem, nes noriu lb saldumo


Aš tik be grikių ir bananai-labai labai retai, bet pas man sausas vynas kartas nuo karto.

QUOTE(zomša @ 2014 07 21, 21:36)
Hm. Yra diagnozuojamos (oficialiai) ligos, kurios klasifikuojamos kaip autoimuninės.


Supratau. Be diabeto ir IS daugioau nežinau.

QUOTE(Ursula Star @ 2014 07 21, 22:45)
Šiaip įdomiai dabar paleo laikytis. Anksčiau kai laikiaus tikslas buvo svorį mesti, o dabar kaip ir daugiau dėl sveikatos.  Visai kitas jausmas


Tikrai taip-nesu sudžiūvus-leškos storos, nedidelis pilvukas, bet aš sau gražesnė dabar nei labai liula ar labai kaulėta buvau, nelipu ant svarstyklių.

QUOTE(aFREAKa @ 2014 07 21, 23:07)
Na, o kalbant apie simptomus...tai man asmeniškai įtarimai prasidėjo nuo policistinių kiaušidžių sindromo,  svorio augimo (dabar tiesiog pučiuosi ant akių po kg per mėnesį), nuovargio, energijos trūkumo, apatijos, nesubebėjimo susikaupti, užkietėjusių vidurių....galėčiau dejuoti iki ryto.


Turėjau šį reikalą-niekaip antro nesusilaukėm ilgai (1,5m. bandymų, čia jau turint 4m. pirmagimį).


Papildyta:
QUOTE(Jolė*** @ 2014 07 21, 23:29)
Tikuosi tai neužkrečiama, nors man dar tik 47 artėja, pati jaunystė, imsiu ir užkibsiu 


Mano mamka brolį 42m. purptelėjo, iškart atjaunėjo kokį desietką metelių wink.gif

QUOTE(Ursula Star @ 2014 07 22, 08:13)
Būtent tas dalykas, kad išpjauna ir visą likusį gyvenimą žmogus su vaistais praleidžia man keistas labai. Kaip suprantu su tokiomis operacijomis priežastis nėra pašalinama, tik pasekmė? 


Aš irgi manau, kad po peiliu, tik ekstra atvejais.

QUOTE(Rasa:) @ 2014 07 22, 08:34)
Kai aš gimdžiau 32-jų SENA PIRMAKARTĖ 


swoon.gif lotuliukas.gif afigietj.

QUOTE(Egliukasz @ 2014 07 22, 09:11)
Reik man paleo vyra susirast, nes MB man visus reikalus su mityba s..ka


Ne ieškot, o turimą auklėt nail.gif

QUOTE(jaicy @ 2014 07 22, 09:42)
kai siaip esam kur- tai mum neduoda 30, bet va kai salia stovim su 20meciais...jie kazkodel sako mum JUS 


lotuliukas.gif analogiška situacija. Vakar vienas davė 26. Bet jau TOKS melagis-koketas cool.gif Ale ką-malonu cool.gif

QUOTE(jaicy @ 2014 07 22, 09:43)
kazi kur Selma dingo?..


Užsivėlus tiesiogine to žodžo prasme smile.gif Dar tų vaikų tiek prisiorganizavo cool.gif biggrin.gif Eisiu paieškot.

QUOTE(jautiena @ 2014 07 22, 10:35)
einu pusryciam kiausu pasikepsiu su cukinijom ir pomidorais is savo darzo - labai apsipatenkinus esu,


Niu nifiga sebe, kai psako biggrin.gif thumbup.gif

QUOTE(Rasa:) @ 2014 07 22, 14:01)
įpareigok seminare (jei bus) bendrą darbą, pvz., kiaušius surinkt vakare 

P.S. O gal kas turit vienišą ir būtinai paleolietišką tėvelį ar senelį? 


lotuliukas.gif

A vėl visos ant gatavo nori? dirol.gif

Papildyta:

QUOTE(cushy @ 2014 07 22, 14:07)
Kokie ne tie laikai ?? Mane  supiršo


Super thumbup.gif

QUOTE(InJe*kcija @ 2014 07 22, 15:01)
Tai gerai, mano mašinai kažko dešinio rato stabdžių kaladė barška - negalėtų pažiūrėti?


lotuliukas.gif

QUOTE(" voresta " @ 2014 07 22, 16:58)
O mane, ir ne su  paleo , nėštumo metu nepykino. Per 3  nestuke.gif vėmiau tik sykį-supykino kepamas cibulis. Nežinau su kuo tai sieti.


