Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo tema XXI

QUOTE(" voresta " @ 2014 07 22, 16:39)
tai kad galima visai sėkmingai toliau žaliavalgiaut su nekaitintu sviestu, varške, kiaušiniais, žalia mėsa ir lašiniais.  Aš galiu vadintis žaliavalge.
DingleHill, o iš kurios pusės tokios problemos?


Deje, is manes verysad.gif Nes pas vyra, kaip ir viskas tvarkoj...
Kaip sakiau, gydytojai pagrinde siulo harmonus ir t.t. Tame esme, kad mes turim viena vaika, kuriam jau 12 wub.gif o antro prisisaukt neina verysad.gif
Mano nuomone pagrindine problema, kad jau 25-26 ciklo diena mane pradeda rudai teplioti (ciklas 28d) , galvojau gal endometrioze, deja po padarytos laparoskopijos tai atkrito, nes jos nerado... Tai va, niekas ir nesugeba man atsakyti i klausima: "kodel teplioja ir kokia nevaisingumo priezastis?" Zodziu, banadau ieskoti alternatyvu mityboj ir sveikesniame gyvenimo bude ax.gif
Skaitau pirmas temas ir megaujuosi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2014 07 22, 16:45)
Merginos, jus ir su paleo nestumo metu pykina/pykino?

pykino.nevėmiau. organizmas taip reaguoja į hormonų pokyčius.
Atsakyti
QUOTE(InJe*kcija @ 2014 07 22, 14:32)
Tai pas mane aplinkui irgi 90proc pažįstamų, draugių turi vyrus, vaikus, kai kurios ir po du. O pas mane nei vyro, nei vaiko, o 30m kvėpuoja į nugarą biggrin.gif


Tai vat, o liūdniausia, kad nelabai yra su kuo laisvalaikį leisti, ne į visas jau kompanijas įsipaišai biggrin.gif

QUOTE(Rasa:) @ 2014 07 22, 15:01)

P.S. O gal kas turit vienišą ir būtinai paleolietišką (vos ne "pilietišką"  smile.gif ) tėvelį ar senelį?  ax.gif Vorestos gandrų (ir senelio) negąsdinčiau  lotuliukas.gif


Va va, jau ir man norėtųsi paleoliečio ar bent prijaučiančio..



QUOTE(Ursula Star @ 2014 07 22, 16:15)
Man iki 32 kvėpavo ir vis tiek neblogą vyrą sutikau biggrin.gif Ir tikrai, nuo 30 gyvenimas tik įdomesnis pasidaro.  smile.gif
Jau laikas sugražinti tuos laikus.  thumbup.gif
Supratau, ačiū! O dėl dantų, tai tikiuosi neprireiks.  rolleyes.gif


Kur tie neblogi vaikšto? biggrin.gif

Aš po 3O pasijaučiau, kad jau nėr gyvenimo, geriausias laikas praeity.. blush2.gif Ir dar bandau iškopti iš tos fazės..
Atsakyti
Dekavoju uz atsakymus smile.gif

Prisivalgiau keptos karves su kalnu salotu, bet vistiek dar valgyt noriu, kuom cia dar uzsikisus biggrin.gif

DingleHill, sveika prisijungus smile.gif
Atsakyti
Man kažkaip senka fantazija ką bevalgyti..
Fb susirinkau nemažai bendruomenių su Paleo, gal atrasiu naujų idėjų..

Nes kol kas - varškė su grietine, virta mėsa, skystai virtini kiaušiniai, salotos su grietine, taip ir sukasi ratu doh.gif

Ar iš jūsų kas naudojate Tapioka miltus?
Atsakyti
QUOTE(Izolda @ 2014 07 22, 20:08)
Tai vat, o liūdniausia, kad nelabai yra su kuo laisvalaikį leisti, ne į visas jau kompanijas įsipaišai biggrin.gif
Va va, jau ir man norėtųsi paleoliečio ar bent prijaučiančio..
Kur tie neblogi vaikšto? biggrin.gif

Aš po 3O pasijaučiau, kad jau nėr gyvenimo, geriausias laikas praeity..  blush2.gif  Ir dar bandau iškopti iš tos fazės..

Taip taip, taip ir būna, kad ne visur įsipaišai biggrin.gif
Aš tai pati pasidaryčiau iš vyro paleolietį, jeigu labai nesilaužytų smile.gif
Man kaip tik dabar neblogas laikas, jaučiu, kad gyvenimas tik geryn, vis įdomesnis, o kai atsiras vyras jame, tai išvis bus viskas afigienai biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(LumiLumi @ 2014 07 22, 20:10)
Prisivalgiau keptos karves su kalnu salotu, bet vistiek dar valgyt noriu, kuom cia dar uzsikisus biggrin.gif


Aš kaip vakar rijau viską doh.gif Tai šiandien pusiau iškrovos (tiksliau neapsiėdimo) diena smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Izolda @ 2014 07 22, 20:19)
Man kažkaip senka fantazija ką bevalgyti..
Fb susirinkau nemažai bendruomenių su Paleo, gal atrasiu naujų idėjų..

Nes kol kas - varškė su grietine, virta mėsa, skystai virtini kiaušiniai, salotos su grietine, taip ir sukasi ratu  doh.gif

Ar iš jūsų kas naudojate Tapioka miltus?

Aš Paleo pradžioje bandžiau visokius receptus, ir desertų ir dar visokių nesąmonių. Dabar kaip tik kaifuoju, kad nereikia nieko mandro gaminti - pasikepi mėsytės, pasipjaustai salotų ir ramu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(DingleHill @ 2014 07 22, 17:03)
Sveikos mielosios, galima isijungti i jusu kompanija  4u.gif  ?

Tai galima i jusu kompanija  4u.gif  ?



aisku galima! jei pasiryzus viska padaryti del savo busimo vaikelio - tada prasom!

4u.gif
Atsakyti
O ką paleolietės ant veiduko tepasi? g.gif
Čia klausimas toms ~ 3O biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(DingleHill @ 2014 07 22, 17:58)
Deje, is manes  verysad.gif  Nes pas vyra, kaip ir viskas tvarkoj...
Kaip sakiau, gydytojai pagrinde siulo harmonus ir t.t. Tame esme, kad mes turim viena vaika, kuriam jau 12  wub.gif  o antro prisisaukt neina  verysad.gif
Mano nuomone pagrindine problema, kad jau 25-26 ciklo diena mane pradeda rudai teplioti (ciklas 28d) , galvojau gal endometrioze, deja po padarytos laparoskopijos tai atkrito, nes jos nerado... Tai va, niekas ir nesugeba man atsakyti i klausima: "kodel teplioja ir kokia nevaisingumo priezastis?" Zodziu, banadau ieskoti alternatyvu mityboj ir sveikesniame gyvenimo bude  ax.gif
Skaitau pirmas temas ir megaujuosi  4u.gif



kaip idomiai. nes su tepliojaimai endo nenustate...
bet tai gerai! jei jos nera- manau merginos kaip tik cia pasidalino savo nuotykiais, manau su paleo bus lengviau! ty ne taip sunkiai kaip su endo kokia...
Papildyta:
QUOTE(Izolda @ 2014 07 22, 19:31)
O ką paleolietės ant veiduko tepasi?  g.gif
Čia klausimas toms ~ 3O  biggrin.gif



man patinka ODA kosmetika. tiesa ji su rugstim.. visai ne kaip 30+ biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Izolda @ 2014 07 22, 19:19)


Ar iš jūsų kas naudojate Tapioka miltus?



ne!
Atsakyti
QUOTE(Izolda @ 2014 07 22, 20:31)
O ką paleolietės ant veiduko tepasi?  g.gif
Čia klausimas toms ~ 3O  biggrin.gif

Vasarą purškiuosi hidrolatais, nes kremų nereikia, mišri mano oda. O rudenį/žiemą tai ekologiškais kremais (brolis iš UK parsiunčia), mėgstamo neturiu, vis skirtingų firmų.
Papildyta:
Aš apskritai šiuo metu jokių miltų nenaudoju - neturiu ko iš jų lipdyti
Papildyta:
QUOTE(DingleHill @ 2014 07 22, 18:58)

Mano nuomone pagrindine problema, kad jau 25-26 ciklo diena mane pradeda rudai teplioti (ciklas 28d) , galvojau gal endometrioze, deja po padarytos laparoskopijos tai atkrito, nes jos nerado...

Pas mane beveik metai toks tepliojimas yra (apie 24-25 dieną), prasidėjo po atliktos biopsijos ir gimdos kanalo valymo. Tiesa, gimdos kanale aptiko polipą, kuris greičiausiai ir sukelia tuos tepliojimus. Tiesa, nesu bandžiusi pastoti, tai nežinau, ar tai turi kokios įtakos, ar ne.
Atsakyti
QUOTE(InJe*kcija @ 2014 07 22, 19:55)
Vasarą purškiuosi hidrolatais, nes kremų nereikia, mišri mano oda. O rudenį/žiemą tai ekologiškais kremais (brolis iš UK parsiunčia), mėgstamo neturiu, vis skirtingų firmų.
Papildyta:
Aš apskritai šiuo metu jokių miltų nenaudoju - neturiu ko iš jų lipdyti
Papildyta:

Pas mane beveik metai toks tepliojimas yra (apie 24-25 dieną), prasidėjo po atliktos biopsijos ir gimdos kanalo valymo. Tiesa, gimdos kanale aptiko polipą, kuris greičiausiai ir sukelia tuos tepliojimus. Tiesa, nesu bandžiusi pastoti, tai nežinau, ar tai turi kokios įtakos, ar ne.



man teplioja jau keli metai.. ir nieks nieko.. tik va neseniai padare laporaskopija. rado endo. bet kaip teoliojo, taip ir teplioja...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jaicy: 22 liepos 2014 - 20:16
QUOTE(Izolda @ 2014 07 22, 20:08)
Aš po 3O pasijaučiau, kad jau nėr gyvenimo, geriausias laikas praeity..  blush2.gif  Ir dar bandau iškopti iš tos fazės..

Merginos, kokias čia erezijas skleidžiat! doh.gif
Išduosiu jums paslaptį: kuo toliau - tuo fainiau, kaip sakant, moji goda- mojo bogatsvo mirksiukas.gif
O veiduką tepti gi labai gerai tuo pačiu kokoso aliejum, nors man dar labiau patiko argano aliejus. Dabar jau kuris laikas tepu kaip ir gydomuoju TAMANU aliejum: O čia plačiau man dėl rožinės/rozacėjos, tačiau labai gerai tinka ir nuo spuogų (tikriausiai žinot, kad aliejus reikia tepti ant drėgnos odos). Oda tikrai skaistesnė ax.gif
DingleHill, sveika prisijungusi - kad tik viskas į gera 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasa:): 22 liepos 2014 - 20:37