Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo tema XXI

QUOTE(InJe*kcija @ 2014 07 22, 16:01)
Tai gerai, mano mašinai kažko dešinio rato stabdžių kaladė barška - negalėtų pažiūrėti? biggrin.gif

reik rimčiau- jis tokiais niekais neužsiima. biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Azu @ 2014 07 22, 13:35)

Mano beveik kasdieniai pusryciai - bananu blynai.


Jau žinau, ką ryt pusryčiam valgysiu biggrin.gif Tik dar varškės kaip nors prie to norėč prikomponuot. Sunku man su tuo valgymu dabar, to nenoriu, ano nenoriu. O į priekį kažką susiplanuot ir į darbą įsidėt visai be šansų doh.gif Nes kai reiks valgyt, gali pasidaryt bloga vien nuo minties apie tą maistą smile.gif

QUOTE(Ursula Star @ 2014 07 22, 17:15)
Man iki 32 kvėpavo ir vis tiek neblogą vyrą sutikau biggrin.gif Ir tikrai, nuo 30 gyvenimas tik įdomesnis pasidaro.  smile.gif


Nu žinok, aš irgi 32 sutikau labai gerą vyrą drinks_cheers.gif Ursula, gal Vilniuj gyveni?
Atsakyti
QUOTE(cushy @ 2014 07 22, 16:21)
Nu žinok, aš irgi 32 sutikau labai gerą vyrą  drinks_cheers.gif Ursula, gal Vilniuj gyveni?

Taip, Vilniuje. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Merginos, jus ir su paleo nestumo metu pykina/pykino?
Atsakyti
O mane, ir ne su paleo , nėštumo metu nepykino. Per 3 nestuke.gif vėmiau tik sykį-supykino kepamas cibulis. Nežinau su kuo tai sieti.
Atsakyti
QUOTE(Rasa:) @ 2014 07 22, 15:01)
Ne tie laikai... NĖRA PADĖTIES BE IŠEITIES  mirksiukas.gif
Suvesk...  netyčiom  mirksiukas.gif įpareigok seminare (jei bus) bendrą darbą, pvz., kiaušius surinkt vakare  lotuliukas.gif
P.S. O gal kas turit vienišą ir būtinai paleolietišką (vos ne "pilietišką"  smile.gif ) tėvelį ar senelį?  ax.gif Vorestos gandrų (ir senelio) negąsdinčiau  lotuliukas.gif



QUOTE(InJe*kcija @ 2014 07 22, 16:01)
Tai gerai, mano mašinai kažko dešinio rato stabdžių kaladė barška - negalėtų pažiūrėti? biggrin.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif uoj mergos pavarot...

as jau nebeedu jokiu uogu, tikiuosi, kad kakta ims valytis nuo spuogu. Kol kas ne velnio kakta negrazeja ir 1 kg. jau pameciau. Jau taip saugojau priaugtus 3 kilus, kad net neleidau sau galvoti, jog kakta apspuogeti galejo ir nuo varskes su grietine, nebutinai nuo uogu. Jei padetis su kakta nesitaisys, reikes nutraukti pieniskus produktus, nes gal ir ne uogos ta mano kakta papuose. Nenoreciau atsisakyti pienisku, nes tai vienintele viltis laikyti svori.
Atsakyti
Sveikos mielosios, galima isijungti i jusu kompanija 4u.gif ?
Nes paskutiniu metu paskaicius jusu temute ir pamacius kiek cia nestukiu, susigundziau blush2.gif
As, deja kovoju su nevaisingumu, kaip ir kazkuri cia sake, gydytojai tiesiog siulo pumpuoti harmonus ir pan.
Bandziau keisti mityba, isbandziau ir veganizma, ir vegetaryste ir zaliavalgyste, kazkaip jokiu pokyciu nemaciau, ir vis toliau kazko ieskau ax.gif
Tai galima i jusu kompanija 4u.gif ?
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2014 07 22, 18:45)
Merginos, jus ir su paleo nestumo metu pykina/pykino?


Mane pykino ištisai visą mėnesį ir dabar dar užeina kartais, bet nevėmiau. Rašiau, kad apie mėsą bloga pagalvot smile.gif

QUOTE(DingleHill @ 2014 07 22, 19:03)
Sveikos mielosios, galima isijungti i jusu kompanija  4u.gif  ?
As, deja kovoju su nevaisingumu, kaip ir kazkuri cia sake, gydytojai tiesiog siulo pumpuoti harmonus ir pan.
Bandziau keisti mityba, isbandziau ir veganizma, ir vegetaryste ir zaliavalgyste, kazkaip jokiu pokyciu nemaciau, ir vis toliau kazko ieskau  ax.gif
Tai galima i jusu kompanija  4u.gif  ?


Labai prašom smile.gif
tik pas mus reiks mėsą, žuvį, kiaušinius, riebalus valgyt. Ne tik daržoves smile.gif
Atsakyti
QUOTE(DingleHill @ 2014 07 22, 18:03)
Tai galima i jusu kompanija  4u.gif  ?


Kai aš pati čia prielipa, tai sakyčiau - prašom. Kibirą kantrybės (jos tikrai labai prireiks) į rankas, senas paleo temas - į paviršių vietoje vakaro skaitinių, lauk iš galvos visokias žaliavalgystes, ir pirmyn.smile.gif Labai gražu būtų po kurio laiko pamatyti gerai pasibaigusią istoriją.
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2014 07 22, 16:45)
Merginos, jus ir su paleo nestumo metu pykina/pykino?

Mane pykino tik vieną kartą, kai darbo kavinėje kažkokią cukiniją su ryžiais ir sūriu suvalgiau. Bet nebuvau aš 100 proc švari paleo nei prieš pastojant, nei po. Tačiau geriau vitaminus ir iki ir dabar. Tai gal nuo to ir nepykina? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ursula Star: 22 liepos 2014 - 17:39
QUOTE(zomša @ 2014 07 22, 18:24)
lauk iš galvos visokias žaliavalgystes,

tai kad galima visai sėkmingai toliau žaliavalgiaut su nekaitintu sviestu, varške, kiaušiniais, žalia mėsa ir lašiniais. Aš galiu vadintis žaliavalge.


DingleHill, o iš kurios pusės tokios problemos?
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2014 07 22, 18:39)
Aš galiu vadintis žaliavalge.

Na, čia jau nepopuliarioji terminologija. Manau, kad niekas (ok, 90%), kai kalba apie žaliavalgius, to neturi galvoje. Įprastai jie gi nevartoja nieko iš mėsos, kiaušinių, pieno produktų. Ir vaikšto patys tokie pilkai žali (no offence, žaliavalgiai).
Atsakyti