Visiškai tas pats drinks_cheers.gif su visais nestuke.gif nevėmiau, pamenu ginė sakė, kad tavo organizmas sukurtas išnešiot ir gimdyt (suprask, kad nepykino ir platūs klubai B-) ). Vieną kartą tik nuo MB paruoto omleto su saulėgrąžom supykino-pažiaukčiojau, bet dar nebuvo ryte ką išvemt biggrin.gif

QUOTE(Ursula Star @ 2014 07 22, 17:39)
Tačiau geriau vitaminus ir iki ir dabar. Tai gal nuo to ir nepykina?  ax.gif


Mane ne nestuke.gif nuo vitaminų ant tuščio skrandžio buvo supykinę kaip reikalas doh.gif

QUOTE(zomša @ 2014 07 22, 17:52)
Na, čia jau nepopuliarioji terminologija. Manau, kad niekas (ok, 90%), kai kalba apie žaliavalgius, to neturi galvoje. Įprastai jie gi nevartoja nieko iš mėsos, kiaušinių, pieno produktų. Ir vaikšto patys tokie pilkai žali (no offence, žaliavalgiai).


Žaliavalgiai, tai, kai termiškai neapdorota. Žalias, kaip spalva ar kaip paruošimo (tiksliau neparuošimo) laipsnis? biggrin.gif

QUOTE(DingleHill @ 2014 07 22, 17:58)
Tai va, niekas ir nesugeba man atsakyti i klausima: "kodel teplioja ir kokia nevaisingumo priezastis?" Zodziu, banadau ieskoti alternatyvu mityboj ir sveikesniame gyvenimo bude  ax.gif
Skaitau pirmas temas ir megaujuosi  4u.gif


Pagimdžiau ir su endometrioze ir su policistinėm-niu labai norėjau biggrin.gif O, kad tada kas apie Paleo būtų papasakojęs...

QUOTE(Izolda @ 2014 07 22, 19:08)
Tai vat, o liūdniausia, kad nelabai yra su kuo laisvalaikį leisti, ne į visas jau kompanijas įsipaišai


Na na, neprigalvokit daugiau nei yra, pasaulis yra toks kokį įsivaizduojame. Mano viengungė draugė pati atitolo, nes jai per gausi mano šeima buvo, vis bijojo, kad vaikai naujus tapetus išteplios. turint omeny, kad ne laukiniai tie mano vaikai unsure.gif Labai norėjau su ja ir toliau bendrauti, bet atitolo, nes nesugebėjo mano pasikeitusio statuso priimti, o vaikų ir vyro juk neatsisakysi.


Papildyta:
QUOTE(InJe*kcija @ 2014 07 22, 19:26)
Aš tai pati pasidaryčiau iš vyro paleolietį, jeigu labai nesilaužytų


Va čia tai SPIRIT'as (that's the spirit) biggrin.gif

QUOTE(Izolda @ 2014 07 22, 19:31)
O ką paleolietės ant veiduko tepasi? 
Čia klausimas toms ~ 3O 


Aš Latvijoj nusipirkau natūralų su šilauogėm, ieškau natūralesnių, dažniausiai iš iherb.com siunčiuosi.

-Kiek jums metų? -Apie 30. -O, jei tiksliau? -39 cool.gif.

QUOTE(Jolė*** @ 2014 07 22, 21:36)
artėjantys 47 visai negąsdina - jau žinau ką valgau, geriu, su kuo miegu arba ne, ko noriu ar nenoriu. Ir kas svarbiausia - tokių metų sulaukus jau ramiai atsipūtus galiu garsiai dėstyt savo nuomonę, kuri ne visada sutampa su aplinkinių


drinks_cheers.gif Man mažiau kiek, bet lygiai apie tą patį vis pasikalbu su draugutėm, pasidžiaugiam smile.gif

QUOTE(LumiLumi @ 2014 07 22, 22:06)
Visur tik baimes.


Tai visi turim tų baimių irnesakyk.gif Aš irgi norėčiau atsikratyt, bet kaip sako aviatoriai-"pilotas be baimės-jau kamikadzė" :-)

**************

LABANAKT rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hippie: 23 liepos 2014 - 00:32
QUOTE(Hippie @ 2014 07 23, 00:49)

-Kiek jums metų? -Apie 30. -O, jei tiksliau? -39 cool.gif.



Aaaa cha cha cha! lotuliukas.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti